What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
..............................................................................................................................................................................................

picture.php
 
Last edited:

simor

Member
Veteran
Hoši každej jsme nějakej...
Hlavy se musím zastat,páč co se týče mě,za tu dobu co jsem s ním měl tu čest něco řešit,rovnej chlap s uceleným názorem,vždy ochotný vyhovět.
A vůbec,grower.cz sem nepatří.
...přece nechcete řešit cokoli bez proti-názoru.
Diskutujme,bavme se,mějme se rádi
...takové to špačkování nikomu v ničem nepomůže
 
toz jak to ze kdyz te bannul , te tedy porad vidim se vztekat a dupat nozickou .. uz to vzdej a zacni znovu , ted mi jenom pripominas ty kvuli kterym jsme z g odesel a tim to se uz ktomu opravdu nebudu vyjadrovat .. ukaz dobrou vuli nastav druhou tvar a zapoj se do ICM czech section - minulost z g nechej za sebou
 

PERIPHERY

Member
Veteran
upřímně berreo jestli je to tak, nemám ani zájem tu pak pobývat...kdybych chtěl číst pytloviny o G, tak se registruju na G, tohle je icmag...cz sekce je taky icmag ne?...tak to sem netahej prostě, stejně nic nevyřešíš hehe

ZJP řekl: minulost z g nechej za sebou... myslim že by to měla být podmínka přítomnosti tady hehe...když miluješ G, běž na G a nevykládej nám tady na IC jak někdo kurví tvůj milovaný G...

to Hlava: ty si taky smaž to co máš v signatuře o těch klonech..co je to za pitchovina? a nějaký tvůj zasraný G sem netahej vůbec!

radvo, kua, udělej tu pořádek jakožto zakladatel CCC a nepodporuj tady nějaké stěžovatele z G...

kali


A najlepsie Radvi..Ani sem netahaj ludi z G..
Pokial kazdy prichod ma znamenat toto....
Prosim vsetkych aby predovsetkym skoncili s recami tipu..
'Kto predava a za kolko...'
Sme tu kvoli rozsirovaniu genofondu,novym technikam...
Alebo parta nabubrelych egomaniakov,stazujucich sa na nedocenenie ich velkosti??
Napriek tomu shitu co odznel na poslednych strankach tohoto threadu..
Kto maze niektore prispevky??Samotny clen si nestoji za tym
co napisal,alebo cenzura??

'P'
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
A najlepsie Radvi..Ani sem netahaj ludi z G..
Pokial kazdy prichod ma znamenat toto....
Prosim vsetkych aby predovsetkym skoncili s recami tipu..
'Kto predava a za kolko...'
Sme tu kvoli rozsirovaniu genofondu,novym technikam...
Alebo parta nabubrelych egomaniakov,stazujucich sa na nedocenenie ich velkosti??
Napriek tomu shitu co odznel na poslednych strankach tohoto threadu..
Kto maze niektore prispevky??Samotny clen si nestoji za tym
co napisal,alebo cenzura??

'P'

Ahoj :wave:
tento prichod neni namuj popoud.... zatim co jsem sem pozval lidi tak to bylo bez problemu a zbytecnych kecu......:biggrin:
Tie reci tipu kdo komu prodava jsem samo nepatri, ani nikde jinde...
Ja jsem tu kuli te one zeleny rostline a kuli vam kamaradi :friends:
Mate pravdu ze je zbytecny tady resit posranej G.....
Ak chceme fungovat a napredovat, poučme se z vlastnich chyb..
Takze se omlouvam za sebe, vsem :wave:.....:dance013: :dance013:
Nechme tych kecu a venujme se tomu za cim se prisli jsem :whistling:

:smokeit: :smokeit: :flowers2: :flowers2: :bashhead: :bashhead: :deadhorse:deadhorse:kos::kos:
 
Last edited:

CrTecekk

Member
zase se to nejak moc emocialne rozjelo uz hlava byl i celkem v klidu, to to je uz jiny pisecek nic spolecneho s G zadna parelela..., chce to klid a nohy v teple...jak psal Cimrman mužeme s tim nesouhlasit, protestovat, ale to je tak vše co s tim mužeme udělat :D.
 

berrea

Member
hlava : jestli to bylo takhle, tak sorry... předtim si to použil bez toho kontextu s jedubabkou
(a já teda neprodávam, ikdyž bych rád... neni to z nějakejch etickejch důvodů, ale prostě se bojim beng :))

kali : já to myslel tak, že většina lidí tady sou z g, odkud většinou neodešli jen tak, ne že bych podporoval to věčný flejmování
jinak jako jo, toho spamu se tu při každym příchodu nastřádá hrozně :)
tak ale na druhou stranu tohle je topic přesně na takový věci... na vážný témata máme ostatní topicy a tohle je taková výlevovna a vytejkárna... název hovoří sám za sebe (ostatně původně byly tři... teď sou aspoň všechny tuty věci pohromadě :D)
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Berreacku
Bez atakovania..Ale ja v nazve vidim snahu o vylepsenie
tejto sekcie..a pod..Ziadne 'a ukopnite mu aj hlavu'

Add Nasrany..:)
Pri fote mas moznost Editovania..
Tak mozes upravit jej 'nazov' alebo ju aj uplne zmazat...

"P"
 

Kaya-man

Member
Hele, já jsem četl dobře, jen jsem myslel že bychom se nad to mohli povznést tak jsem to trochu zironizoval, ale asi je to pro tebe zatím moc vážné, tak sorry a třeba ti to dojde jak to bylo míněno.
 

EC.CZ

Member
mopsliik: taky bych se přidal, sehnat ještě pár lidí, srazit se a dem na to, carlosova taktika zbavování se neljlepších lidí a rozšiřování vlivu na konkurenční fóra tomu vlastně dost pomáhá.
Všechno je to o lidech. Zatím.
 

praxer

Member
Ahoj, trosku tapete....
Pro beh fora musis mit poresny hosting a domenu. wz cz nabizi oboji.. ale je to dost nevhodne pro nejake serioznejsi ucely.
Forum se nahodi na hostig, a pak se upravuje, neni to zas tak pracne nebo komplikovane, pokud se od zacatku nezvoli spatna koncepce.

Muzu pomoct se SEO (aby forum nasli uzivatele pres vyhledavace) a s implementacema.

Edit: Je to ale dobry plan? Aby doslo k rozdrobeni cz groweru na dalsi misto? Mozna by to chtelo na zacatku sjednotit pro koho bude forum urceno, jakym smerem ma byt konkretneji zamereno a podobne. Technicke veci budou mensi problem nez tohle


Mír
 

newhousegreen

-.-
Veteran
já tápu nejvic,včera večer jsem to hledal poprvý.,jak na to.:biggrin:

dobrý plán..máš jiný plán?(tj,samozřejmě by se to muselo nejdřiv naležitě promyslet a navrhnout)

na farmě se mi to zdá pro naše účely spíš takový jak to popisuješ
Edit: Je to ale dobry plan? Aby doslo k rozdrobeni cz groweru na dalsi misto?

,a tady se nemůžem o některejch věcech ani zmínit-*********-
 
neda me to a musim se zeptat - co dela Hlava tak spatne ze musi odejit z postu moda ? spis me to pripada ze mate s Hlavou osobni spory a ty vam kali pohled na jeho praci moda , jak uz jsem jednou psal vyse - vschno co jsem chtel mi Hlava poradil i kdyz by nemusel pac vsechno bylo ve faq - podle meho nazoru pracuje chvalitebne , sic nektere jeho posty jsou na hrane . ale vsichni sem lidi a Hlavu nevyjimaje - kazdy mame pravo nekdy ''ujet'' .
navic nejsme tady kvuli Hlavovi , ale kvuli kamaradum co jsem tady nasel a i kdyz je neznam osobne - dovolim si je nazvat kamarady a doufam ze se nekdy setkame osobne :)
 

nans

Member
Tady nejde o Hlavu a vykonavani jeho funkce. Spis tady lidi vidi problem v tom jak ji nabyl. Podle datumu registrace si tu jeste nebyl, takze ti neznalost nemuzu zazlivat. Urcite se to da dohledat, komu by se ale chtelo v te kupe hnoje znova prehrabovat ..mej se
 
Tady nejde o Hlavu a vykonavani jeho funkce. Spis tady lidi vidi problem v tom jak ji nabyl. Podle datumu registrace si tu jeste nebyl, takze ti neznalost nemuzu zazlivat. Urcite se to da dohledat, komu by se ale chtelo v te kupe hnoje znova prehrabovat ..mej se


aha , tak to uz je ovsem jina , do toho ja nevidim - takze se nemuzu vyjadrovat . dekuju za vysvetleni Nansi :)
 
Status
Not open for further replies.
Top