What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Well-known member



Az öreg Hidró bebaszott tegnap és jól eltörte az eprüvettát munka közben:groupwave: a gyagyás. Ez vóta off...:bigeye:
 

Solon

Well-known member
Értem én, hogy g?zgép, de mi hajtja??? Szal milyen panel ez, mit lehet róla tudni? Márka, típus, modelszám, görbület, térer?, az er? jó vagy rossz oldalán áll?
 

hobbi ur

Well-known member



nem volt egyszer? de csak sikerült kipakolni a 250hps-t és bepakolni 200w-al m?ködtetett 10db ledcsíkot, láthatóan jól átöblíti a fény, nem nagyon maradt árnyékos rész, bízok benne hogy a fénymin?ség is kielégít? lesz, kiderül
 

hobbi ur

Well-known member
éééés elöbújta kritikál
büdös mint abüdösszar, aggódtammera rh-t nem tudtam 50en tartani, végig 60on van, de nem lett penészes. mondjukvirágzáródás el?tt kapott egy kis chorus töltést hogy biztos legyen, de az 1 honapja volt



készülödika héz
 

hobbi ur

Well-known member

hoztam még pár érdekes képet, azúgyvóth ogyjóbökéthete látomhogybeszart a felulrol csepegtetolocsolo, elkezdtem tisztogatni a drip fejeket utana a csoveket, aztan csak nem ment, mire megprobaltam hozzaferni a pumpahoz... ugydontottem nem basztatom,mert nem tudtam kitapogatnise. nategnapfeltartamaproblemat, komoly feltaro munka lett, de meglett! illetve az ok is, amiert nem mukodott :)
 
Last edited:

hobbi ur

Well-known member
a Sz. Nagyúrnak elég szép formájú lett a C bokra! ügyes. ez meg apróka virágzat, de azért a sok kis gyantás sokra megy :) :) :)
 

hobbi ur

Well-known member
frissítés:


épp 12be érkezö kritikál. most picit jobban vegeltetve. ez egy érdekes dolog lehet, mert mikor az el?z? kör hajtásai 20cm-re n?ttek a háló fölé, átkapcsoltam. 365.
most felengedtem 30cm-re, megnézzük így hogy teljesít.



a nemsoká megfelelö héz.


a feltörekvö kishéz. kiskritikálmoshúzzaa gy ökeret.
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
a Sz. Nagyúrnak elég szép formájú lett a C bokra! ügyes. ez meg apróka virágzat, de azért a sok kis gyantás sokra megy


Köszönöm alássan.:tiphat:


Ez a mostani C ( ezúttal nem BILBÁÓ hanem bokordoktor úrtól kapott ajándék C.XXL - elméletileg a korábban említett jószág naplójában kivesézett SKUNK1/AFGÁNI kutyulék családfájának egy THC dúsabb ágazatát képviseli - lényegesen esztétikusabbra púposodott az emlitett egyednél, mondjuk ezúttal úgye hidrokultúrában hízott a növény illetve a technikán is finomítottam.
Másrészt az ön által is szóba hozztt C egyeddel ellentétben ez a C a kora veg szakaszban ekövetett alultápozástól eltekintve nem volt kitéve semmiféle stressznek a tréningeket leszámítva, így - nagy valószínüséggel ennek köszönhet?en - még így a virágzási szakasz végéhez közeledve se dobál elvetemült hiánytüneteket.
Eredetileg úgyvoltam vele egy darabig nem indítok most semmit, csak elvonási tüneteim voltak a tenyésztés után ( érdekes módon a gandzsát simán abba hagyom ha valamiért rákényszerükök - volt, hogy évekig nem szíttam - de a termesztés után meg szabályosan kattogtam ) meg aztán ugye még van mit finomítani a technikán is.
Ezúttal 8 f?szárat alakítottam ki illetve kapott proper felnyirbálást, lombtalanítást meg igyekeztem az Ec-t 1.6-nál feljebb nem emelni ( talán egyszer mentem 1.8-ra -véletlenül- )
Meg ezúttal kapott minerál medzsiket is elejit?l illetve W úr korábbi javaslatának megfelel?en a végén megpróbálom az EC-t alacsonyan ( jelen estben ~ 1.4 körül ) tertani illetve adalék káciummal etetni. ( 20l keverékhez - lapos teáskanál keser?só, 4ml kálciumOxid, pupos teáskanál MinderálMedzsik, 3 teáskanál FloranovaBloom - )

picture.php

picture.php

Elég érdekesen kapkodta össze a fényt az objektív mivel valójában nincs ennyire pirospozsgás megjelenése a növénynek.

picture.php

Ez a kép már jobban tükrözi a valóságot ( a képen látható érpotot meg sikerült még az elesén fejjel lefelé összeszerkeszteni - ezért vannak kiluggatva alul a púpok - ).
 

hobbi ur

Well-known member
muvészialkotás, gratulálok! külgyémáklónt :D csak vicceltem. minerál mejikr?l meséljetek már, egyszer kaptam dAPTÓL KICSIT, DE NEM TUDOM MIRe ÉS HOGY Való. elmondta, de sok volt az infó. GONDOLOM JÓT TESZ a növénynek.
 
Top