What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

dev.

Well-known member
picture.php
 

Széklet Nagyúr

Active member
Egy kis ÁPDÉT a mai napon pontosan két hónappal ezelőtt bebefőttesedett ésazóta ( az elejin ugye kapta két hétig a napi gázcserét pár percig ) a sőtétben érlelődő BLUE DREAM álnéven garázdálkodó külsőleg viszont valami kisebb emlősöket csapdázó hiperagresszív húsevővirágra hasonlító, imposztor strain szülte kreatúra terméséről.
Az illata brutális, az alatt a kis idő alatt amig nyitva volt a fotózáshoz az egész szobát betöltötte valami kelttésztás fahéjjal megszórt áfonyáspite illat, ha közelről beleszippantottam az olyan volt mintha az édenkert sunájéba tolnám az orromat, rendesen fejen baszott ilyen édes érett buké ami totálisan leterhelte a szaglóközpontomat annira, hogy, egy pillanatra kihagyott az agyam és fongom se volt, hogy milyen illathoz tudnám hasonlítani, valami érett édeskés illatú PUNGENT gyümölcs kb.
A hatásról még nem tudok beszámolni, mer még ott a lézerpisztolyomban az elsőre kibontott üveg utolsó hirmondója ( többnyire popkornok voltak, de falhoz állítottak mint egy ukrajnai kivégzőosztag - két üveg meg ment ájéndékba két messzi univerzumokban tengődő régi cimboráknak ), Majd hétvégén. Addigis szarjok gubókat a reggeli tejeskávétól. A repülő ebola ugyis megbasz mindent. VÁÁÁáááá
:skiiing:

picture.php


picture.php


picture.php


LOL ezt nem én zabálom, de gondoltam lefényképezem ,hátha egy a Freudi pszichológiban jártas hobbipszicgológus kielemezi az esetleg felmerülő kétségeket az illető éppelméjűsége iránt HEHHHE
 
Last edited:

Széklet Nagyúr

Active member
Most teszteltem le az egyik vezérszúcs legfeketébb legcsúcsát.
Irtózatosan beállított, mintha a közelben atomot dobtak volna le, nekem meg elfolyadékosodott az agyam és lassan párolog a több ezer fokos hőségben miközben a háttérből légvédelmi szirénát hallgatnék, és az egész víz alatt történik én meg közben azon agyalok, hogy hogy a faszba kapok még levegőt.
Kb szárazabb volt mint a két hét után kinyitott popkornos üveg, jobban őrlött illetve úgy beálltak a rezinek körülötte mintha vékony cukorréteg borítaná. Gondolom a zárazsága miatt az íze leginkább a pirított avas szotyoládéra hajazott, viszont nem hányatta ki a tüdőmet úgy mint a másik hanem mekkaparta mint a joint. Mosmeg valami állatok kiabálnak a közelből, na megyek a gecibe,

[youtubeif]eQyg8MBQQog[/youtubeif]
 

Sipylos

New member
Ismeri valaki?

Ismeri valaki?

Sziasztok!


Nemrég jött meg. Bubblegumot kértem, de nem volt, és helyette ezt választottam. Ismeri valaki?


 

Dr nixon

Active member
Azon ritka pillanatok egyike mikor ebben a varosban minosegileg rendbenlevo fuvet lehet venni ! Am katasztrofa! Ez is lesz vagy 2 napig !
 

Attachments

  • 35526166-5F04-4ECA-A4ED-56228C5EDC6E.jpg
    35526166-5F04-4ECA-A4ED-56228C5EDC6E.jpg
    45.2 KB · Views: 25

Off/On

Member
Hát eszem faszom megáll. Egészen pontosan 3 hónapja és 12 napja tiszta vagyok! Nem tudom, hogy ott ahol vagytok mennyiért lehet venni, meg milyet, de itt keleten valami keservesen galád a helyzet. Nincs f?! Vagyis van, de nem adok ki 5-6k-t egy pakettért( szándékosan nem grammot írok, mert az erre 10k min.), ami gáz. Mármint az árat tekintve, viszont a szlogenek még a régiek. Hogy ez Holland cucc, meg azért van szarrámorzsolva, mert ez a kilós zacsi alja már és társai. Lehúzás mindenhol. Legalább jó látni, hogy azért van még hely ezen a Magyarországnak nevezett valamin, ahol még van min?ség. Gondoltam csak megosztom veletek, miel?tt lesz valami változás itt. Bármennyire is értelmetlen minden. Áhh. Még idén..... talán lesz változás........ vagy marad a halál és a nihil......
 

bat939

Active member
Ki milyen cp-t használ? Dohánnyal, anélkül vagy esetleg valami alternatív növénnyel keverve? Blunt?:D

picture.php
 
Top