What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

berrea

Member
berrea má opět dokumenty jaxvině... tentokrát se budeme zabývat superstrunovou teorií a kvantovou mechanikou...
doporučuju předtim dát důkladný joint... i bez toho je to dost hustý (ale je to hodně laicky vysvětleno, spoustu věcí tam vůbec nezmiňujou... například v žádnym z těch dokumentů neni ani slovo o planckově konstantě, která v těchto procesech hraje velmi významnou roli)
nu... abych dále nezdržoval... zde je to ono

http://media.bloguje.cz/444969-elegantni-vesmir.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj Radva:wave:

Krásna pálka, dúfam, že moje budú aspoň z polovice tak pekné:respect:. Ako naschvál sa však dnes dodrbalo počasie:badday:

Za dezd by si mel byt rad..aspon netreba jit par dnu zalivat.... zatim je pocasi na venky idealni..3-5 dni hezky, pak dezd..co vic si prat ??? ( krome bourek, bo ti nevedi nicit ) :muahaha:
 

Flores

Member
Za dezd by si mel byt rad..aspon netreba jit par dnu zalivat.... zatim je pocasi na venky idealni..3-5 dni hezky, pak dezd..co vic si prat ??? ( krome bourek, bo ti nevedi nicit ) :muahaha:

...veď práve - búrka, a to v deň, keď som ich dal vonku ...
 

CrTecekk

Member
zkousel nekdo nekdy zatemnovat dvoumetrovou kytku cernobilou agrofolii???:yoinks:zni to trochu :crazy: ale letos to zkusim a uvidim agroska vynde na dve kila a nakvet nekdy v pulce srpna pro nejake sativy neni vubec spatna:chin::whip:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ja jsem to neskousel, ale myslim jsi ze ak to budes zatemnovat poradne tak by nemel byt problem.........a co tak radeji kytka do 1-1,5 metru a kvet pres leto ????
tohle je to nejlepsi co muze byt......
Ak znas Svadziho, tak ten takhle funguje minimalne 2 roky co ja vim ajeho minulorocni HDF, co kvetlo pres leto, bylo jedno z naj huleni z venku co jsem mel...vyzor, chut, a struktura jako u lampy a najme ta chut co zostavala i 2-3 hodiny v hube po huleni, byla famozni.....
( Doufam, ze kdyz to bude cist, ze se nebude zlobit ze ho spominam..... ) :muahaha:
 

CrTecekk

Member
jo znam ho sledovaval sem jak jeste na G jeho venkovni pocinani mel to vykutene kluk jeden...jako ze by to nekdo videl nemam problem dvorek ctvercovej..a propos HDF vtuto chvili si neuvedomuju co to muze byt:)..jinak by to prave nebylo v kvetinacich ale normalne v hline...a ta agro folie z venku bila ze vnitr cerna relativne nerusvitna zkusim uvidim a mel bych to i jako plastenku a na podzim bych to daval na noc kvuli rose..:) co ja bych pro ne neudelal:)

edit: ze by heavy duty fruity od bludneho holandana..nejspis jo:)
 

Kaya-man

Member
:punk:

hlava: no chtěl sem k tomu hodit i fotky ale to mi nejde, takže musim napsat asi 55x něco ve stylu "máš to fakt pěkný" a podobně :D
 
Status
Not open for further replies.
Top