What's new

hobbiz hajdzsro

Dapk

Active member
Veteran
Dr. Benton fekete volt, azaz migráns, tehát csak pusztítani tudja a magyart, ez veszélyes!
 

hobbi ur

Well-known member
2 hét telt el az előző közlés óta, Vad szelektált Malawi tündére szőrösödik a Cob alatt (előtte utána kép) ui: a hazeket nem mutogatom mer atkás, jegyezd meg, ha bogarad van, fújd le. Mindegy ha virágzás vége felé közeledik. Bunkó hobbi.
 

Solon

Well-known member
És mit tervezel ráfújni? Merhogy nagyon nincs mit. Én is atkával baszakszom majdnem 2 hónapja. Ami úgy néz ki bevált… : Leszedegetni a nagyon fertőzött leveleket, gumikesztyű és amit találok kézzel elmorzsolom a leveleken. Szétpakolni, lemosni. Majd jöhet egy jó erős Floramite permet (1.5-2ml/l), permetezés után lámpa leolt, hagy mászkáljanak a kis gecik bele a kontaktszerbe. 12 óra sötét után mehet neki a pilács. 7 nap múlva megismételni. Jelenleg úgy néz ki nem szaporodnak tovább és nincs új kelés. Geci atka, legutóbbi nagy atkatámadásnál is háromnegyed év volt megszabadulni tőlük.
Tavaly penész, idén atka, sosincs vége. :D
 

dev.

Well-known member
Ami nálam rohadt jó volt atka ellen az a vertimec, +fertőzött levelek eltávolítása, ahogy említetted.
 

Coldplay001

Active member
en is szetnyomkodtam oket tavaly viragzasban. de csak kenyszerbol,legszivesebben lefujtam volna az osszeset... a baj az volt h 487 novenynel a harom focistadionnyi teruleten ez nehezkes volt :D
 

hobbi ur

Well-known member
144 a mérleg, + 6-7 popkorn, azért következőleg jobban meg kell vegeltetni :). érdekes kísérlet lehet, mert most 1db wájtvidó (Dap) vegelt szeleksön kerül sorra, látjuk mitcsinál
 

hobbi ur

Well-known member
A malawi igen erős. Örülök hogy találkozhattam vele. Hiába tekerek picit, a nagy bunkós néger faszával rögtön fejen csap, keresni kell magamat.


Közben a 2db klón már vegel szaporán,
előtérben kis hazek (még nem voltak tesztelve), meg az utánpótlás wájvigyor (atkák most már talán bűrt húznak a fogukra)



egy fotó a szoknya alá, meg fölé, gyakorlatilag jobban bepuffadt a szekrénybe a dap 1töves vájvidója, ezért nem lesz fair összehasonlítani az 1töves malawi teljesítményével, de hát na.
 

hobbi ur

Well-known member
Dzsuker dzsungel! Szerinted a ww vagy a malawi hoz többet alapból?
a Te ww-d. mert te válogattad Mester. indul az 1töves kompetíció, tegnap kapcsoltam 12be, érdekes hír lehet az is, hogy a hobbi tákolt 400szisztembe bekéredzkedett egy környi fem kritikál mag, abba is bepillantást nyer a kukkoló. konoásszőr.
 

Dapk

Active member
Veteran
Na egy crititcal vs ww vs malawi azért érdekes lesz. A critical-al meg nagyon óvatosan mert egy igazi penész mágnes, még a chronic is jobban viseli a párát.
Melyik critical sima vagy2?
 

hobbi ur

Well-known member
Szerintem sima de megnézem csomagolást.


Kedves Kertész Urak, javasoljatok már korrekt teljesítményű korrekt árú korrekt minőségű légpumpát, + honnan lehet valami giga porlasztókövet jutányosan beszerezni? Fokoznom kell a bubit.
 

Latest posts

Latest posts

Top