What's new

Modalitati, tehnici, retete.... de fumat si consum al marioarei

E

evilkid

da frate... sunt pilaf. ce mi-e ca rulez un joint in 30 sec ce mi-e ca stau sa umplu conu' ala cu iarba 30 sec nu-i tot aia?

iti ia mai mult sa umplii un con decat sa rulezi un cui :)))) prefer sa rulez, sau sa ard la pipa, sau bong....
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
eu sunt de parere ca tot ce am ars pana acum, am risipit de pomana.. cu vaporizatorul e mult mai bine.
treptat as vrea sa renunt la jointuri de tot si sa merg ori pe vaporizator ori pe blunt. dar trebuie sa mai ard din colectia de foite inainte...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
400 euro cu inca un set de accesorii complet. (dupa putine negocieri)
Dintr-un headshop din austria.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
e deja aburit cu hashoil... :D

si nu am vaporizat decat max. 4 gr. pana acum. daca era sa fumez ca sa fiu in aceleasi stari trebuia sa bag 5-10 gr. pe zi. :joint:
 

wouldubreakfree

user b4nn3d
care e faza la el? extrage tot thc-ul din mugure si ti-l pune in punga sub forma de fum(aburi mai bine zis)? => mai putin nociv ? cum arata recipientu in care se pune verdeata?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
si nu trebuie neaparat sa folosesc punga, pot folosi furtunul normal sau sa dau shot-uri cu el.
mai greu de folosit cu bubble hash, dar gasesc eu o metoda.

pana acum sunt super multumit de el. dupa cum arata pare sa fie rezistent, iar la pretul asta, merita.
 
Last edited:

ProCan

Member
A incercat cineva sa amestece multe feluri de iarba intr-un singur joint? ma tot gandesc la pachetul meu care o sa il cumpar de 5 seminte

Ak47 single seed feminizata
Hindu Kush Single seed feminizata
Blueberry single seed feminizata
Lemon skunk single seed feminizata
White russian single seed feminizata.
O combinatie gen asta sunt curios cum ar fi intr-un joint...a incercat cineva?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
hhaha nici nu le-ai crescut si te gandesti la mix-uri.

unele sunt chiar bune, eu le folosesc mai mult ca sa scad toleranta.
unele sunt atat de bune incat imi da prin cap sa fac si cross-urile.
 

smallearth

Member
A incercat cineva sa amestece multe feluri de iarba intr-un singur joint? ma tot gandesc la pachetul meu care o sa il cumpar de 5 seminte

Ak47 single seed feminizata
Hindu Kush Single seed feminizata
Blueberry single seed feminizata
Lemon skunk single seed feminizata
White russian single seed feminizata.
O combinatie gen asta sunt curios cum ar fi intr-un joint...a incercat cineva?

:tiphat:....tare,prea tare pt mine.un ak47 te face praf in 3 minute.....si sa te pregatesti ca pute rau...da rau de tot:))
 
E

evilkid

bun rau ak47 :D te loveste repede, razi de crapi si dupa aia te impusca si te trimite la somn :))))
 

Latest posts

Latest posts

Top