What's new

Една "тъпа" тема

yoss33

Well-known member
Veteran
Изгуби се нейде Everlast, дано не са го налегнали проблеми.
 

EverLast

Active member
picture.php

Мечо Пух и Прасчо отиват на училище на 15 септември. Там ги карат да напишат съчинение - "Какво правих през лятото".
Прасчо пита:
- Пух, какво да пишем? През цялото лято бяхме напушени, друго не сме правили.
Мечо Пух му казва:
- Прасчо, вместо "пушили" пиши "чели". Чели цяло лято звучи добре...
Учителката проверява съчинението на Прасчо:

"Събудих се и започнах да чета. После се измих. ...Продължих да чета. Преди закуска четох още малко. Закусих. До обяда пак четох. Обядвах. После ми се приспа. Преди да подремна четох още малко. Прочетох книжката. Поспах.
Събудих се и започнах да чета. Дойде Мечо Пух. От далече му личеше, че е чел. Отидохме на балкона. Стоим и четем. Идва Йори и ни пита: "Имате ли нещо за четене?". Личи му, че е много начетен... зад ухото му стърчи половин буквар.
 

_Ina_

Active member
Veteran
хаха,голяма депресия:) Ама то наистина има такива дето не им влияе добре и по-добре да не пушат. А какво ли иска да каже с"да преуспея в живота"?!С тоя изказ все едно баба ми го е измислила и го е пуснала в нета за да ме откаже от коза хаха
 

EverLast

Active member
Колорадо и Вашингтон легализираха марихуаната за немедицински цели!!! :woohoo:
http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/11/07/1941814_shtatite_kolorado_i_vashington_shte_legalizirat/

Откога чакам някой да повлече крак!:groupwave:

Ами освен да ги поздравим за победата и да дръпнем и за тях друго не виждам кво можем да правим:laughing:
Интерсно,че в тая бг статията пише до месец новите законови разпоредби ще влязат в сила а из американските инфо сайтове пише,че ще минат няколко месеца дори година преди да влязат промените в сила:blowbubbles:

Не се тревожете, при нас няма опасност дори да я декриминализират :tumbleweed:
 

_Ina_

Active member
Veteran
Ами,след като оправим по-важните проблеми ще се заемем и с тревата:)
 

MEGUSTAA

New member
Привет другари. Искам да попитам нещо. 3 семки ми покълнаха и ги засадих, но не са поникнали вече 10 дни... защо така? другите 2 вече са поникнали и растат : )
 

incubus13

New member
ПОМОЩ! Какво искат сега!?! НАправо взех да ги намразвам! :biggrin:
Дайте идеи какво може да им има?



Следя им водата, преди това имаха хлороза, давах им зелен камък, английска сол, НПК... Сега и това, дето него намирам никъде в нета!
 

MEGUSTAA

New member
Здравейте! Решил съм да се заема с отглеждане на закрито. Прочетох много теми из форума изгледах една купчина с клипове, но съм новобранец и най-добре да попитам. Ще бъда нещо мъничко за около 4-5 цветя. Какво ми е необходимо?
MH и HPS лампи... 250W ще ми вършат ли работа?
тези лампи могат ли да работят без дросел, и каква е ролята на дросела?
Рефлектор... вентилатор. за вентилацията 2 вентилатора ли ми трябват. един за вкарва и един на изкарва въздух?

Относно цветята мисля да си поръчам семена white widow, light mix на plagron и добавки на bio-bizz.

Моля допълвайте ако има още нещо.
 

incubus13

New member
@MEGUSTAA
И аз не ги разбирам, но 250w е малко май... Поне 400W. Колкото повече - по-добре! И без дросел не става - недей да пробваш! Той ти пали лампата. На една живачна четох, че може да гръмне, ако я включиш директно!
 

MEGUSTAA

New member
колкото повече толкова повече :biggrin:
разбрах за осветлението, ами останали работи така ли са?
температурата и влажността как се поддържат?
 

runto

Member
Здравейте колеги /и колежки/,
Нов съм тук и не съм наясно с реда,затова първо да питам-да пусна ли 1-2-3 темички
за да живнем малко този форум или така си ви е добре?
 

_Ina_

Active member
Veteran
Пусни,и аз минавам отвреме навреме.:) Ако са и смислени или интересни ще е хубаво:)
 
Top