What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

PERIPHERY

Member
Veteran
Krasny den pani..
Mam takuto otazocku..
V hydroponickom pestovani je bezne pouzivany 30% roztok peroxidu vodika..
Na zvysenie obsahu kyslika a udrzanie systemu v cistote..
Pri kliceni a klonovani sa pouziva cca 10kvapiek na 1lit vody..
Zaujima ma..
Ci je mozne pouzit aj roztok s mensov koncentraciov (napr 3% peroxid
ktory je bezne predavany v lekarnach)..
Dakujem
 

ZeeGun

Member
Ahoj PERY, proč ne.., ale myslim že odpověd je spíš... "technický" peroxid 30% mají v každé drogerii.. Snad že se stim i idbarvujou vlasy..
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Dakujem za odpovede boyz..
30%ny som mal iba v malej pumpe 10cm3
A nakolko mi dosiel,tak som sa vybral do drogerie...
Odpoved rovnaka ako v lekarni..Ide o zieravinu blabla...
Iba 3%ny na rany...Problem nie je si to preratat..
Chcel som ale vediet ci nema niekdo skusenost konkretne
s tym lekarenskym,ci neobsahuje ine latky....
A ci je teda rovnako pouzitelny..Velmi dakujem za kazdy nazor/skusenost..
'P'

Edit:
Na nete som nasiel:
_______________________________________________________________
PRIPRAVA ROZTOKOV...V LEKARNACH
Peroxid vodíka, zriedený roztok R (3 % priprava):
1,0 ml koncentrovaného peroxidu vodíka R (30 %) sa zriedi vodou R na 10,0 ml.
_______________________________________________________________
Takze ziadne dalsie latky by obsahovat nemal..
Sucasne to ale znamena ze ten 30%ny tam maju...
A ze nove nariadenia zabranili tomu,aby som si slahol
dalsiu davku mariguany
picture.php


picture.php
'P'
 

berrea

Member
jestli je mezi vámi nějaký právník ochotný se interesovat v záležitostech kolem konopí (založení konopného sociálního klubu) nebo nějakého takového znáte, napište mi prosím pm, děkuju
 

newhousegreen

-.-
Veteran
jestli je mezi vámi nějaký právník ochotný se interesovat v záležitostech kolem konopí (založení konopného sociálního klubu) nebo nějakého takového znáte, napište mi prosím pm, děkuju

:tree:
zkusil bych konopnou lékárnu na žižkově.
v pondělí tam zajdu jestli se najde čas..

2010.3 kytky:smokeit:jupíí
 

berrea

Member
možná už pět ;)
http://www.novinky.cz/domaci/186189-co-je-vetsi-nez-male-mnozstvi-drogy-rozhodne-vlada.html

btw. jeden z nejhumornějších komentářů pod tim

Moc by jsem si přál, aby jednoho krásného dne byli všechny drogy zcela zakázané v jakémkoliv množství. Ubylo by narkomanů a hlavně dealerů, kteří vydělávají na závislosti druhých.Co se týká konopí, je mi líto že je zneužíváno jako droga neboť má léčivé účinky jako např.mast, nikoliv však zabalena do papírku.Jo a cigatery by jsem rád viděl už jen ve filmech. Vím že to je nemožné, jen můj názor a postoj k drogám.
Vy co haníte zde na diskusích při každé příležitosti DS , tak ta jediná se nebojí prosazovat absolutní zákaz drog a její distribuci tvrdě stíhat.
 

sensi23

Active member
Veteran
no nevim podle tech tabulek muzes mit pouze do 15 g susiny..tzn ze i kdyz muzes pestit 3 kytky pro sebe (coz je stejne malo) tak porad po nasuseni a curingu muzes drzet jen 15g...nebo jsem to spatne pochopil?
 

newhousegreen

-.-
Veteran
no nevim podle tech tabulek muzes mit pouze do 15 g susiny..tzn ze i kdyz muzes pestit 3 kytky pro sebe (coz je stejne malo) tak porad po nasuseni a curingu muzes drzet jen 15g...nebo jsem to spatne pochopil?

právě,ironie
:hide:

ale těch 15 ge mi přecijen nesedí..?
 

berrea

Member
sensi: ne-e, v tabulkác tam sice kytky nejsou, ale je tam zmíněno, že se posunou na pět... ne, že by to bylo kdovíjak moc, ale každej posun je dobrej... ovšem těc 15g je tam pořád limit... ale jak řikam, každej pokrok je dobrej, ne? navíc ani 3 kytky nemusí bejt málo... na kytce se dá bez velkejc obtíží udělat půl kila, takže 3 ti můžou dát kilo a půl... což je pro mě i zásobovaný kamarády pořád dost :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
sensi: ne-e, v tabulkác tam sice kytky nejsou, ale je tam zmíněno, že se posunou na pět... ne, že by to bylo kdovíjak moc, ale každej posun je dobrej... ovšem těc 15g je tam pořád limit... ale jak řikam, každej pokrok je dobrej, ne? navíc ani 3 kytky nemusí bejt málo... na kytce se dá bez velkejc obtíží udělat půl kila, takže 3 ti můžou dát kilo a půl... což je pro mě i zásobovaný kamarády pořád dost :)

hmmm,nechci nijak snižovat tvůj záměr,ale ve třech lidech to snad ani nepůjde přes občanský sdružení a s nim spojenej club.
 

berrea

Member
ale tak pro ten klub plánuju větší množství... jinak byc nesáněl právníka :) jo a sorry, nefunguje mi na klávesnici jedno písmenko, scválně jestli poznáte který :D

tady sem myslel současnou situaci, kdy stejně tak 5-10 mejc kamarádů má většinu svojí spotřeby ode mě (ne, že byc prodával, akorát mi za to občas zařizujou věci na který sem línej :D oblíbená je například cesta do města pro tabák nebo teď sánění dárků :))
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Je to naprd..zase si prilepsili dileri..kdyzt budou mit u sebe vzdy jen do 15 g tak maj pohodu...a co pestitel co jsi doma vypesti 300 g pro vlastni spotrebu ??? :mad::mad::mad:
Nevim kdo je vic spolocensky nebezpecnej..ci diler ci uzivatela pestitel v jednom..... :(
 

berrea

Member
já si pořád myslim, že na to koukáte moc pesimisticky... ty zákony sou dost volný a v praxi ještě volnější... u nás se zavíraj jenom vietnamci a lidi, co s tim provokujou (nebo sou úplně dutý)...

jinejma slovama nám řikaj, abysme si moc nevyskakovali a nechaj nás pěstovat... což teda taky neni dobře, ale prostě je to lepší, než řikaj zákony...

z jinýho soudku : objevil sem skvělou věc :)
přečtěte si tenhle článek, v podstatě z něj vyplývá, že ganja je svym způsobem masožravá kytka :D
http://scienceworld.cz/biologie/zelena-selma-za-okny-5277
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top