What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

Pillang

Well-known member
Luciferé az érdem, odaát épp ezt naplozza. Agyonbaszosnak nem mondanám, de erős és aktív maradsz. Szeret bokrosodni, nem lesz kolaspalack, ezért érdemes surubbre hagyni, azt amúgy is lehet korrigálni menet közben. Kelleni is fog, mert komolyan veszi az említett bokrosodást.
 

hobbi ur

Well-known member
Luciferé az érdem, odaát épp ezt naplozza. Agyonbaszosnak nem mondanám, de erős és aktív maradsz. Szeret bokrosodni, nem lesz kolaspalack, ezért érdemes surubbre hagyni, azt amúgy is lehet korrigálni menet közben. Kelleni is fog, mert komolyan veszi az említett bokrosodást.

több szár = több g
 

hobbi ur

Well-known member
akkor tesztert szélütés érte ezek szerint. :( a Legenda. volt alkalmam pár szót váltani a Mesterrel korábban.
 

Snazzy

New member
Nebassz, hogy ezt innen kell megtudnom!

Jól beszopta.

És ja, ittvagyok, lehet még naplót is csinálok.

Húdeizgiiiiii
 

hobbi ur

Well-known member
nem, nem! csak vicceltem a szélütéssel! ménem válaszol senki aki tudja mi van teszterrel? szóljatok!


hát akkor ezennel visszatért az öreg sokat megélt legenda: snazzy! üdvözlet!!!
 

f2obsession

Active member
Nebassz, hogy ezt innen kell megtudnom!

Jól beszopta.

És ja, ittvagyok, lehet még naplót is csinálok.

Húdeizgiiiiii

Snazzy, Te az a Snazzy vagy?

Kenderboard, kb 15 éve (vagy 20?) ?

Modell barátnő annak idején (Sch. B)?

Kurvanagy óriások első gerilládban (Chronic, Chrystal, Dannyboy, AK, meg a tököm tudja?). Később Jilly Bean?

Üdv.: Pjúr :D

Bocs, hogy nem privátban, de 2 kommented van, egyelőre nem lehet neked pm-et írtni.
 

Snazzy

New member
WoW!

Hát ez most annyira jólesett :D

Igen, az a Snazzy lennék :D

De várjál, mert kicsit bezavar a j betű.

Te a motoros-díszbaromfis P vagy? :D


jajjj mostmá tényleg csinálok egy naplót mindjá mostmá kezdem otthon érezni magam.

Bocs hobbi az offokért <3
 

f2obsession

Active member
Se Motor, se díszcsirke. Semmirekellő magokat adtam neked, egy csomót (outban nemzett magok, ami tudjuk mivel jár), meg EC mérőt, ami csak 999uS-ig mér. Te meg küldtél egyszer gyapotos klónokat postán (Chronicot), meglepibe két olyan csokis muffinnal, amiktől kb bebélyegeztem. Pure voltam, neked volt szokásod így írni anno, hogy "pjúr". Csináld azt a naplót, legyen meg az 50 kommented, ne gyalázzuk Hobbi naplóját (Bocs, Hobbi)
 
Last edited:

hobbi ur

Well-known member
Épp most készültem képekkel. Viszonylag kezdeti veg fázisban járnak a Pillang jányai, és mivel nem kerül sorra kiskuckóban, mert azok január végéig foglaltak, lehet, sőt biztos kinyomnak 2 hónap alatt annyi klónt, hogy elindítom a 110x110 alatt.
IMG_3278.JPG


itt meg folyik végre a nagy klónteszt, amit már 1 körrel ezelőtt szerettem volna, a 6.-os és 9.-es számú egyedek megfigyelése folyik, vélhetően gombaszúnyog öcsiék most nem zavarják be a NAGY TESZTET :) Mindegyik a szokásos 2 töves.
IMG_3279.JPG
IMG_3280.JPG
Talán kezdek rájönni hogy lehet kivédeni ezt az elforgatva feltöltős faszságot! Éljen!
 

hobbi ur

Well-known member
[No message]
 

Attachments

  • z.jpg
    z.jpg
    213.2 KB · Views: 51
  • y.jpg
    y.jpg
    180.5 KB · Views: 50
  • x.jpg
    x.jpg
    135.9 KB · Views: 51
  • IMG_3282.JPG
    IMG_3282.JPG
    124.5 KB · Views: 46

hobbi ur

Well-known member
IMG_3294.JPG
wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==
IMG_3293.JPG
IMG_3295.JPG
1-2 kép: átkapcs lett.
3. kép: kőzetgyapotból ilyen sűrű tömött gyökeret növeszt át a cserépen a héz. szexi. a golyóból nem jön elő ilyen sűrűség...
 
Top