What's new

Една "тъпа" тема

focktor

Member
Разполагам с помещение като хол.Евентуално ,ако му вкарам едно ...да речем готово боксче,1х1м.И не се отоплява допълнително и реша да му сложа 400/500 HPS...
Какви вентилчета и джаджи ще се наложи да му накича....
 

_Ina_

Active member
Veteran
Моето винаги е в процес на подобряване. Един вентилатор за вкарване,един по мощен за изкарване и един да ги духа. Нямам засега cool tube и тн. Моето място е горе долу толкова. То трябват доста работи,но ако питаш за наи необходимото...
 

pepel29

Member
Зависи от сорта и от на4ина на отглеждане за мен

1 м2 за едно е перфектно наи много 2 на 1.5 м2 ако е Sog пове4е за ScrOG и 1 разстение може да го запълни този 1м2 маи зависи от много фактори колко и какви лампи също и от по4вата от храненето
 

focktor

Member
Измерваш колко е настоящото растение и смяташ.Ако те устройва това което виждаш си правиш сметката.Дали ще е едно голямо или няколко по-малки ограничени в малки саксий...
 

jhook

Member
Измерваш колко е настоящото растение и смяташ.Ако те устройва това което виждаш си правиш сметката.Дали ще е едно голямо или няколко по-малки ограничени в малки саксий...
mmmmmmm da taka e!
 

_Ina_

Active member
Veteran
искам да ви задам един не дотам тъп въпрос. може ли клонинг от 1 растение да цъфне на горе долу едни и същи условия по рано от маиката? Аутдор. Даже почти на едно и също място. Маиката е от много по рано,много по голяма,но не цъфти. И ако да,защо би се получило според вас?
 

focktor

Member
Най вероятно защото е дете кретенче :) В природата всичко е възможно!
 

gwan

Member
искам да ви задам един не дотам тъп въпрос. може ли клонинг от 1 растение да цъфне на горе долу едни и същи условия по рано от маиката? Аутдор. Даже почти на едно и също място. Маиката е от много по рано,много по голяма,но не цъфти. И ако да,защо би се получило според вас?

ако "майката" е била в пред-цъфтежен период и ако са взети повече клонинги от нея то цъфтежа се забавя поради оздравителните процеси на самото растение вследствие на раните причинени от орязването,а от друга страна клонигите взети в този период и особено тези които са най-близо до кореновата система започват да цъфтят веднага след като се вкоренят,заради натрупания хормон в тях.
 

_Ina_

Active member
Veteran
Аха. Да но маиката вобще не беше предцъфтеж. Това беше много отдавна,в края на пролетта може би. Чудя се почвата ли да е по хубава,на какво друго може да се дължи? Може би по добри грижи,макар че горе долу еднакви полагаме с човека. Неговите са на 10ина километра от моите,обаче в нива,а моите са на някво никво,шубрак. Иначе това което казваш изглежда е вярно,защото ми се случва няколко пъти клонингите съвсем малки да цъфнат като са отрязани от почти цъфнало. Значи ставаме 3ма които гледат тази Непалка. Всички са клонинги от моята,единия гледа индор,аз и дугия аутдор. На мен и на индора не ни цъфти,макар че неговата е в наи добро състояние. А 3тия човек твърди че му цъфти.
 

Latest posts

Latest posts

Top