What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

simor

Member
Veteran
zdravím Vás všechny.
...no jak to tu pročítám,chce se mě blejt,nenacházím slov aby mi nevyletěl tlak na 200.

doufám,že to co se stalo,rychle přejde pro zůčastněné s co nejmírnějšími následky,je mi z toho smutno pánové
 

plha

Member
cheche to je emíčko :D
Jsou věci, kterým se směje půlka nížiny pod nejmenovaným pohořím. Inu, svět je ještě menší než zdá se býti
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ach jo :violin:
pro lepší náladu taky..............................
picture.php
 

CrTecekk

Member
charakter generacne degeneruje, za nemecka nekteri lidi nenaprasili ostatni ani kdyz jim pred ocima zacali popravovat deti a nakonec manzelku...je to běs je to děs!...bohuzel za konfrontaci PCR a malopestitele vetsinou muze treti osoba nebo vlastni blbost od ktere se odviji opet treti osoba......chjo..silneho ducha pro Vás
 

CrTecekk

Member
:dueling:
jsem dneska přemejšlel a dospěl k názoru že bych to řek hned.

:nono:opravdu jsem z toho pochopil, ze bys hned vse vyklopil??:noway:
je az komicke ze pred par dny mimojine slaveni konce obdobi udavacstvi a donaseni a nasledne prospecharstvi a ono ejhle se muze dit neco i ted a tady to je na posrani aspon smichy...
 
pokud by mi nekdo chtel strilet deti , vyklopim ze sebe i predminulorocniho kapra co jsem mel na vanoce , ovsem bonzovat ciste jenom z duvodu pomsty je na pytel .. Karma zapracuje :) a ja prave myslel ze se tady takovym to vecem vyhnem .. :(
 

berrea

Member
nu... jak pise zjp. ono neni bonzovat jako bonzovat... nevim co bych delal, kdyby mi chteli zabit zenu nebo decka... navic nas pravni system je zalozenej na iniciative obcanu ("bonzactvi") copak byste nesli udat vraha? nesli byste udat varice pika? ja jo...

problem je v tom, ze mnoho lidi pouziva tohle jako zbran a i ty slusny sou postaveny pred otazku, jestli je dulezitejsi drzet se zakona nebo neceho jinyho... zakon by mel bejt to hlavni, od ceho se odviji moralka... sice neni, ale za to nenesou odpovednost lidi, ktery se ho snazi dodrzovat... nekdo naprasi growera, protoze skutecne veri, ze tim prospeje spolecnosti (ikdyz takovejch asi moc neni)

na zmrudky se to samozrejme nevztahuje, ale chtel sem pridat svuj nazor do diskuze :)
 

sensi23

Active member
Veteran
jako rikat ze bys nenabonzoval kdyby Ti chtel nekdo zabit vlastni deti...ehm ehm silna slova a opravdu malokdo by to dal...a i ja musim priznat ze bych asi bonzoval (asi by zalezelo na okolnostech a stupni nenavisti citenemu k osobe vyslechajici)
malokdo z nas je tak silna osobnost aby to dokazal
ovsem ohledne konopi z pomsty pestitel na pestitele to je da se rici neomluvitelna zalezitost....
jinak preji vsem peknou noc
PEACE LOVE & UNITY
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Dovolim si pouzit dva citaty..Nie preto ze by som chcel 'utocit' proti
konkretnemu cloveku..Viem ze mnohy maju podobny nazor a tak jednoducho,
iba pouzijem co bolo povedane/napisane...

..jinak já si taky udržuju okruh cca desítky lidí, který zásobuju (ať už mastičkou nebo hulenim) samozřejmě pozvu spoustu dalších, ale ty neví, kolik toho mam... a je to dobře... když se to množství už nepohybuje v gramech... ani desítkách gramů... ani stovkách gramů... tak už je to nebezpečný... a myslim, že nás tu je takovejch dost

proto buďme opatrni radši více, než méně... zmrdi sou všude

nu...
nas pravni system je zalozenej na iniciative obcanu ("bonzactvi") copak byste nesli udat vraha? nesli byste udat varice pika?
ja jo...

...zakon by mel bejt to hlavni, od ceho se odviji moralka... sice neni, ale za to nenesou odpovednost lidi, ktery se ho snazi dodrzovat...

Nechcel som to viac komentovat..Iba dodam ze kazdy ma pocit,ze jeho
konanie je v poriadku..Zatial co druhy uz prekracuje zakon,moralne hodnoty...
Nikdo na nase deti,maminu ci priatelku zbranov nemieri..A ani nie je treba..
Skvor ci neskvor sa vsetci medzi sebov poudavame..
'P'
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Nechcel som to viac komentovat..Iba dodam ze kazdy ma pocit,ze jeho
konanie je v poriadku..Zatial co druhy uz prekracuje zakon,moralne hodnoty...
Nikdo na nase deti,maminu ci priatelku zbranov nemieri..A ani nie je treba..
Skvor ci neskvor sa vsetci medzi sebov poudavame..
'P'

Tie prve dve vety bych napsal jednim slovem "závisť" .........
Proto se držím hesla "Nedělej ostatním to co nechceš aby dělali tobě !!!"
Ja osobně bych udal jedině známeho , kamaráda, kdyby šlo už naozaj o závažnou spoločenskou nebezpečnost !!!
To bych posoudil sám, ale pěstování rostliny mezi to určitě nepatří !!! ( pedofil, vrah, násilník.........)
To Peri u mě se bát nemusíš :muahaha:
Jináč posílam pozdrav na periferii....... :friends::wave:
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
čtu a nevěřím, volové :moon:
kamaráda bych neudal ani kdyby vařil perník na kila a vyvraždil půlku rodiny, proto že je to kamarád (a třeba k tomu měl důvod)
jsem sice odjinud a jiná generace ale jsou věci které se nedelaj, třeba údávání kamarádu, další věc je, že si kamarády vybírám tj nejsou mezi nima trotlové....
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
čtu a nevěřím, volové :moon:
kamaráda bych neudal ani kdyby vařil perník na kila a vyvraždil půlku rodiny, proto že je to kamarád (a třeba k tomu měl důvod)
jsem sice odjinud a jiná generace ale jsou věci které se nedelaj, třeba údávání kamarádu, další věc je, že si kamarády vybírám tj nejsou mezi nima trotlové....

Ani kdyby ublizil tve rodine a tvym blizkym ????
Taky se snazim obklopit lidmi kterym verim a nejsou trotlove, ale nikdy nerikej nikdy..... :muahaha:
Musel by to byt velice zavaznej duvod aby neco takovejo jsem udelel, i kdyz nevim ci bych to udelal..... :D:D:D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
čtu a nevěřím, volové :moon:
kamaráda bych neudal ani kdyby vařil perník na kila a vyvraždil půlku rodiny, proto že je to kamarád (a třeba k tomu měl důvod)
jsem sice odjinud a jiná generace ale jsou věci které se nedelaj, třeba údávání kamarádu, další věc je, že si kamarády vybírám tj nejsou mezi nima trotlové....

dá se říct,perníkáře bych udal kdyby byl perník legální,ale kdo by ho vařil že?.
s rodinou ož je to horší,hehe:)))))))...
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
Ani kdyby ublizil tve rodine a tvym blizkym ????
Taky se snazim obklopit lidmi kterym verim a nejsou trotlove, ale nikdy nerikej nikdy..... :muahaha:
Musel by to byt velice zavaznej duvod aby neco takovejo jsem udelel, i kdyz nevim ci bych to udelal..... :D:D:D

myslel jsem kdyby vyvraždil půlku své famílie.
kdyby šlo o mojí rodinu, snažil bych se to rešit sám, nebo s pomocí kamarádů (dle mého : kamarád = ten kdo ti pomůže umejt krvavou podlahu a zakopat mrtvé maso aniž te udá, nebo začne vydírat), neboť by mě určite neuspokojilo to že vrah mých blízkých dostane 5 let a za 3 ho pustej.....prostě slušnej člověk s cajtem nemluví, natož aby udával :noway:
 
Status
Not open for further replies.
Top