What's new

Domowe wypieki i spozywanie ziela.

bogusik2

Member
Zapiekanka :D na dole warzywka; fasolka szparagowa, cukinia, cebula itp, potem masa z łopatki wieprzowej z orzechami włoskimi i cynamonem a na góre ziemniaczki pozłocone kurkumą :) mmmm polecam pzdr

12128aa_1_.JPG


12128aa_2_.JPG
 

bogusik2

Member
Fajny budyń :) ciekawie klepnoł co? :D hehehe
U mnie znowu troche niezdrowych pysznosci :D pieczone klopsiki wieprzowe z mozarella, wędzonym serem i goudą w środeczku :) a potem boczek w serze dla wuja do piwa :D
Ot polskie żarło hyhy pzdr

12128aaa_1_.JPG


12128aaa_2_.JPG


12128aaa_3_.JPG
 
G

Guest

powiem tylko tak: " oh my god :jawdrop: " same pyszności :D uwielbiam mozarelle :)
 
G

Guest

You must spread some Reputation around before giving it to bogusik2 again.
Mistrzostwo, gdyby bylo mnie stac zatrudnil bym Cie jako kucharza w domu :D Pysznosci az slinka cieknie.

Idac przykladem Shamana nie chcac robic po raz kolejny makumby takze zrobilem budyn




Liscie odcedzone, budyn wlany, ostatnie gotowanie.

W oczekiwaniu az ostygnie
 
Last edited:

pakonopny

Member
Tez mi wpadlo do lba ogladac ten tred przed objadkiem. Zaslinilem cala podloge.
Pysznosci znakomicie prezentujace sie.
 

bogusik2

Member
Szynka z łososia, szaszłyki z halibuta, pstrąg w calosci, 2 węgorze + troche maślanej, fladry i czegos tam jeszcze pooza fotka.. hehe pamiątki znad morza :D prosto z przyplazowej wędzarni ;) pzdr

12128a111_1_.JPG


12128a111.JPG
 

cheech and bong

Active member
teee Makłowicz przyznaj się że to ty .... :)
hehe zazdroszcze zamiłowania do gotowania ja tez niby umiem ale zazwyczaj z lenistwa wole kupic jakis gyros albo pizze
PS wedzony węgorz to jest poezja poprostu jeszcze najlepiej jak jest osobiscie złowiony
 
Last edited:

Gandzior

Member

tak z męskich z outa :D Na moc nie było co narzekać ;)
Jeden kawałek z tych co są na fotce starczał na pare godzin zabawy ;) Z tym że na efekty trzeba było czekać godzinkę
 
Last edited:

bogusik2

Member
Mniam Mniam! zielono tu i pysznie hehe :)
Johny skoro lubisz Mozarelle to zrobilem takie cus :D
Pieczeń orzechowa nadziewana bazyliowa mozarellą i papryczki nadziewane mozarellą i mięskiem :D woff xD pyszne wyszlo.. a mieso orzechowe bo dodalem do niego miazge z orzechów włoskich i nerkowców ;) pzdr

12128a6.JPG


12128a6_1_.JPG


12128a6_2_.JPG


12128a6_3_.JPG


12128a6_4_.JPG
 

pakonopny

Member
@bogusik2- MISTRZU
Niezla fantazje masz. Takie cuda, nie, dziela sztuki kulinarnej.
Ty przypadkiem zajmujesz sie profesjonalnie kuchnia?
 

bogusik2

Member
1111

1111

hyhyhy tak na marginesie to nie sałatka z ziemniaków i majonezu tylko zaziki xD
Grecki jogurt, czosnek, sój, pieprz, skórka + sok z cytryny, swierzy ogórek i koperek ;) pzdr

E: skoro to 1111 post to troche fotek sie przyda hehe
znowu proste domowe jadło na sniadanie albo do piwa i meczyku hyhy :)
Jajka sadzone + kiełbaska z zielona papryką..

12128a7-med.JPG


12128a7_1_.JPG


Zapiekanki :D wystarczy posmarowac kromke chleba koncentratem pomidorowym, przyprawic i polozyc co tylko chcecie hehehe :)
Zeby była lepsza mozna sama kromkę najpierw z 2 stron podpiec - bedzie chrupiaca i pyszna, jak tego nie zrobimy bedzie mokrawa i ciągnaca jak pizza :D
Na pierwszej glownym dodatkiem byl kozi ser plesniowy :D super smaczek :)

12128a7_2_.JPG


Druga partia po prostu z kiełbaska :) pysznosci :D pzdr

12128a7_3_.JPG
 
Last edited:

DuncanXX

Member
Bogusik podaj przepis na te zapiekanki co i jak robiłes.takiego smaka mi narobiłes że hoho.!!! Aha i nie zaziki tylko tzatziki :D
Peace.
 
Top