What's new

Kérdezz-felelek

f2obsession

Active member
Ennyire bevirágzott klónt érdemes kitenni outba revegel ez még vagy nekiáll foxtailesedni?
20220518_191620-jpg.18712521
Szerintem simán visszavegel, ha fotós. Bojtokat levágni, kiültetés után pétisóval (vagy egyéb N only műtrágyával) rendesen megkínálni és szerintem nagy gömbszerű veges bokor lesz 2-3 hét alatt...
 

foazegyensuly

Well-known member
Hali! Nem mostanaban voltam itten he...
De most valakinek a segitseget muszaly leszek kerni!! Lecsorgott 3 kor kisebb nagyobb sikerrel ugyhogy az elso kornel kertem par segitseget toletek 2-3. sikerult!!! Most vagyok a 4. Koromnel 2 hete 12/12 és azon kivul,hogy volt egy kisebb ca/mag hianyom azon kivul nem volt semmi gond de, most 2 napja ezt eszlelem amit ezen a szar kepen lehet latni,hogy a levelek kozepe kivan teljesen vilagosodva az elejen meg bezoldvulve osszerogyva... Nem talakoztam meg ilyennel valaki legyszi vilagositson mar fel a problemaval! Koszonom elore is!!
Ui. Kepert sorry egy regileharcol telifonal lottem masra nem volt lehetoseg :D
hát lehet benéztem inkább erre hasonlít : https://www.growweedeasy.com/cannabis-plant-problems/boron-deficiency
 

GrowControl

Well-known member
sziasztok,
magas ph -ju vizre van shortcut hidrozni? foldbe nem panaszkodtak soha, de ez egy kicsit mas tema.. :D
triso, citromsav? mit kuldjek bele? vagy huzzak inkabb deszt vizet venni?

koszi!
 

GrowControl

Well-known member
szar vízet savazni szélmalomharc, jobban jársz tiszta szennymentes vízzel az a lényeg
ok, ez egy legit erv, ~30e a ro szuro es egy kopetnyi ph- meg 3000 , amibe amugy jellemzoen sav van, szoval hosszu tavon nem hangzik tul egeszsegesnek azzal etetni a lanyokat..
intezem, kosz!
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
sav így is úgy is kell, -- borászati szaküzlet - foszforsav- ne érjen csalódás de kb az élelmiszerek 88.88888%-ban van foszforsav
felejcsd el az ezotériát ebben :D
 

GrowControl

Well-known member
sav így is úgy is kell, -- borászati szaküzlet - foszforsav- ne érjen csalódás de kb az élelmiszerek 88.88888%-ban van foszforsav
felejcsd el az ezotériát ebben :D

nem ert csalodas, bar nem vagtam :)
a ph mindenkepp fluktualni fog? miert pont felfele? vagy hol keressem itt a (szigoruan broscience mentes) logikat?
 

f2obsession

Active member
Illetve ha esetleg a ro szűrőtől (első sorban) a barkácsolás tart vissza, lehet venni kb 70ezerért desztillálót is. Az 'plug and play', ellenben még lassabb (kb 1 liter/óra)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem nagyon kell azon mit barkácsolni, összeilleszted a leírás szerint rárakod hálózati nyomásra, hagyod tisztulni a két előszűrőt és a kb ennyi már jön is a tiszta víz.
 

GrowControl

Well-known member
Illetve ha esetleg a ro szűrőtől (első sorban) a barkácsolás tart vissza, lehet venni kb 70ezerért desztillálót is. Az 'plug and play', ellenben még lassabb (kb 1 liter/óra)
ez volt a visszatarto ero nekem is, barkacsolas konkret annyi, hogy elzarod a vizet es felcsavarod a csore.. egy kicsit hagyod csurogni, aztan beltolod a RO membrant. en egy egyszerubb cuccot vettem, 20e alatt, van benne RO, meg aktivszen, meg valami lofasz meg.
egyetlen keresztmetszete lehet, ez pedig a hozzaferhetoseg 2 (de inkabb 3) baro nyomassal erkezo vizhez. ha ez nem adott, akkor kell egy olyan szuro amiben van aktiv pumpa ami 2-3 bar tudja kiloni a vizet.
(ja es nemtom szamit -e, nekem igen, nem hasznal aramot :p )
 

GrowControl

Well-known member
Nekem van 1 f2 neked kell? Vidd a francba kútvizem ezerszer külömb
mennyit lehet alkudni a felebol? komolyak a szandekaim, 5kor a szokokutnal?:smoke out:

én ezt nyomom ha tetszik nekik ha nem de amúgy tetszik szerencsére. View attachment 18715041
jo csak itt a diskurzus indito a hidrokazas volt, rokazas nelkul. mer most az van, nyilvan mar ott kukucskal egy picsa a 8.3PH vizbe, este lesz 24 oraja hogy bent van, el se mondom mi bugyog most alatta, mert tobbet nem alltok velem szoba :D (valamivel el kell baszni az idot amig varok a postara :D )

egyebkent foldbe en is azzal locsolok(plaggrow/lightmix), de ott a kozeg balanceolja a pht (az elejen) nekem vas es nitrogen hianyom volt a finishnel, sztem eddig mindig, de kezdem erteni hogy ilyen ion izek miatt siman lehetett:smoky:
 

GrowControl

Well-known member
Update:
Nem a leggyorsabb, de kb locsolas, dwc, kave es teafozobe fogom csak ezt a vizet hasznalni, dobok majd ala valami csapos ballont ami kibirja azt a keveske nyomast, aztan elfelejtem ezt is.. (elvileg a szurok/membran 1500 gallon vizig jo lesz) :smoke:

EC:
elotte: 4-5 (440-550)
most: fix 1

PH:
elotte: 8+
most: fix 6
Kosz @WHIPEDMEAT! Mindenhol! Mindent! :plant grow:
 

Blekketekk

Active member
Napot kívánok, autoflower gurukhoz lenne egy-két kérdésem. Egyik, hogy mi volt a leghosszabb idő automata gandzsánál amit vegetatív szakaszban töltött nektek, kb hány nap? Másik, és akkor mindjárt meg értitek miért kérdezem, adott két Fat Blueberry autoflower (Linda seeds) amik bőven több mint 50 napja a föld felett vannak, sztem egésségesek és bokrosak meg stb…, de basznak virágozni. Mi a ferdefaszt csináljak velük? Benti boxba nem tudom tenni12/24be, mert ott most indult neki az életnek egy NYC Diesel auto meg egy Red Pure cbd auto 24/24-ben. Létezik hogy rossz csomagot kaptam, és fotoperiodikusak?
 

Latest posts

Latest posts

Top