What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Ezt szívtam ma/most

Kukutyin

Member
Egy kis MLI és Jack Herer trimmből és popcornból készített bubble hash :D

picture.php
 

Solon

Well-known member
A gyufa az mit szimbolizál? Ugye ez nem eladásra lesz? Mer az a halálom, mint a dagadtak… :p
 

Kukutyin

Member
A gyufa csak a méretarányok miatt van ott, hirtelen azt jutott eszembe odarakni. Nem, ebből még rosin lesz, szeretem minél tisztábban fogyasztani. Ennyit minek is eladni csak 150g lett. Még ha nem csinálnám meg rosinnak akkor is könnyen elpöfékelhető mennyiség.

Korábban amikor megvettem a bubble bagjeim akkor raktam össze egy kis képes összefoglalót, de aztán nem került fel. Biztos vagyok benne, hogy mindenhol a neten vannak jó videók amik bemutatják, hogy megy. Én most szárazjéggel csináltam, de rendesen vizes bubble hasht is csináltam korábban.
 

.exe

Member
Frissen szedtem le, fél napot száradt langyos melegben és elszívtam. Rosszul lettem, hánytam wtf? A flush hiánya és az hogy még tele van tápanyaggal okozhatja ezt?

picture.php
 

Solon

Well-known member
Hát izé mit is lehetne írni erre… Az, hogy a leszedett fű a tápanyagoktól és a flush hiánya miatt hányást okozna kb. olyan teória, mint, hogy Soros György a gyíkemberekkel akarja Orbán szotyiját megmérgezni, hogy Magyarország ne lehessen független és 2030-ra ne legyen a világ közepe, mint egy utópia.
A fű bizony hányást okoz, ha nem vagy elég tapasztalt és függő. De, ha szoktál szívni és most ütött be először ez, akkor elgondolkodnék azon, hogy bizony bebaszott a meleg front, 25 fok volt tegnap és 80% rh. Én konkrétan nem tudtam megemészteni egy tál lencsefőzeléket és szenvedtem vele éjfélig. Októberben, itthon, fűtési szezon közepén, azért ez elég meleg. Nincs amúgy klímaváltozás, áhh, semmi ilyesmi… Na mindegy is, ez esetben Te is öregszel. Sajnos ez csak rosszabb lesz, jobb nem.

Én ezt szíttam ma, ronda, de legalább ingyé volt:
attachment.php
 

Attachments

  • pestiest02.jpg
    pestiest02.jpg
    86.7 KB · Views: 26

Solon

Well-known member
Elég közelről van fotózva, hogy lásd bizony a penész fonalak hiányoznak. Az ott nem penész. Ez egy megsütött virágzat, 2.5-ös EC-t kapott virágzás közepén egy olyan fajta, ami max 2.1 et tűr el. Az egész virágzat lesárgult és a gyökérzet jó része is elhalt. A szokásos 450-500 grammos négyzetméteres hozam átlag le is esett 265 gramm/nm-re, a virágzat is ennek megfelelően elég gyanta szegény lett, valamint elmaradt a teljes kidagadás. Ez van , ha az ec mérő tönkre megy és hiszel a fals adatnak. De ha penész is lenne, neked nem mindegy nem te szívod ;P.


Amúgy, ha penészes lenne, neked örömet okozna? Mert van itt penészes fű is bőven, nyári szüretben még nem volt penészmentes köröm, lefotózom és iderakom, ha ettől neked jobb lesz elaludni. :D
 

Pillang

Well-known member
A gyufa csak a méretarányok miatt van ott, hirtelen azt jutott eszembe odarakni. Nem, ebből még rosin lesz, szeretem minél tisztábban fogyasztani. Ennyit minek is eladni csak 150g lett. Még ha nem csinálnám meg rosinnak akkor is könnyen elpöfékelhető mennyiség.

Korábban amikor megvettem a bubble bagjeim akkor raktam össze egy kis képes összefoglalót, de aztán nem került fel. Biztos vagyok benne, hogy mindenhol a neten vannak jó videók amik bemutatják, hogy megy. Én most szárazjéggel csináltam, de rendesen vizes bubble hasht is csináltam korábban.

Én is biztos vagyok benne, hogy vannak videók, sőt, abban is, hogy jó részüket láttam már, nem a technológia alapjaira kérdeztem rá.
 

Kukutyin

Member
Volt két nagyobb lány egy Jack meg egy MLI a kert végében amik nem értek be teljesen, elég sok volt rajtuk a popcorn még, nem tömörödtek be egészen az alsó bugák, jött a hideg meg a penész, úgyhogy kényszer szüret. A trimmel együtt meg ami még volt a fagyasztóban majdnem 1.5 kiló száraz trimmem volt. Volt még tavalyról a CO2 palackomban, csináltam szárazjeget hozzá és átdolgoztam a zsákokon. Még ha nem is olyan tiszta mint vízzel.. rosinnak könnyebb így megcsinálni mint ha ott a sok zöld is. A kis szűrőzsákok sem a legolcsóbbak hozzá.
 

Kukutyin

Member
Elég közelről van fotózva, hogy lásd bizony a penész fonalak hiányoznak. Az ott nem penész. Ez egy megsütött virágzat, 2.5-ös EC-t kapott virágzás közepén egy olyan fajta, ami max 2.1 et tűr el. Az egész virágzat lesárgult és a gyökérzet jó része is elhalt. A szokásos 450-500 grammos négyzetméteres hozam átlag le is esett 265 gramm/nm-re, a virágzat is ennek megfelelően elég gyanta szegény lett, valamint elmaradt a teljes kidagadás. Ez van , ha az ec mérő tönkre megy és hiszel a fals adatnak. De ha penész is lenne, neked nem mindegy nem te szívod ;P.


Amúgy, ha penészes lenne, neked örömet okozna? Mert van itt penészes fű is bőven, nyári szüretben még nem volt penészmentes köröm, lefotózom és iderakom, ha ettől neked jobb lesz elaludni. :D

Semmi gond, csak aggódtam :D Nem egészséges. Nekem a penészes fű a halálom.
 

Salátafej

Active member
Biztos CSAK ennyi ? Más nem maradt le ? :)

Ha tényleg nincs más :p a Zkittlez-ről tudnál írni sajátos véleményt, beszámolót?
Vetéstől égésig minden élményét, szívesen olvasnám.

Kíváncsian várom, Köszönném.
 
Én úgy tudnám leírni hogy fejbe józan maradsz de testileg tépsz be.Nagyon fura mert érzed ugye azt a ''vibrálást'' hogy bevagy tépve de viszont jó tiszta a fejed.Mondjuk nekem nagyon bejön,a magas thc tartalmútól már néha nem ''kényelmes'' a betépés szóval ezek a fajták számomra igazi ajándékok.
 

Latest posts

Latest posts

Top