What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

hobbiz hajdzsro

hobbi ur

Well-known member
Kush Auto (HuBa)
 

Attachments

  • photo2059160.jpg
    photo2059160.jpg
    123 KB · Views: 45
  • photo2059161.jpg
    photo2059161.jpg
    114 KB · Views: 45
  • photo2059162.jpg
    photo2059162.jpg
    106.6 KB · Views: 41
  • photo2059163.jpg
    photo2059163.jpg
    98.1 KB · Views: 46
  • photo2059164.jpg
    photo2059164.jpg
    75.2 KB · Views: 42

hobbi ur

Well-known member
Tegnap levágtuk a maradékot! Ezek bizony visszaszámolva 16 hétig fejlődtek (112 nap) végig 24-ben! 300w led világított, 330körül lesz a száraz. Borzasztó vegyesek a gondolataim, de alapvetően a pozitív oldal felé billen a mérleg. Érdekes küldetés volt. Belekeverték ugye a ruderalist a genetikába és fotóstól eléggé eltérően viselkedett növekedés, szár/virágzat, növénymagasság-fejlettség stb. tekintetében. Az alap hidro sémák korrektül működtek, mintha csak hagyományos növényekkel dolgoztam volna, de mégis kicsit máshogy reagált. A lényeg, hogy "a gyökér nem akadt meg"!!!!!!!!! Meg hogy nem nyomorék 17-25g/tő jött le mint kint szokott rohadjon meg :D ...
 

Attachments

  • IMG_3141.JPG
    IMG_3141.JPG
    42.5 KB · Views: 43
  • IMG_3142.JPG
    IMG_3142.JPG
    62.5 KB · Views: 43
  • IMG_3132.JPG
    IMG_3132.JPG
    99.5 KB · Views: 42
  • IMG_3133.JPG
    IMG_3133.JPG
    93.9 KB · Views: 39

hobbi ur

Well-known member
Az első két képen az utolsó vágás előtti pillanat látható. 3 részletben kellett levágni, pl ez is érdekes, mert fotósnál rendszerint le lehet vágni mindent egybe, úgy hogy a popkornok is elég jól megérnek, ebben az esetben az első 2 képen látható rész maradt utoljára, mert annyira kibaszottul sűrű és tömör volt alul a lombszerkezet, hogy a fény se akart rajta átmenni :) Emellett abszolút megjelent a Vlad féle pezsgősüveg bugaméret, persze kisebb, inkább sörösdoboz méretben.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
Kovetkezonek kerjed a zákáxgorillat tesztelesre vagy a glúberriodzsegorillagorillát

és 20/4 alatt kezdjed
 

hobbi ur

Well-known member
A HobbiTákol2000 nyitott a tesztelésre szánt autonemesítésialapanyag fogadására :) Még érdekesnek tartom továbbá, hogy viselkedhet MegakadógyökérzetAutóÚr a Hobbitálcában. Mer a DWC vederben szaladhat ahova akar, a tálcában ez némileg korlátozott...
 

hobbi ur

Well-known member
IMG_3152.JPG

Az időközben színpadi szereplését lassan befejező Héz Asszonyság. Nagyon megviselte a nyári forróság, ezen már az sem segített, hogy ledek világították. Lesárgultak és leszáradtak a lomblevelek. Mindegy, kevesebbet kell nyírni.
 

hobbi ur

Well-known member
valószinuleg sajninszilver igenbotermo héz. ami most azért nem fog igenbőventeremni a meleg miatt, izgatott vagyok, meglátjuk azért mi lesz.

mindig igyekszek maximálisan védeni a tápoldat teret a beeső levélnyél/levél daraboktól nagy baj még nem történt emiatt, ez alkalommal egy pici fentről bepottyant növénydarabot és a nagy meleg miatt kezdődő enyhe gyökér-üszkösödést vettem észre, lekapartam tisztogattam, majd lefotózom. ez is a nagy meleg miatt kurvaannyát. meg sajnos az alulról betüzött 2 tron ledcsikban is kihullott 1-1 8db-os szekció, ami már nem világit, biztos hogy túlhevültek, nem jár úgy ott a levegő... :( nagyon kell pedig a szoknyája alá is a ledfény mert nagyon meghizlalja a popkornokat, de ezt az extrém meleget nem viselte már el.... :(
 
Last edited:

hobbi ur

Well-known member
Kicsi tálca, giga nagy pinák. Köszönöm Ződ Úrnak hogy találkozhattam velük. Mármint Wg Kushékkal a HuBátó. Nagyon meggyőző. Ha érdekel valakit majd áradozok róluk.
IMG_3154.JPG
IMG_3159.JPG
IMG_3160.JPG
it majd áradozok róluk.
IMG_3153.JPG
 

hobbi ur

Well-known member
szuper ultra tömör a wg virágzat és nincs benne ennek ellenére sem penész!!!!!

(ezt most dobta fel az internet: lehet rendelni hypno seeds vagy ki a faszomtól, 'Juicy pussy' azaz 'lucskos pina' fajtát) :) :) :)
 

hobbi ur

Well-known member
szuper ultra tömör a wg virágzat és nincs benne ennek ellenére sem penész!!!!!

(ezt most dobta fel az internet: lehet rendelni hypno seeds vagy ki a faszomtól, 'Juicy pussy' azaz 'lucskos pina' fajtát) :) :) :)
Hey Green nem csinász te is ilyet? Mondjuk "HuBa Double Fisting", vagy HuBukAkke na?? szerintem vinnék... HuButtplug XD XD
 

hobbi ur

Well-known member
a HuButtplug(tm) egy iszonyat gyanta virág piramis lenne, amit ha feltol a Hölgy popóba, beadja mint a süti..............
 

hobbi ur

Well-known member
Köszönöm szépen tanítást, én nem értek ehhez a webes izéhez, dap tanította a tort oszt megállt azon túl a tudomány... megpróbálok tegelni de félek buttplug lesz beőle...
 

hobbi ur

Well-known member
imádnám h angilábú/amerikábú rendelnének, és meg kellene magyarázni, mit jelent? :) vicces helyztek. fordítanám direktbe''''
 

hobbi ur

Well-known member
image_2076687.jpg
image_2076688.jpg
09.05.-én egyszerre indult el a wg Vad meg a héz. aztán történt egy olyan hogy már megint nem hiszem el... a wg-t még kint a veg részlegben betámadta 1 gombaszúnyog, lett egy lárva a gyökerén, egész véletlenül vettem észre fejlámpánál tápoldat cserekor.... namost a sérült, rohadó gyökérrészt levágtam (*) és gondoltam bedobok a tartályba egy kis mospilan+ridomil kombót, hogy jó legyen, érzésre adagoltam (nagyon keveset pffff.), másnap reggel a napi ellenőrzésen kaptam egy infarktust, mert az egész növény leforrázott - lógó levelekkel döglődött, na mondom ez kuka... már benne volt jó3 hete virágzóban, gondolhatod mekkora veszteség amikor kiesik... ezt követően vért izzadtam és rendkívül nehezen, több mint 1 hét alatt sikerült visszahozni az életbe.... elképesztő élmény lett és nagyon megörültem ahogy NAGYON LASSAN elkezdett magához térni a növény. összetett munka volt, de sikerült... most már csak végigviszi....
 
Last edited:
Top