What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

sensi23

Active member
Veteran
já si pořád myslim, že na to koukáte moc pesimisticky... ty zákony sou dost volný a v praxi ještě volnější... u nás se zavíraj jenom vietnamci a lidi, co s tim provokujou (nebo sou úplně dutý)...

jinejma slovama nám řikaj, abysme si moc nevyskakovali a nechaj nás pěstovat... což teda taky neni dobře, ale prostě je to lepší, než řikaj zákony...
kamo tak to se pletes...
http://www.i-vysocina.cz/zpravodajs...-podezrely-z-kradeze-a-prodeje-marihuany.html
tihle kluci zajistili me v r.2000 ty sami vysetrovatele a taktez za pokystnuti zdarma....cituji z clanku
Policejní komisař zahájil trestní stíhání 28letého muže z Havlíčkobrodska pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů. Jmenovaný v přesně nezjištěném časovém období v roce 2008 a dále během roku 2009 v několika případech v Ledči nad Sázavou poskytl zdarma a z části za úplatu dalším osobám omamnou látku marihuanu v dosud nezjištěném množství ke kouření. Z uvedeného trestného činu ve formě účastenství je rovněž podezřelá jeho dvacetiletá přítelkyně, která pomáhala při pěstování rostlin konopí
takze nic se zatim nezmenilo a zalezi na okrese a vymastenosti lokalni protidrogovky..porad muzou sbirat lidi za rozdavani jointu zdarma a to bohuzel i po novele :no::wallbash:
 

praxer

Member
sensi23 : no ale ty jsi nevykradl obchod jako ten typek v odkazu.. Jinak je to hnus, za poslani brcka by mohli zavrit snad mladsi pulku republiky..
 

berrea

Member
já neřikam, že se to nemůže stát, ale kolik je takovejch případů?
vim, ty zrovna seš jeden z nich, ale srovnej to třeba s amerikou... tam je to naopak...maj nějaký zákony, ale vymáhaj toho víc
 

sensi23

Active member
Veteran
sensi23 : no ale ty jsi nevykradl obchod jako ten typek v odkazu.. Jinak je to hnus, za poslani brcka by mohli zavrit snad mladsi pulku republiky..

to sice ne (a asi ani jeho 20-leta pritelkyne) ale toho typka obvinili taktez z rozdavani konopi. V clanku je to na 1.miste a az pak nakej sklad :muahaha: a nebejt konopi nemeli na nej zadnej silnej paragraf....

já neřikam, že se to nemůže stát, ale kolik je takovejch případů?
nejde o to kolik takovych pripadu je ale ze je to mozne a bude to mozne :no:
tim padem radost neni 100% a uprimna
jinak je samozrejme pozitivni ze se aspon neco deje ovsem na pravou radost si jeste par 10 let pockame rekl bych :fsu:
da se to nazvat krokem vpred ovsem vykrocilo se spatnou nohou
 

berrea

Member
to jo, ale já vnímam jako tu hlavní pozitivní věc fakt, že ikdyž zákony až tak volný nejsou, tak většina policajtů je volnější bere... no, ale zřejmě nemá smysl to dál rozpitvávat :) oba víme, co se snažíme vyjádřit :)
 

sensi23

Active member
Veteran
a ja se zase snazim naznacit ze zalezi na vymastenosti lokalniho policisty (statniho zatupce-a kamo ty jsou vylepany solidne!!! :yoinks: ) porad ti muze kurevsky zatopit za par rostlin ususenych nasklenicovanych a pripravenych pro meditace ...pozitivnijesi to samozrejme je ovsem zase zakon jako z kocourkova tot vse
peace love and legalizacion
 

berrea

Member
hehe, meditace... zrovna si dělam mlíko... a mam připravenou knihu Strach od L. Ron Hubbarda, to bude meditace jak svině :D
 

sensi23

Active member
Veteran
zkus udelat marcipanovy kulicky nebo buchtu s polevou jak buchta tak poleva se silnym obsahem thc ;) mliko je silenost tahne nejen thc a za mou dlouhou karieru jsem jiz videl spoustu poblitych z mleka spoustu zaludecnich nevolnosti..od te doby co se venuji doublovanemu konopnemu maslu ze spodnich palicek a pryskiricnatych listu delam si naprosto deliciozni pokrmy kterych neni radno se premlsat :muahaha:
kdyby te zajimaly nektere recepisy bud pm anebo zalozime nakej peknej podrobnej dread s obrazkama :muahaha:
jinak preji prijemnou meditaci:xmasnut::smokeit:
 

berrea

Member
dred klidně zallož, zajímalo by mě to :) mam zkušenost jenom s topinkama, bramborákama a bábovkou, něco sofistikovanějšího by se hodilo...

akorát jednou sem se ženou zkoušel dělat sušenky, ale nějak moc dlouho sme na to zapomínali, takže máslo poněkud žluklo, takže nakonec já měl zoufalství kvůli zkaženýmu máslu a žena (která moc nezvládá thc) se kropila ledovou vodou, aby se ujistila, že existuje :D vtipný zážitky...
 

farda

Member
:D konopne maslo neni zadnej med. vetsinou je silnejsi nez mliko, zalezi na mnozstvi, jestli tady nekdo kuchti tak bych se bejt jim nebal hodit par fotek a strucnej postup, muj vrchol byl u ty babovky, pak uz jen naky cokolady apod.
to mi rika zemi jeste kousek masla v mrazaku zbejva, no a kdyz sou ty vanoce.. hmm ze bych neco upek :D
 

nans

Member
hm udelali ste mi chute, asi taky neco upecu :)
sensi: urcite zaloz ten tread o peceni, takova vec tady urcite chybi, kor jestli si Pan kuchar :)
 

plha

Member
Tady je ještě docela zajímavý pojem to držení. Jako jestli se bude za držení považovat to, co máš v zavazadlech a po kapsách a nebo i to, co máš ve špajzu.
 

cardiel

Member
siema siema czescy bracia :)

gdybyscie wiedzieli, jak my Polscy uzytkownicy marichuanki wam zazdroscimy depenalizacji posiadania i mozliwosc uprawy 5 roslinek ahhhhhhh... moze za kilka lat to samo stanie sie w Polsce hehe

picture.php


pozdro!
 

BURN

Member
Veteran
koukám že se tady rozrůstá komunita,tím se tady dost rozrůstají flejm a OT thready....Hmm to je fajn..Sem doufal že to tak nedopadne,asi jsem skeptik(žádný septik)
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top