What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Kérdezz-felelek

Creeper420

Member
Sziasztok! Szerintetek van értelme még Ferti 28-4-13-al locsolni őket, vagy kezdjem el inkább a virágzós plagront már? 5 hetes auto mindkettő.
 

Attachments

  • 14.jpg
    14.jpg
    2.6 MB · Views: 38
  • 15.jpg
    15.jpg
    2.5 MB · Views: 42

Uzsidoboz

Well-known member
Ráérsz még amúgy sincs semmi kaja a plagron bloomba tudom mee vettem én is aztán el is locsoltam a leanderekre :D
 

bat939

Active member
Eztet ne írjad, mert én meg pont azt használok és nem éhezik a dudva.
Illetve én már átálltam, mikor megjelentek az elővirágok és e nem automata.
Most olvastál két eltérő véleményt, döntsd el, melyik a helyes. 😄
 

Creeper420

Member
A kinti köreimben mindig Vitaflora Leander-t kaptak a virágzáskor és elég nagy dózisban, imádták azt is és olcsóbb volt mint a Plagron, ha jól emlékszem.. :D Már másodjára adtam nekik amúgy, úgy látom szeretik. Frissítettem a naplót!
 

foazegyensuly

Well-known member
szerintem ha a növény igényei szerint jó az npk arány esetleg még van benne némi mikroelem is akkor akármelyik növényekhez forgalmazott táp jó lehet én most wuxal supert használok vegben hesi proline bloom ot virágzáskor mert mindkettőben van mikro is de próbáltam már párat pl a biobizz is jó cuccokat gyárt én amikor használtam látszott a növényeken hogy vitálisak és kb mind jó volt csak vmelyik hatásosabb. kikell próbálni többet és levonni a konklúziót.
 

foazegyensuly

Well-known member
amit én használtam és szerintem fasza volt mert kicsi korukban adtam nekik meg egy kicsit nagyobb korukban végig kb és tavaly és erősebbek lettek tőle a növények a gyökerük is összetettebb lett az ez volt:
eng_pl_Biobizz-Root-Juice-1L-1899_1.jpg
-
 

Hempmen

Member
DP Auto Critical Orange Punchal van valakinek tapasztala? Gyanúsan olcsó, még a román magokat is többért dobálják az ember után.
 

Hempmen

Member
Köszi, tegnap már nagyon remegett az ujjam a balklikken azt rányomtam, majd meglássuk lehet majd alkotok vmi borzalmas naplót 4 különböző gyommal amiből az egyik ő lesz. Skinning, aza díj presszer gábor nagyon komolynak tűnik (y)
 

Latest posts

Latest posts

Top