What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj ahoj :wave:
vitam tady vsechny nove !!!
verim ze se rychle rozkoukate a budeme moci s vami sledovat jak se vam dari v pestovani :wave:
Ja osobne nepotrebuji novy web...jsem rad ze to stiham vsechno dvat na jeden, nech je dokumentace kompletní.... :)
verim ze vse co chcete aby bylo na novym webu, muze byt i tady....ak se to bude tykat pestovani a vecmi kolem pestovani :)))
 
G

grizly

Ti co by se rádi zhostovali moderování - odpadlíci z G nebo odtud pište mi prosím na zkušenosti s pěstováním samozřejmostí...

hele pocitej se mnou...pripadne dej vedet jak s tebou komunikovat....kdyz ti tu jeste nefrcej PMka.
 

EC.CZ

Member
Tak mě napadlo co využít našich off land přátel a nechat ten server v sp? Bylo by to pro čechy bezpečnější... nebo se mýlím?
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Rozhodně to nedělám ze zloby nebo jakéhokoliv poškození g.cz nebo icmagu. Je to prostě new age :D nad kterým jak vindo už spousta lidí pomýšlelo...


ano,ano

vzpominam,sice matně ale z počátku jsem si tu taky připadal jak rybka vypuštěná do hodně velkýho akvárka,která obývá nějakej kout pod kamenem..tak to bude možná rok,dva,tři i na novym foru,pokud vznikne a bude tu dobu fungovat

jak vidite,progress dorazil i do cesky sekce,takze nevim proc nemit "celočeskou"stránku,kam rádi zavítaj I "borci" z farmy a podobně

neřikam že do toho tady vidim,ale zdá se mi to nebo to směřuje tam kam grower?samozřejmě je to srovnání vedle,ale "kvalitní" uživatel,si svoji "demokracii" najde..ať už na španělskym nebo na serveru s příponou třeba .nl,cz,sk,ru:D,,,

budoucnosti zdar
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
neřikam že do toho tady vidim,ale zdá se mi to nebo to směřuje tam kam grower?samozřejmě je to srovnání vedle,ale "kvalitní" uživatel,si svoji "demokracii" najde..ať už na španělskym nebo na serveru s příponou třeba .nl,cz,sk,ru:D,,,

budoucnosti zdar

To jsi zrovna nemyslim a doufam ze tomu tak nebude..a vse zalezi jenom na nas jakou tomu dame tvar :yes:
 
1

1000ARMSofKALI

:biggrin:český sekci možná

se mně nezdá, že by tě nějak utlačovali na těch mezinárodních forech tady na icmagu, co NHG? dyť ty tam ani nepostuješ ne?....to Perimu třeba zrušili avatarek:biggrin: a copak se stalo za "nesvobodu" tobě?
 

newhousegreen

-.-
Veteran
se mně nezdá, že by tě nějak utlačovali na těch mezinárodních forech tady na icmagu, co NHG? dyť ty tam ani nepostuješ ne?....to Perimu třeba zrušili avatarek:biggrin: a copak se stalo za "nesvobodu" tobě?

utlačujou,neutlačujou..když už se k tomu mám vyjádřit :
nebaví mě se tam honit,když jeden,kvuli nevim čemu,sedí v base,další ma ban,další radši utek..asi se stydim(a ještě k tomu nevim.)

jo,asi bych se měl probudit do reality(XD..rád sleduju z povzdálí
jo a sem linej a bych to upřesnil
 
1

1000ARMSofKALI

utlačujou,neutlačujou..když už se k tomu mám vyjádřit tak to řeknu:
nebaví mě se tam honit,když jeden,kvuli nevim čemu,sedí v base,další ma ban,další radši utek..asi se stydim(a ještě k tomu nevim.)

jo,asi bych se měl probudit do reality(XD..rád sleduju z povzdálí

no tak, ty jsi tu proto asi abys dělal nějakou internetovou politiku zvláštní...a my ostatní groweři za to nemůžeme, že byl někdo ban, (já nemůžu zato že je tu registrovaná nějaká marrywanna, která nevypěstila nikdy ani kytku a podporuje válku v Iráku a pičuje na icmagu beztrestně) a nevíme taky vo co gou a honíme se tam a postujeme tam, to jsme tak špatní?:whistling: nebo dobří:biggrin: že to děláme?:biggrin: pro kytku...

hehe mně přijde ten váš nový grower jaku U-topie, místo které neexistuje, to už tu bylo a vždycky to krachlo:biggrin: krásně si to malujete, jak husiti, adamiti...teď se všichni svlečeme a budeme bratři a sestry, rovnost! G-topie..

kali
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
grizly, uf uf už to samotné o něčem hovoří :D

A o cem ???? :D:D
Podle me je to dobry, cim dyl jsi tady a mas vice prispevku tim vic se ti otevre moznosti.
Uz po 50 postech se ti otevre dost moznosti, a ak to vadi tak jsi na spatnem miste :comfort:
Neber to jak utok, nebo neco proti tve osobe, ale jsi tady jen chvili a pride mi ze vsechno ti tady vadi :smokeit::smokeit:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
no tak, ty jsi tu proto asi abys dělal nějakou internetovou politiku zvláštní...a my ostatní groweři za to nemůžeme, že byl někdo ban, (já nemůžu zato že je tu registrovaná nějaká marrywanna, která nevypěstila nikdy ani kytku a podporuje válku v Iráku a pičuje na icmagu beztrestně) a nevíme taky vo co gou a honíme se tam a postujeme tam, to jsme tak špatní?:whistling: nebo dobří:biggrin: že to děláme?:biggrin: pro kytku...

hehe mně přijde ten váš nový grower jaku U-topie, místo které neexistuje, to už tu bylo a vždycky to krachlo:biggrin: krásně si to malujete, jak husiti, adamiti...teď se všichni svlečeme a budeme bratři a sestry, rovnost! G-topie..

kali



:)od začátku sem tu kvuli ty myslence:)(ne kvuli novymu G)

čechy s větším obzorem..utopie,přesně tak:witch:

(zapomněl sem na slovaky hnedka)

btw..myslíš že mi vadí že někam přispíváš..

ne,kali,to neni otazka:)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
radvancan :)

máš pravdu, vadí mi toho hodně :) už jen samotné moderování Hlavy.. kdyby tu nebyl, byl bych ochoten zde přispívat.. ale i tak bych měl takové cukání v kótku, že jednou přijdu a najednou budu smazán s BANánem na krku. Nevím kdo z Vás byl na g.cz 9 let a tohle se mu stalo, ale je to holt zkušenost, ze které si beru do příště ponaučení a proto se tak i zařizuji... věřím, že mě pochopíš ;)

Kdyz budes mit tady normalni pestovatelske, lecitelske a souvisejici vlakna tak ani nezjistis ze je tady hlava moderatorem, az na maly vinimky :):):)
Za dobu co jsem tady jeste niko nedostal BAN.....
No stalo se co se stalo, nam se stalo tez neco, ale seru na to, uz to bylo a ani nechci to vratit spet :)
Taky jsem byl proti (mozna trochu malinko i ted, ale kuli necemu jinemu), ale je to tak jako je.... mozna tady bude i druhej moderator, ale to se uvidi casem.
Z casti te chapem a zcasti ne :):):)
 
M

Marokánec

Brej večír

Tož jsem se sem nakonec taky přišel podívat :)

Thespis: jsem rád, že aspoň někde na tebe budu mít kontakt

Moltres: neboj, podrobný návod je stáhnutý v doc. i s fotkama a bude prezentován víš kde :)
 
Status
Not open for further replies.
Top