What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Hempmen

Member
az-kizart-dolog-mert-nem-tudom-17595-1.jpg
 

foazegyensuly

Well-known member
Köszi, tegnap már nagyon remegett az ujjam a balklikken azt rányomtam, majd meglássuk lehet majd alkotok vmi borzalmas naplót 4 különböző gyommal amiből az egyik ő lesz. Skinning, aza díj presszer gábor nagyon komolynak tűnik (y)
majd azért figyelj oda hajlamosak hermásodni a dutch passion magok van amelyiknél a gyártó oldalán van hogy figyeljük a hím virágokat nehogy beporozza a többit is. ha csak pár van azt lelehet szedni de ha sok akkor szopó ha csak nem magok kellenek.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Tudna segíteni valaki recirc anyagösszeszedésében a szakzsargonra gondolok itt összerakom az nem gond csak nem szeretnék felesleges dolgokat megvásárolni mert azthittem hogy pl a spagetti cső meg a kapilár ugyanaz ect
Megmondom őszintén szeretném levenni a terhet napi 1,5 ólocsolós procedúrámról meg hozzá a kb 1ó növénynézegetős csodálatommal eltöltött időmet és az így szerzett 2.5ó mással tölteni :D
Aki segít ebben kap tőlem pozitív energiát szent márton vesszejétől .
 

Solon

Well-known member
LPE, KPE, fitting: T, könyök, toldó, spagetticső, csepegtetőtüske, csepegtetőgomba, spagetti idom: T, könyök, toldó. A kapilláris , vagy spagetticső az ugyan az a termék.

Recic mellett is ott fogsz szopni másfél órát. Tankbasztatás, pH, táp és víz utánpótlás. Amit te keresel az az automata runtowaste.
 
Last edited:

Blekketekk

Active member
Auto vagy fotos?
Ha automata akkor ezt majd valaki megmondja melyik kuka mellé dobjad :D

A greenman terméket használta már valaki? (Szabadföldre veteményesbe szeretném )
Nem tudom válaszolt-e már valaki, én januártól használom. Az agro-t nem vettem meg, a Floralia-t használom.
 

Attachments

  • 3232B691-6191-4A82-929A-DAD765AA1A35.jpeg
    3232B691-6191-4A82-929A-DAD765AA1A35.jpeg
    1.5 MB · Views: 26

Giovannie

New member
Tszteletem! Volt egy beszélgetés az rso készítésről de nem nagyon látogatja senki, a kérdésem a következő lenne hogy IPA-val végül is lehet e nyugott szívvel kivonni? Anyukámnak lenne esetleg adagolásáról érdemes-e tudni valamit hogyan kezdjük..?
 

Solon

Well-known member
Az IPA mérgező, teljesen mindegy, hogy technikai, vagy vegytiszta minőséget használsz. Lehet vele extrahálni, viszont szükséged lesz egy acél vákuumtartályra és pumpára az IPA maradéktalan eltávolításához. Vákuumozás után egy szivacsos szárazabb matéraia marad vissza, ezt glicerinnel és melegítéssel tudod krémesíteni, vagy etilalkohollal.

Az adagolása az kizárt, meraztaténnemtom.
 

Giovannie

New member
Az IPA mérgező, teljesen mindegy, hogy technikai, vagy vegytiszta minőséget használsz. Lehet vele extrahálni, viszont szükséged lesz egy acél vákuumtartályra és pumpára az IPA maradéktalan eltávolításához. Vákuumozás után egy szivacsos szárazabb matéraia marad vissza, ezt glicerinnel és melegítéssel tudod krémesíteni, vagy etilalkohollal.

Az adagolása az kizárt, meraztaténnemtom.
Esetleg valami jól bevállt alternatíva ami nem horror áron van?
 

Creeper420

Member
Sziasztok! 12db Tron 24X560-E-830-000-08S6P ledhez linkeljetek már nekem egy magyar/EU-s oldalról olyan megfelelő méretű kétoldalú hővezető ragasztót, amivel fel tudom tenni az aluprofilra léci. Az mégjobb, ha van vele jó tapasztalat! Tudom, ebay-en olcsó, de a jövő héten összeraknám aztán nem akarok 2 hónapot várni. Köszi!
 

Solon

Well-known member
amazon.de , thermal tape/conductive adhesive tape néven keresd, a 25mX25mmX0.2mm-es kell neked, a kék szinű. Jó, műxik évek óta.

2-3 hét ez is.

Ha azonnal kell, 3M szalag van itthoni boltokban készleten, 50K egy tekercs.
 

Blekketekk

Active member
Hölgyek/Urak, a következő lenne a kérdésem, pohár víz fenekén lubickol délután óta 2 db fotós Puple Kush (Kannabia), van lehetőségem bent elő nevelni a palánta keltetős hóbelebancom alatt 2-3 hétig. Adjatok tanácsot legyetek szívesek, hány órában világítsak majd nekik ebben a 2-3 hétben? Próbáljam bent “utánozni” a kinti napfelkeltét és napnyugtát, vagy mehet neki a pilács ész nélkül? Béka!
 

Latest posts

Latest posts

Top