What's new

hobbiz hajdzsro

Coldplay001

Active member
geci botritisz es tarsai. en mar megelozeskeppen ilyenkor szoktam nyomni egy kis gombaolot h elvegyem a kedvet a kis geciknek.... Solon tanacsara previcurt adok es remekul bevallt.. persze jobb megelozni a bajt. tavaly en is sokat szoptam iden mar megokosodtam inkabb szetbaszom a kis gomba geciket meg mielott kifejlodhetnenek teljesen. nah es a gyokerzona oxigen ellatasara is sokkal tobb hangsulyt fektetek..
 

hobbi ur

Well-known member
previcurnak utánanézek köszönöm! alapvet?en minden esetben tartok a növényeim mírgekkel való feltöltését?l merhát hobbi is aszszíjja... dehát ha nem megy másként akkor nem megy másként
 

hobbi ur

Well-known member
pillanatkép a virágzóból, bal az utolsó ww, elvirágzik, megköszönöm a sok sokéves együttm?ködést neki. Dap, hány éve válaszottad ki? Hogy emlékszel? a jobbik meg a haze, meglep?dtem mert tápcsere után olyan borzasztó gyorsan kiszipkázta a sókat hogy mire észbekaptam megfakult kicsit :)





 

Coldplay001

Active member
"multkori ww" nagyon tetszik hobbi ur :) mondanal tobbet rola? mennyi feny alatt volt? hanyszor volt metszve? hidro kozeg? mennyi lett szarazon? sztenksz
 

hobbi ur

Well-known member
köszi az érdekl?dést, hidroban nevelt igen öreg tyúk, kevesebbet adott (266) mint 2 hónappal azel?tt a haze (400), pontosan ugyanolyan körülmények között. 200+140+100w világított.
 

hobbi ur

Well-known member
Adnék én ezért a mondásért egy mérleget de ez a kapitalista weboldal nem engedi. Nem tudom ezek a nyugatiak hogy szerkesztik/m?ködtetik a weboldalaikat...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Special 🍆
mondom másoknak is kell adni mérleget, menj a fotós részekhez osztogass ott például vagy a haze topicokba ha raksz képet lesz több pontod is
 

hobbi ur

Well-known member
haha a 'másoknak' nálam 2-3 f?ben merült ki, akkor ez lehet a titka :) azé nem lehet itte mérlegeket felel?tlenül osztogatni! na de ha úgyva, akko hobbielk ezdmé rlegeketdobáni, de lendületesssen. rákamérlegbe
 

hobbi ur

Well-known member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]nagyon vicces a Worst looking plant contest! a fórumon,, kövessétek
[/FONT]
 

hobbi ur

Well-known member



célba ért egymás mellett a haze (bal oldal) led alatt, meg a drága WWiolám hps alatt. Látható a két fajta közti szárszilárdság különbség, ill. hogy a haze kb dupla akkorára n?tt... A bal oldali motorja azonban csak jó másfél éve ketyeg ellentétben a ww matuzsálemmel ami má kituggyamióta, no. Azért megöleltem utoljára és belefúrtam az arcomat, így búcsúztam el Töle...
 
Last edited:

Solon

Well-known member
Issza a monstert , keresi a kvadosokat és építi a megyei elosztóhálózatot.
 

what_can_there

Well-known member
Szerintem ladikos hidron dolgozik a M[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ö[/FONT]st[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ö[/FONT]r és nagyon kell koncentr[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]lnia, hogy le ne csurogjon az egész kert a Tisz[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]n.
 

Latest posts

Latest posts

Top