What's new

hobbiz hajdzsro

Dapk

Active member
Veteran
Nagyon könnyen felhalmozódik, mint általános sejtméreg pedig egészen hamar okoz terméscsökkenést. Használják iparban, de recirkulációban nem -valamint ha nem a bogyó minőségének javítására használod, mint a paradicsomnál, hanem fertőtlenítésre akkor az már mindenképpen sejtkárosodást okoz.
 

hobbi ur

Well-known member
Ha már így is elbasztál egy csomó pénzt akkor érdemes még kipróbálni a kerámia követ!




Miért gondolod, h jobb mint a peroxid /illetve sterilen tartásra biztos jobb, de a klórral csak atáptól veszed el a helyed, mekkorát emel az EC-n? / - persze látom, meg tudom, h csinálják, de elképesztő nagy faszságnak tartom!





edit: és szerinted a kövön a lerakódot só van vagy baktérium? -na ugye
http://www.atlantiszfauna.hu/index.... KERAMIA 15 CM&dir=akva/felszereles&skin=csik
ha ilyen akkor az is bedugul :D próbáltam
 

hobbi ur

Well-known member
Gyászolok mer' elvesztettema Malawi tutiklónt. Pár héten át küzdöttem az életéért de nem..... 1 kis rózsaszín hernyócska volt a gyökerén amit a rutinvizsgálaton vettem észre, aztán már meghervadt és hiába vettem le klónt, nem is reagált... még ilyet nem láttam... gyász van https://www.youtube.com/watch?v=7-9wXQpzESo
 

what_can_there

Well-known member
RIP tutiklon! Malawi regularba nézz majd bele, sok a feno, de vannak kozte iszonyat jok. Mandarin feno, Killer Malawi feno, ezek nagyon jok.
 

Dapk

Active member
Veteran
Abból a kurva regből had lejmoljak már tesókáim, ne legyetek már ilyenek, kurvára megérdemelem -főleg azok után, h már nekem sincs meg a hobbi malawija.
Csatlakozom What-hoz, RIP Tutiklón!
 

hobbi ur

Well-known member
nem sűrűn jut a kispolgár tulajdonába ilyen speciális dél afrikai genetika. tisztelet érte Wad. nagyon tetszett.
 

hobbi ur

Well-known member
Első képen a halál karmaiból megmenekült 1db ww. Sikerült stabilizálni.



Ez pedig valószínűleg shining silver haze lesz. 1 tő. Mit gondoltok, hasonlít rá?


Hogy ne legyen a szoknyája alatt túl sötét, alulra beletoltam 2 tci csíkot és meg kell állapítsam, igen jól puffasztja a virágokat. Sajnos kis felületi penészke megjelent már 2 helyen a virágzatban, ez az én hanyagságom, mert hamarabb kellett volna fokozni a légmozgást.





 

hobbi ur

Well-known member
Na, egészen meglepő eredmény született végre Barátaim. Egy jó g/w, tehát a cob tehetséges a világítástechnikát tekintve. Meg az ebayról rendelt tci ledcsíkok is csodásat domborítottak! Meg az apollo led is! Ez a haze meg minden tekintetben fenntartásra jogosult, mert ha a lefutott kör történetét nézve kidurrantott 450 w alól pont annyit, akkor igazából képes lehet az 1,5-re is minden további nélkül! Csak jól ki legyen vegelve :)
És mivel alulról is be volt szurkálva a 100w ledfény, elmaradt a szokásos popkornolás. Megpuffadtak a legbelső részek is.
 

hobbi ur

Well-known member
Fú gyerekek itt meg beütött egy párszáz forintos minusz. #haaszmontyáklegyéhigénikus, akko legyéhigénikus. Me'hülyeleszel. Eskü még ilyen sose volt...
 

f2obsession

Active member
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=81128&pictureid=2065767&thumb=1]View Image[/URL] Fú gyerekek itt meg beütött egy párszáz forintos minusz. #haaszmontyáklegyéhigénikus, akko legyéhigénikus. Me'hülyeleszel. Eskü még ilyen sose volt...

mármint párszáz forintos PH minusz? Nekem ezek úgy néznek ki, mintha 1-2 napja csontra lenne száradva a közegük. Ja, hogy hidró...
De akkor mi az amit ne vegyen senki, ha nem akar ilyet látni?
 

hobbi ur

Well-known member
nagyon hányattatott sorsa volt, mindig a fény legszélén éldegélt, legyengült, és a gyökérnyaki részbe belefészkelte magát valamelyik aljas gomba, megette a szállító szöveteket a gyökérnyaki részen. hiába került a kés?bbiekben elit körülmények közé, ez szinte borítékolható volt. bár olyan jelet is láttam, hogy lehet valami levéldarab esett be valahogy a csepegtet?gomba mellé a közeg tetejére és miután aktívan takarom a közeg tetejét, pontosan ezt kivédend?, na pont ez következett be... a nedves mikroklímában tenyészhet a penész. nota bene szinte az elejét?l kapta a peroxidot meg a kálivizet naponta, de soha nem volt ennek szép gyökérzete... ellentétben a többivel.


úgyhogy erre figyeljetek nagyon
 

hobbi ur

Well-known member
a orbán meg agyurcsá túltolták. frisszene. https://www.youtube.com/watch?v=OISNVGBOFeA

a vájvido lámpáit kihúztam tegnap, kapott 2 nap gondolkodási id?t a sötétben és utána feláldozzuk Jehova oltárán.

belenéztem random régi naplós képeimbe, gyerekik 1 dolog a kurva aranyszabály, olyan hogy túlvegeltetés, nem létezik. nem kell beszarni ha gigára növeszted a buládat, de több fényt meg minden irányból tegyé odafele nekije! fura látni hogy a régi képeken még nem vegeltettem eleget, azóta türelmesebb lettem :) a vegeltetés legyen veletek! (a használt 17 liter tápoldatból nehézség nélkül kipottyant a majd 400 csavaranya - ez a legendás ferti4es recepttel lófaszba sem kerül)
 

Latest posts

Latest posts

Top