What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Nevim nevim,ja osobne sem dostal jedinou radu:na ukonceni meho podileni na foru kde je taktez moderatorem,ne zeby sem o ni nezadal spolu s prosbou o smazani mich foto i prispevku z duvodu sireni dat vedenim mimo servr.treba sem zaujaty ale moderator zde je tataz osoba a nemam v ni zadnou autoritu at uz pestitel je hodne dobrej vcetne zasluch o geneticky potencial v CR.a propo bavi te se i na tema pesteni ?:smokeit:
O pestovani se bavime v jinych vlaknach tady a po celym ICMagu :smokeit:
 

Moltres

New member
Zdravim ceskou sekci na ICMAG forum, Nekteri me znaji uz z pusobeni na G, jini me poznaji pres me pestitelske pociny zde. tesim se na pratelskou komunikaci s vami bez cenzury a divnych praktit. Co nevidet nahodim nějake fotaz, jen co se tu trochu zorientuju. S pozdravem Moltres.
 

Jestedman

New member
jedem jedem pod ještědem

jedem jedem pod ještědem

Čau chlapy (popř. i dívky)

Sic tu jsem již delší dobu reglej, chtěl bych tímto znovuaktivovat působení zde. Z jistých důvodů mně již nebaví aktivní působení na G. Důvody zde rozebírat nebudu, mazat účet na G nebudu, mazat příspěvky také nebudu a ohřát se tam jistě někdy půjdu. IC vidim jako alternativu, ne však plnohodnotnou mým představám. Uvítám jakoukoliv konkurenci g.cz, ale všichni víme jak to chodí v hlavách vyhulených...

Česká sekce je pěkná, ale stále to je v rámci něčeho mnohem většího, tudíž nám to nedává moc možností a člověk se tu postupně ztrácí. Připomíná mi to OG refuge camp či jak se to jmenovalo :) Budu podporovat jakokoliv snahu o vytvoření ryze českého canna webu, který nebude primárně určen ke komerčním účelům, nebude otevřen všem (tím myslím širokou veřejnost), bude decentralizován (admin by měl vytvářet zpětnou vazbu a snahu k celkovému pokroku:), bude zaručovat bezpečnost a nebude přeplněn emocemi (zejména negativními).

Toto berte jako úvod a pošťouchnutí, možná jsem naivní

dále bych zde rád publikoval svoje myšlenky, dotazy, postřehy, abych nezasíral zbytek sekce

ok edituji: už nechci žádné F1/2 AF semena!!!

a budu se snažit psát co nejvíc příspěvků abych se mohl dostat dál :)
 

sensi23

Active member
Veteran
Zdravim ceskou sekci na ICMAG forum, Nekteri me znaji uz z pusobeni na G, jini me poznaji pres me pestitelske pociny zde. tesim se na pratelskou komunikaci s vami bez cenzury a divnych praktit. Co nevidet nahodim nějake fotaz, jen co se tu trochu zorientuju. S pozdravem Moltres.
nazdar ty stara vojno :wave:
 

praxer

Member
Ahoj, omezene... zalezi co ti chybi. Ze zacatku to tu vypada neprehledne, ale casem si vsimnes kde co je a je tady plno veci co na G nejsou... Taky se ti hodne funkci (ohledne fotek, pristupu do socialnich skupin atp) odemkne az od 75 prispevku.
Jinak transakce ohledne semen klonu vybaveni jsou tady bohuzel zakazane, hrozi za to docela nemile postihy, tak to radsi editni.
 

praxer

Member
Hlavo, prosimte jak se to vyviji s ceskym chatem?

Jestli je to hodne nepruchodne, nebylo by pro mne obtizne spustit chat mimo tyhle stranky... Casem by se pak dal propojit s novym forem... Nebylo by vubec marne kdyby byl spolecny...
Mir
 
Čau chlapy (popř. i dívky)

Sic tu jsem již delší dobu reglej, chtěl bych tímto znovuaktivovat působení zde. Z jistých důvodů mně již nebaví aktivní působení na G. Důvody zde rozebírat nebudu, mazat účet na G nebudu, mazat příspěvky také nebudu a ohřát se tam jistě někdy půjdu. IC vidim jako alternativu, ne však plnohodnotnou mým představám. Uvítám jakoukoliv konkurenci g.cz, ale všichni víme jak to chodí v hlavách vyhulených...

Česká sekce je pěkná, ale stále to je v rámci něčeho mnohem většího, tudíž nám to nedává moc možností a člověk se tu postupně ztrácí. Připomíná mi to OG refuge camp či jak se to jmenovalo :) Budu podporovat jakokoliv snahu o vytvoření ryze českého canna webu, který nebude primárně určen ke komerčním účelům, nebude otevřen všem (tím myslím širokou veřejnost), bude decentralizován (admin by měl vytvářet zpětnou vazbu a snahu k celkovému pokroku:), bude zaručovat bezpečnost a nebude přeplněn emocemi (zejména negativními).

Toto berte jako úvod a pošťouchnutí, možná jsem naivní
...

a budu se snažit psát co nejvíc příspěvků abych se mohl dostat dál :)


Pod to se můžu podepsat.

Zdravím vás tu. Rád vás některý zase po delší době vidím!
 

simor

Member
Veteran
praxer, dnes nebo zitra to dam do kupy, nejaky navrh, plan, na cem by to melo jet, jak by to melo vypadat, co by to melo umet, kde to bude atp

Potesujicí zprava je - ze domena je koupena :) coz je velky zaklad, predevsim kvuli indexovani, casem vysvetlim, tem kteri netusi ktera bije...

new grower new age :)

Ti co by se rádi zhostovali moderování - odpadlíci z G nebo odtud pite mi prosím na zkuenosti s pstováním samozejmostí...

...se mnou me poítat, rád se pipojím k novému projektu.
Zdar
 

Thespis

New member
Zdravim,taky mi nedalo a musel jsem se regnout:) chtel jsem se regnout uz zhruba pred rokem, ale nepovedlo se:-/ tesim se na jaro, jelikoz pestuji pouze venku...

Mopsliku zdravim, kdyz bude potreba kldine s necim taky pichnu;)
 

sensi23

Active member
Veteran
Hehe, ty budes kolega deth ze spainu, co? Cauky!

Jinak taky bych se mohl zhostit nejake funkce na novem webu, pokud budete mit zajem.
jj to jsem ja ....
s novym webem nelente funkci zadnou nechci ale fotky vam tam nasekam ze budete koukat :muahaha: LOL
jdu makat mejte se
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Čau chlapy (popř. i dívky)

Česká sekce je pěkná, ale stále to je v rámci něčeho mnohem většího, tudíž nám to nedává moc možností a člověk se tu postupně ztrácí. Připomíná mi to OG refuge camp či jak se to jmenovalo :) Budu podporovat jakokoliv snahu o vytvoření ryze českého canna webu, který nebude primárně určen ke komerčním účelům, nebude otevřen všem (tím myslím širokou veřejnost), bude decentralizován (admin by měl vytvářet zpětnou vazbu a snahu k celkovému pokroku:), bude zaručovat bezpečnost a nebude přeplněn emocemi (zejména negativními).

Toto berte jako úvod a pošťouchnutí, možná jsem naivní

dále bych zde rád publikoval svoje myšlenky, dotazy, postřehy, abych nezasíral zbytek sekce

ok edituji: už nechci žádné F1/2 AF semena!!!

a budu se snažit psát co nejvíc příspěvků abych se mohl dostat dál :)

Ahoj ahoj :wave::friends:
Nechci rypat, provokovat ani nic
jen chci napsat svuj nazor :):)
..ale ved takhle je to parada...je to tady podle me dobre rozdeleny a prehledny a to ze je moznost videt jak to je vsude jinde vo svete, mit moznost dostat se k genetikam co hrdlo raci.
myslim ze i cz sekce je prehledna a vse to chces jsi rychle najdes...
je tu tolik moznych moznosti ze je zbytecne se tady o nich bavit...jasne ma to tady i svoje male chybi, ale urcite tu prevlada vice pozitivneho..ano je tu neco cezurovane, ale kde se k tomu nedopracujeme vsude ??
Na co delat novy web kdyz je tady v poheode..mamae vlastni sekci, a mysli jsi ze casem by jse dalo presadit rozdeleni ak by bylo co rozdeleovat... a na tom musime pracovat my sami.... :wave:
 

Jestedman

New member
čau radvo, třeba máš pravdu, třeba se tu zabydlim a zalíbí se mi tu :D
budu jen rád když uvidím že zde funguje zpětná vazba a že se členové můžou zapojit do vytváření webu
 
Status
Not open for further replies.
Top