What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

Coldplay001

Active member
geci botritisz es tarsai. en mar megelozeskeppen ilyenkor szoktam nyomni egy kis gombaolot h elvegyem a kedvet a kis geciknek.... Solon tanacsara previcurt adok es remekul bevallt.. persze jobb megelozni a bajt. tavaly en is sokat szoptam iden mar megokosodtam inkabb szetbaszom a kis gomba geciket meg mielott kifejlodhetnenek teljesen. nah es a gyokerzona oxigen ellatasara is sokkal tobb hangsulyt fektetek..
 

hobbi ur

Well-known member
previcurnak utánanézek köszönöm! alapvet?en minden esetben tartok a növényeim mírgekkel való feltöltését?l merhát hobbi is aszszíjja... dehát ha nem megy másként akkor nem megy másként
 

hobbi ur

Well-known member
pillanatkép a virágzóból, bal az utolsó ww, elvirágzik, megköszönöm a sok sokéves együttm?ködést neki. Dap, hány éve válaszottad ki? Hogy emlékszel? a jobbik meg a haze, meglep?dtem mert tápcsere után olyan borzasztó gyorsan kiszipkázta a sókat hogy mire észbekaptam megfakult kicsit :)





 

Coldplay001

Active member
"multkori ww" nagyon tetszik hobbi ur :) mondanal tobbet rola? mennyi feny alatt volt? hanyszor volt metszve? hidro kozeg? mennyi lett szarazon? sztenksz
 

hobbi ur

Well-known member
köszi az érdekl?dést, hidroban nevelt igen öreg tyúk, kevesebbet adott (266) mint 2 hónappal azel?tt a haze (400), pontosan ugyanolyan körülmények között. 200+140+100w világított.
 

hobbi ur

Well-known member
Adnék én ezért a mondásért egy mérleget de ez a kapitalista weboldal nem engedi. Nem tudom ezek a nyugatiak hogy szerkesztik/m?ködtetik a weboldalaikat...
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
mondom másoknak is kell adni mérleget, menj a fotós részekhez osztogass ott például vagy a haze topicokba ha raksz képet lesz több pontod is
 

hobbi ur

Well-known member
haha a 'másoknak' nálam 2-3 f?ben merült ki, akkor ez lehet a titka :) azé nem lehet itte mérlegeket felel?tlenül osztogatni! na de ha úgyva, akko hobbielk ezdmé rlegeketdobáni, de lendületesssen. rákamérlegbe
 

hobbi ur

Well-known member
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]nagyon vicces a Worst looking plant contest! a fórumon,, kövessétek
[/FONT]
 

hobbi ur

Well-known member



célba ért egymás mellett a haze (bal oldal) led alatt, meg a drága WWiolám hps alatt. Látható a két fajta közti szárszilárdság különbség, ill. hogy a haze kb dupla akkorára n?tt... A bal oldali motorja azonban csak jó másfél éve ketyeg ellentétben a ww matuzsálemmel ami má kituggyamióta, no. Azért megöleltem utoljára és belefúrtam az arcomat, így búcsúztam el Töle...
 
Last edited:

Solon

Well-known member
Issza a monstert , keresi a kvadosokat és építi a megyei elosztóhálózatot.
 

what_can_there

Well-known member
Szerintem ladikos hidron dolgozik a M[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ö[/FONT]st[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]ö[/FONT]r és nagyon kell koncentr[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]lnia, hogy le ne csurogjon az egész kert a Tisz[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]á[/FONT]n.
 

Latest posts

Latest posts

Top