What's new

Doufám, že tu nejsem sám, alebo návrhy na lepšiu Československú sekciu

Status
Not open for further replies.

SenSiKind

Member
strikam v rustu i treba 10x denne Alg-a-mic (morsky rasy a tak) a jen pozitivni zkuseenosti, ale zalezi na vlhkosti, zalivce atd.
to vostrihej a udivis..
cropmax bych se asi bal strikat vic jak 3x tydne - na matky, tedy kdyz strikat tak 1/2 koncentrace a castejc nez opacne
 

VoDvaR

Member
Ve stredu jedu do Vidne do Bush Doctora, tak jsem si rek jestli nekdo neco treba neshanite, ze bych vam to mohl vzit a pak poslat, usetrili by jste si postovne do zahranici a tak... kdyby nekdo tak staci pisnou pm...
 

Machoman

Active member
Ve stredu jedu do Vidne do Bush Doctora, tak jsem si rek jestli nekdo neco treba neshanite, ze bych vam to mohl vzit a pak poslat, usetrili by jste si postovne do zahranici a tak... kdyby nekdo tak staci pisnou pm...

čágo,pohlídej si at ti seeds dají v origo paklu (třeba geny od TH seeds tam mají v nejakych prapodivnych sáčcích) Pokud toho bereš víc,tak si řekni o slevu 10% ti dají jak nic;)

At se cesta vydaří.
 

VoDvaR

Member
cus, jasne v poho, Bush doctora znam, mam to kousek, jedu hlavne jako tlumocnik, ted si nejsem presne jistej jestli pojedem primo do bush doctora, oni nazev toho shopu presne neznaji a je jich tam vic... jinak jede se pro rizky, tak uvidime... minuly rok si kolegove od nas dovezli docela paradni rezy co krasne dojely out...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Je to pekny, lae se mi zda ze se im to kus prehodilo..i podle ti znamky.....a podle slov..
Snazili se ale kus udelali zamenu mest....
 

berrea

Member
tak je to z pohledu cizincu... ja si taky rikal, ze ta blava nebude tak easy... ale kdyz tam nekdo je dva tejdny, tak nevi vsecko... navic je to asi 5 let stary :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
tak teď jsem málem spadnul ze židle,bez prdele:D
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1283&pjmeno=&kredit=&p1=

citace
"někteří lidé stihli za celou dobu vykouřit až 22 000 marihuanových cigaret-bez příznaků rakoviny v šedesáti letech"
zkuste si to podělit-22 000/365 dny...no můžem bez obav hulit ještě dalších 60 let:D
neskutečný§-každýmu je samozřejmě jasný,když natáhne,že je to pro plíce mnohem přijatelnější než tabák,ale tohle?:D
-už se ničeho nebojim-:)
 

praxer

Member
newhousegreen:
nezda se mi, ze by prask z cigarety byl pro plice (moje) vetsi zatez nez jointikovy potah.
Spis naopak, ganja mne drazdi o hodne vic
 

newhousegreen

-.-
Veteran
newhousegreen:
nezda se mi, ze by prask z cigarety byl pro plice (moje) vetsi zatez nez jointikovy potah.
Spis naopak, ganja mne drazdi o hodne vic

Věz že kdybys natáhnul ganju co jsem jel minulej rok,divil by ses...dneska jsem zapojoval minimatkárnu u bejvalý pěstírny a tak tam šmátrám...vyšmátrám z prachu několik orosených lístečků,a takovejch těch obalů semen(jak jen se tomu říká?:),hodim do bongu,žádnej tabák,zapálim samozřejmě dřívkem a co se nedivim...
DIvim!.. a jak...normálně když se mi dostane k puse cokoli koupenýho,narvu tim hlavu a zapálim,šlehne mě to okamžitě doplic...tohle?
2-3 sekundy nic,a pak....třesk v plicích,nevydejchal jsem to ani omylem:D
..zakašlel jsem cca 3X,a pak úplně vědomě s kašlem přestal
..cizí hulení,.-když se rozkašlu,tak megatrozně a fakt se mi to nedaří vůlí vůbec zastavit,spíš dejchám pod triko,jako při fotbale dřív:)

rozdíl v hydru/hlíně je nezpochybnitelně na straně hlíny,o tom žádná,
ale nepohnojený,z kvalitní půdy,outdoor...to je iné kafe:D

no a to jsem ani nemluvil o stavu,:nanana:
sorry,je to dost subjektivní ode mě,ale ten rozdíl.myslim že je to tim časem,kdy hulení leželo v klidu na podlaze garáže
 

SenSiKind

Member
tohle sem musim dát... jak mnou zmítá módní antiamerikanismus, tak z tohohle sem blil http://www.youtube.com/watch?v=-F3WrBtAAFU&feature=related jako melodii to má hezky chytlavou... ale ten text... a hlavně ty komentáře pod tim...

jako IM JUST 13 BUT I TOTALLY SUPPORT OUR TROOPS... tfuj


neco tak zvratkozniho jsem dlouho nevidel. by meli vylizt z beverly hills nekam na predmesti (treba washingtnu), to by cumeli
god bless usa
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top