What's new

First Grow by Plantator:]

Plantator

Active member
Veteran
I jeszcze takie coś mi wyrosło w boxie pod roslinami , widocznie ten kokos ma zarodniki w sobie , albo biohumus.


picture.php
 
S

sweet-dreams

plantu ty to jests gosc dobre roslinki a do tego jeszce halucynki gratis normlanie ja tez tak chce hehehe ;)
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
No z tymi grzybkami to przesadziłeś bro... mi raz wyrósł jeden i to malutki a tu proszę jakie idealne warunki, nic tylko zapodać jakąś kolonię psylocyba pod wierzchnią warstwę medium i masz 2 w 1 ;)

Piękny ogród, piękne rośliny bro :)

peace
 
T

Toxsik 8

Heheh swietne te pieczary :D Amnesia jak marzenie, az sie dziwie ze to na polskich fertach leci... pozdro
 

Plantator

Active member
Veteran
Dzieki , puki co te grzyby nie przeszkadzają roślinom na szczęście , jest ich troszeczkę w kilku doniczkach. wilgotność mam sporą to i grzyby rosną :]


E: będę kompostował to medium trochę i potem do ogrodu pójdzie pod sadzonki warzyw
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Te grzybki raczej nie zaszkodzą, nawet powinny działać korzystnie na roślinę zabierając środowisko życia niechcianym organizmom. Uważaj na wilgotność szczególnie jak masz spore szczyty uformowane, ja u siebie zbijam RH do 60% a i tak czasem pleśń się zjawia, o 95% mniej od kiedy mam odwilżacz i jadę na czystym coco.

Gdy kilka lat temu postanowiłem dostawić kolejne 2 namioty w domu miałem grzyba na ścianach w całym domu ze 3 dni od pierwszych podlań. Mając w pomieszczeniu 2x600,1x400,2x150 odwilżacz ledwo nadążał wygiągać wodę z powietrza. Grzybni ze ścian w innych pomieszczeniach pozbyłem się dopiero gdy przerzuciłem się na coco, mniej medium=mniejsze parowanie o 3/4 i można w domu więcej lamp wieszać bez potrzeby dostawiania przemysłowego odwilżacza. Ziema jest dobra do szkarni/na outdoor albo jak ktoś sobie robi jednen namiot organic, przy kilku sekcjach i dużych liczbach roślin to męczarnia zapewniam.

peace
 

Plantator

Active member
Veteran
Troche plantów już zebrałem , resztę podsunąłem pod sama lampę

picture.php


Alfa Diesel x Chemdog DD x Sour Jack ścinka 60 dni

picture.php


picture.php


picture.php
 

Nucky_Johnson

Active member
siemanko,
co to jest za amnezja99, ze ona tylko 50 dni potrzebuje?
Amnezja i c99? mozesz cos wecej napisac..? ladne szczyty... plukales te 50ki?
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Maleńka korekta: Amnesia jaka była użyta w tym crossie jest z nasion HY-PRO a jest to klon wywodzący się kolektywu LGA, którego jestem członkiem lol
Oryginalny klon od HY-PRO niedługo będę miał u siebie i zaczynamy zabawę, to jest ten klon, który sprzedają najlepsze coffe shopy w Amsterdamie pod nazwą Amnesia od ostatnich 15 lat.

Kolejna generacja Amnesia99 będzie prawdopodobnie feminizowana jeśli klon hy-pro da pyłek, jak nie to dalej mam w klonie samca C99:D

peace
 
T

Toxsik 8

swietna inicjatywa, jakbym mogl to k+, widze ze kazdy gdzies nalezy do partii, a nie mozna by dzialac na wlasna reke ?
 

tomislaw.nijaki

New member
Pełna PROFESKA ... Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) ... Lubię uprawiać w ziemi, ale na skale przemysłową nie sprawdza się zupełnie, chociaż jak patrzę na to co Ty wyprawiasz to jestem dumny że jesteś Polakiem :) ... chciałbym się kiedyś bawić tym tak jak Ty to robisz :)
 

Nucky_Johnson

Active member
Bracia...:huggg:

To jest TO.
Amnesia od Hypro tez znam, siekiere mozna wieszac jak sie odpala, zastapi u mnie pewnie Amnesje Core Cut, bo lepiej zrzuca.

Ale ta odmniana, taka szybka, taka ladna, ta forma szczytu...
Powiedz cos prosze o smaku/zapachu tego ziela...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Alfa Diesel x Chemdog DD x Sour Jack ścinka 60 dni

picture.php


picture.php


picture.php

Siema Plant :huggg:

Gratulowac panie wszelakich postepow mi zostaje Tobie zyczyc , duzo wiatru w zagle pod nowa bandera . Zasuwasz az milo sie patrzy jak tam rosniesz hehe

Ten Alfa Diesel x Chemdog DD x Sour Jack pieknie ci wyszedl , milo zobaczyc ze ktos jeszcze ma te pestunie i wie co z nimi zrobic hehe w nawale pracy juz watpie w to bym powrocil do tego krosa kiedykolwiek ,tak ze siac z rozwaga panowie i panie , podobnie jest z krosami z AK47 te potrafily kwitnac w 55dni .

poka cos z przygotowan na outdoor w tym roku .

powodzenia zycze oraz duzo zdrowka nie tylko tego do kieliszka :huggg:

ZZ
 

trufeel

Well-known member
Veteran
Witam serdecznie.
mam jedno pytanie odnosnie Twoich genow;
mianowicie chodzi o (df x lr) x ak47... W jakim czasie (+-) od indukcji dojrzewaja nasiona na out? Zapylilem go diesel ryder x hindu kush :) Sorry za off ale nie moge pisac wiadomosci.
 

Plantator

Active member
Veteran
siema przepraszam że nie odpowiedziałem odrazu , od nasionka do zbioru nasion by było ze 3 miechy , czyli od indukcji jakieś 2,5 +

a u mnie juz po zbiorach , bilbo 56 dni

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 
Top