What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
kint számolj rá 30% időt a bentihez megadottra, és simán lehet, hogy szar a keresztezés és fotós lesz ha nem csinálták meg legalább f4-f6 sz9iintig.
meg vannak super vagy másnéven xxl tipusu automaták, amik simán nyomják az életciklust 120-150 napig is
 

Blekketekk

Active member
kint számolj rá 30% időt a bentihez megadottra, és simán lehet, hogy szar a keresztezés és fotós lesz ha nem csinálták meg legalább f4-f6 sz9iintig.
meg vannak super vagy másnéven xxl tipusu automaták, amik simán nyomják az életciklust 120-150 napig is
Hűűű nem nyugtattál meg… 😃adatlapja szerint összesen 70-75 napot írnak Lindáék, sejtettem hogy kint kb két héttel tovább fog tartani, de ha már most virágozna is késő lenne. 😅 Mindenesetre köszönöm a választ. ✌️
 

Giovannie

New member
kint számolj rá 30% a bentihez ajánlottra, és simán lehet, hogy szar a keresztezés és fotós lesz ha nem csinálták meg legalább f4-f6 sz9iintig.
meg vannak szuper vagy másnéven xxl tipusu automaták, amiket simán nyomják az életciklust 120-150 napig i n ám de a xl automaták is virágozni kezdenek legkésőbb az 5. héten

kint számolj rá 30% a bentihez ajánlottra, és simán lehet, hogy szar a keresztezés és fotós lesz ha nem csinálták meg legalább f4-f6 sz9iintig.
meg vannak szuper vagy másnéven xxl tipusu automaták, amiket simán nyomják az életciklust 120-150 napig is
Igen ám de szerintem az xl automaták is virágozni kezdenek legkésőbb az 5. héten.
 

Blekketekk

Active member
5 x 7 az hány nap is? még nem sok, az xxl autok olyan 60 nap körül fognak elkezdeni
Hááát nem gondolom hogy az enyém xxl, pofátlanul és gyanúsan olcsók voltak a magok ahhoz hogy Big verzió legyen 😅 amúgy ha 60. nap körül neki állnának virágozni, még akkor is roppant boldog lennék! Majd csak lesz velük valami. Érdekes hogy a Critical-ukat jól meg csinálták, mind kétszer már 18. napon jött rajtuk az elővirág és huszonpár naposan virágba borultak, az északi fényük szint úgy. Ezzel meg beszoptam ilyen szempontból. Sebaj, Blueberry-t következőnek máshonnan rendelek. ✌️
 

f2obsession

Active member
A DP féle Blueberry nekem pont kiemelkedően magosodott outban még a vele nagyjából egyidőben virágzókhoz képest is, úgy emlékszem. Igaz a többségnél korábban is virágzott. Volt vagy 20 éve, de úgy emlékszem augusztusban már nem kezdett, hanem javában virágzott. Finish-re meg kb 80% mag volt. Mexican Sativa kb 2 héttel volt lemaradva hozzá képest, de alig magosodott.
 

Uzsidoboz

Well-known member
Csumi valaki? Lenne olyan gondom a kedves ács valószínű még nem ismerte a vízmértéket se a metrikus mértékegységeket szopik 4cm a szarufánál nahmost tetőt nincs kedvem átalakítani , ha levágok 4cm asátorvasból mivel ilyen stiftes az illesztés megoldanám koracél önmetsző csavarral a rögzítést, meg nemhinném összerogyna így is alig lehet ráerőszakolni a keretre a házat..
 

foazegyensuly

Well-known member
én azt kérdezném mivel lenne 3 auto helyem kiket vigyek el magammal egy körre? ezek közül:
283445711_557256949084408_5854046192211718923_n.jpg
 

foazegyensuly

Well-known member
Dobjad má befelé a pohár vízbe, azt had gyönyörködjünk benne! 😃✌️
na megtörtént de én papírtörlőbe tolom egyből , van egy bónusz permezán a victorytól full nem vágom ezt a bankot amugy kiwi leszek elvileg ez egy sajt illatú fajta azt írja a gyártó ami nekem bejön mert kb az a best a sajt főleg aminek fasza sajtos illata van . de majd kiderül. ja a sajtról jut eszembe 3 sajt xxl auto viszont ma lett ültetve 2 nap alatt kicsíráztak 100 % al baszki ez az oaseeds tud ajándékmagot gyártani már volt pár köröm amiket ide is kiraktam de elég komoly strain. reméljük ez a három is hasonló lesz a legutóbbiak nem voltak annyira sajtosak belőle a növények mint mondjuk egy éve küldött magok inkább skunkos növények lettek szal most kiwi leszek arra is ezek milyenek.
 
Last edited:

foazegyensuly

Well-known member
ez is egy jó kérdés ez mit jelent hogy "kézzel kiválasztott" ? :D "Az eredeti brit parmezán magokat kézzel kiválasztott mexikói ruderalisszal keresztezve az Auto Parmezán megőrzi az eredeti parmezán számos jellemzőjét."

ül az öregasszony mexikóban és válogatja a rudit? vagy megy a mezőre nemtom elképzelni :D
 

Blekketekk

Active member
na megtörtént de én papírtörlőbe tolom egyből , van egy bónusz permezán a victorytól full nem vágom ezt a bankot amugy kiwi leszek elvileg ez egy sajt illatú fajta azt írja a gyártó ami nekem bejön mert kb az a best a sajt főleg aminek fasza sajtos illata van . de majd kiderül. ja a sajtról jut eszembe 3 sajt xxl auto viszont ma lett ültetve 2 nap alatt kicsíráztak 100 % al baszki ez az oaseeds tud ajándékmagot gyártani már volt pár köröm amiket ide is kiraktam de elég komoly strain. reméljük ez a három is hasonló lesz a legutóbbiak nem voltak annyira sajtosak belőle a növények mint mondjuk egy éve küldött magok inkább skunkos növények lettek szal most kiwi leszek arra is ezek milyenek.
Azt nem mondom hogy irígy vagyok, mert nem szép tulajdonság. De nekem sajtom sosem volt még. Szívtam már többször is, talán royalost. Én beszoktam dobni egy pohár állott vízbe egy napra, amikor elsüljed és megpattan akkor teszem papírtörlőbe… az xxl gorillát én is meg fogom csinálni még ebben az évben. Remélem látjuk majd ahogy felcseperedik a tiéd! Nekem tegnap bújt ki egy NYC Diesel szintén auto, megy neki a pilács 0-24ig vagy két hétig. Písz
 

foazegyensuly

Well-known member
Azt nem mondom hogy irígy vagyok, mert nem szép tulajdonság. De nekem sajtom sosem volt még. Szívtam már többször is, talán royalost. Én beszoktam dobni egy pohár állott vízbe egy napra, amikor elsüljed és megpattan akkor teszem papírtörlőbe… az xxl gorillát én is meg fogom csinálni még ebben az évben. Remélem látjuk majd ahogy felcseperedik a tiéd! Nekem tegnap bújt ki egy NYC Diesel szintén auto, megy neki a pilács 0-24ig vagy két hétig. Písz
hát ajándékmag volt szal akármi lesz jó lesz.(y) rendelj oaseedstől és kapsz ajándék cheese xxl autot vagy ha többér ieneket. bloody skunk auton kívül csak ajándék magok.
 

Blekketekk

Active member
hát ajándékmag volt szal akármi lesz jó lesz.(y) rendelj oaseedstől és kapsz ajándék cheese xxl autot vagy ha többér ieneket. bloody skunk auton kívül csak ajándék magok.
Köszi a tippet, egyenlőre nem lesz rendelés mert fel élem azokat amiket Lindáéktól rendeltem, plusz ott vannak még az Orange Crit… magok. Viszont szeptemberben meg próbálom az oa… kell cbd magokból is betáraznom mert azokból kifogytam, és rájöttem hogy nagyon szeretem a játékgandzsát! ✌️
 
Top