What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Blekketekk

Active member
Helló mindenkinek, kérdésem inkább az outdoor virtuózokhoz szólna, bár mindenki véleményére kiváncsi vagyok. Gondom a következő, adott két Minigandzsa bokor amik lassan szüretre készen állnak/ülnek/fekszenek. A virágok tele vannak kutyaszőrrel meg ilyen olyan mindenféle szálló szarral. Leszeretném mosni őket vágás után, néztem YouTube-on videókat, alkalmazzák a műveletet többen is széles-e világon. 3 tartályba vizet öntenek meg citromot meg fasz se tudja még miket tesznek bele. Az angolom kifejezetten szar. Kérlek benneteket akik alkalmazták már a technikát, nagyvonalakban elmondanátok hogy mit és hogyan… jut eszembe igen, tudom a kutyaszőr is elég ha meg gyújtják 😃 de a Cbd növényt nem egyedül fogom pusztítani, és szeretném szennyeződés mentesre kivitelezni. Köszi előre is ha valaki tágítja a fejem a tudásával! A nap süssön rátok! ✌️
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ez most miért sárgul? Csak nála van gond magnézium hiányra gondolok
IMG_20220602_203535.jpg
IMG_20220602_203608.jpg
IMG_20220602_203647.jpg
 

foazegyensuly

Well-known member
én azt kérdezném mivel lenne 3 auto helyem kiket vigyek el magammal egy körre? ezek közül: View attachment 18715747
hát kikelt mind azzal nem volt gond viszont jó hülye voltam mert bentre ültettem ezeket az autokat ahol 12 órás jórészt meleg spektrumot kapták a virágzó nagyok miatt ezen ugye nem tudtam változtatni, viszont nem voltam vele tisztában hogy mivel 12 óra meg jórészt 2700k így elkezdtek nyúlni na mondom akkor max kapnak egy támasztót meg kötözővel hozzáerősítem igenám csak azzal nem számoltam hogy nagyon gyenge még ilyenkor a szár és nem bírja a kötözőt a gorilla xl-t sikerült 2 helyen megtörni na ezekután tnap úgy határoztam kirakom akkor őket Napra erre ugye éjjel meg jött a vihar ami szépen lefektette a nyúlt kis növénykéim most betemettem a szárat némi extra földdel azt várom a csodát. ne legyetek ilyen hülyék mint én ez a tanulság!
 

Blekketekk

Active member
hát kikelt mind azzal nem volt gond viszont jó hülye voltam mert bentre ültettem ezeket az autokat ahol 12 órás jórészt meleg spektrumot kapták a virágzó nagyok miatt ezen ugye nem tudtam változtatni, viszont nem voltam vele tisztában hogy mivel 12 óra meg jórészt 2700k így elkezdtek nyúlni na mondom akkor max kapnak egy támasztót meg kötözővel hozzáerősítem igenám csak azzal nem számoltam hogy nagyon gyenge még ilyenkor a szár és nem bírja a kötözőt a gorilla xl-t sikerült 2 helyen megtörni na ezekután tnap úgy határoztam kirakom akkor őket Napra erre ugye éjjel meg jött a vihar ami szépen lefektette a nyúlt kis növénykéim most betemettem a szárat némi extra földdel azt várom a csodát. ne legyetek ilyen hülyék mint én ez a tanulság!
Ne bazz, pont a Sweet Gorilla?! Szurkolok, bár szerintem helyre hozod, másnem pár napot vesztessz… én önhibámból jártam hasonlóan, ott a kép az outképek gyűjteményben ha kacagni lenne esetleg kedved! 😃
 

foazegyensuly

Well-known member
Ne bazz, pont a Sweet Gorilla?! Szurkolok, bár szerintem helyre hozod, másnem pár napot vesztessz… én önhibámból jártam hasonlóan, ott a kép az outképek gyűjteményben ha kacagni lenne esetleg kedved! 😃
hát egyenlőre úgy tűnik túléli majd meglátjuk. a másik szopásán meg mér kacagnék inkább együttérzek mer vágom hogy megérintheti egy-egy lány elvesztése az embert vagy ha valami balul sül el de ez is jó valamire tapasztalatnak.
 

foazegyensuly

Well-known member
1 liter vizhez 1 gramm mospilan az oke?
Felek tul tomeny
Papiron 10 literhez van írva 1-4 g
én alapból parázok használni mert elvileg felszívódik a növényben aztán meg elszívom , de ja ha muszáj én maradnék gyártói ajánlásnál max ha nemér semmit a kövi kezelésnél tudsz emelni rajta.
 

foazegyensuly

Well-known member
elég sokat baszakodtam növényekkel amik hermafroditáról lettek vagy amik nél az egyik szülő hermi. mivel ültettem 20 növényt abból 3 lett herma 9 fiú 7 lány ezért azt látom hogy a hermafrodita gének úgy öröklődnek mint a másik két nemi jelleg de ritkább előfordulási aránnyal. ez lehetséges vagy csak a stressz játszott szerepet ?
 

Hungrower123

Active member
én alapból parázok használni mert elvileg felszívódik a növényben aztán meg elszívom , de ja ha muszáj én maradnék gyártói ajánlásnál max ha nemér semmit a kövi kezelésnél tudsz emelni rajta.
Hat igen felszivodik de asszem 10-14 napig fejt ki hatást gondolom valahogy csak kiürül belőle meg még 1.5 honap boven van a noviknek
 

Giovannie

New member

Giovannie

New member
nemtom ez nekem azért fura mert akkor minek flössölni a végén ? vagy aa rádióaktív anyagokat nem hasznosítja és azért nem megy tovább a lombozatba?
A flösshing azért van hogy a növény ne kapjon tápanyag utánpótlást így feléli a maradékot (elméletileg) a többit én nem tudhatom nem vagyok biológus de gondolom azok mondták ezeket vagymi 😁
 

Blekketekk

Active member
nemtom ez nekem azért fura mert akkor minek flössölni a végén ? vagy a a radióaktív anyagokat nem hasznosítja és azért nem megyy tovább a lombozatba?
Hyhy, ha van kéznél, linkeljetek már nekem légyszi olyan oldalt/képet amin hiánybetegség/túltápról tudok képeket olvasni/nézni. Gondokkal küzdök, nem is kicsivel… nem igazán találok megoldást, mert amit én találtam oldalt, nem teljesen egyértelműek a képek/szövegek. Szeretném meg próbálni én meg oldani, nem akarom elárasztani az oldalt a balfaszkodásaimmal, plus az olvasástól még lehet ragad is rám valami… köszi! ✌️
 

Latest posts

Latest posts

Top