What's new

Една "тъпа" тема

gwan

Member
градинари открих фирма от Тайван която предлага GROWBOX-ве за по 40-95$ с включени светлини вентилация и филтри,дросели,запалки абе всичко необходимо,и най важното е че се плаща при доставка тоест с наложно,колкото и да са фалшиви можем само да си сменим лампите тоест 10-16лева.ужас сега незнам дали е удачно но все пак къде са 350-500лв за бокс,а и не е кой знае каква умнотия да направиш няколко профила+винкели и фолио,незнам ,мой човек си поръча и ако са наред ще пиша,дано до някаква степен са добри.
 

FireBlade

Member
градинари открих фирма от Тайван която предлага GROWBOX-ве за по 40-95$ с включени светлини вентилация и филтри,дросели,запалки абе всичко необходимо,и най важното е че се плаща при доставка тоест с наложно,колкото и да са фалшиви можем само да си сменим лампите тоест 10-16лева.ужас сега незнам дали е удачно но все пак къде са 350-500лв за бокс,а и не е кой знае каква умнотия да направиш няколко профила+винкели и фолио,незнам ,мой човек си поръча и ако са наред ще пиша,дано до някаква степен са добри.
хм.. браво дано всичко да е точно стискам палци че това си направо подарък :thank you:
 

gwan

Member
моля за малко търпение,ако стават поне малко за нещо,тогава ще ви насоча към гугъл с пояснение,за да не става мазна реклама,щото ако са някакви летви става скучно,не искам да се излагам.само малко още,и аз съм нетърпелив.иначе потърсете не е тайна (тайван-гоубокс).просто малко(не-малко ами голямо) съмнение имам,нека да пристигне да го видя,тогава снимки-параметри,ще направя ревю,.!
 
P

piankata

един тъп въпрос и от мен, коза ми изсъхна много добре в буркани е,но много трудно се стрива и все още много лепне. Според вас нормално ли е да лепне толко много все още според мен не е , на какво ли може да се дължи?


:dance013:
 

bahura

Member
моля за малко търпение,ако стават поне малко за нещо,тогава ще ви насоча към гугъл с пояснение,за да не става мазна реклама,щото ако са някакви летви става скучно,не искам да се излагам.само малко още,и аз съм нетърпелив.иначе потърсете не е тайна (тайван-гоубокс).просто малко(не-малко ами голямо) съмнение имам,нека да пристигне да го видя,тогава снимки-параметри,ще направя ревю,.!

Мммм ще чакаме и ние с нетърпение :jump:
 

r3v3ng3

Member
моля за малко търпение,ако стават поне малко за нещо,тогава ще ви насоча

Моля,насочи ни сега че сме нетърпеливи,поне да видим за кво става дума...
 

damyanek

Member
ще почакаме :) стискам палци да си заслужава...и ест. една тема може да направиш ;) некомерсиална ^^
 

gwan

Member
вижте,този който си поръча бокса,също така намери и сайта"обява в сайт" живее от години на "запад от рая" и ония "толерантните" веднага му промиха мозъка,и иска от въздуха да печели,решил е ако боксовете са в норма,да става представител и да взима на бокс по 10лв,всеки път като си дойде на гости ми ги бръщолеви едни от рода на "there is no meal for free" нали схващате,пък сме приятели от детската градина и не искам да му "чупя хатъра".затова и не пуснах линк към обявата,.!
 

Astral

Member
Уфф...да взема и аз да драсна 2 реда тука.Мооо тъпа ли стана "темата":laughing:
Ами...от къде да започна...чудя се още :) Мисля и си разсъждавам и все до 1 нещо стигам...май не сме дорасли още...даже точно обратното - забравили сме как става :ying:
Няма да пиша текстове с ясен само за мен език и ще се постарая да кажа нещо смислено (малко ми е замъглено съзнанието :) )
Ами момчета и момички,
Много яко ми стана като след дълъг период на "отсъствие" на марихуаната в моя живот и след "завръщането" и...открих места където се дискутират неща свързани с отглеждането...езиците не са ми силни и появата на родна реч ми се стори супер добре...,но нещо куца у нас...незнам защо така си мисля?!
Нещо с диалога....дали е заради забраната...дали заради забраната и параноята свързана с това,но нещо не се движат нещата според мен.Ако участвах във форум за риболов примерно( не,че го правя) си мисля,че нещата нямаха да стоят по този начин.
И от цялото тва мислене до къде стигнах в крайна сметка... :)
Ами добре е че се занимаваме със земеделие ( знанията за конопопа според мен помагат доста и за други земеделски култури ) ,но нещо с диалога не ни се получават нещата...дали заради липса на хора (компетентни) дали заради нрав - незнам и не бих се впуснал в такива дълбоки философии....Самият факт...или по-точно опита ми в тази ситуация и среда ми показва,че няма много полза от отделяне на време и енергия в това занятие ( не отричам факта,че винаги може да се научи нещо полезно и ценно)...
Отдавам респект на всички които се борят за каузата...:gday:
 
Уфф...да взема и аз да драсна 2 реда тука.Мооо тъпа ли стана "темата":laughing:
Ами...от къде да започна...чудя се още :) Мисля и си разсъждавам и все до 1 нещо стигам...май не сме дорасли още...даже точно обратното - забравили сме как става :ying:
Няма да пиша текстове с ясен само за мен език и ще се постарая да кажа нещо смислено (малко ми е замъглено съзнанието :) )
Ами момчета и момички,
Много яко ми стана като след дълъг период на "отсъствие" на марихуаната в моя живот и след "завръщането" и...открих места където се дискутират неща свързани с отглеждането...езиците не са ми силни и появата на родна реч ми се стори супер добре...,но нещо куца у нас...незнам защо така си мисля?!
Нещо с диалога....дали е заради забраната...дали заради забраната и параноята свързана с това,но нещо не се движат нещата според мен.Ако участвах във форум за риболов примерно( не,че го правя) си мисля,че нещата нямаха да стоят по този начин.
И от цялото тва мислене до къде стигнах в крайна сметка... :)
Ами добре е че се занимаваме със земеделие ( знанията за конопопа според мен помагат доста и за други земеделски култури ) ,но нещо с диалога не ни се получават нещата...дали заради липса на хора (компетентни) дали заради нрав - незнам и не бих се впуснал в такива дълбоки философии....Самият факт...или по-точно опита ми в тази ситуация и среда ми показва,че няма много полза от отделяне на време и енергия в това занятие ( не отричам факта,че винаги може да се научи нещо полезно и ценно)...
Отдавам респект на всички които се борят за каузата...:gday:

Astral, много си прав. Според мен е от географската ширина. В който и бг форум да влезеш, дали за риболов или за лов, същите простотии ще срещнеш. Такъв ни е манталитета в този регион. Добре че ни приеха в Европейския съюз, няма граници, вече много хора почнаха да пътуват и да виждат и да внасят по малко цивилизация и култура от западна европа, към която се стремим. Предполагам че до 10-15 години ще има огромен напредък в тази област. Дано излезна прав
 

yoss33

Well-known member
Veteran
По закона за скачените съдове би трябвало да има и назадък на тези, към които сме се присъединили, дано не е огромен и той :)
 
Top