What's new

DESTROYER ; AMNESIA ; GRAPEFRUIT

Ladna dzungla sie w tym boxie tworzy :D Ciekawy jestem ile ten destroyer bedzie kwitł? czy kwitnął? Nie wiem :p analfabeta jestem heheh. Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji :D pozdro
 
K

Kameleon

ładny buszyk hehe

Co to za odmianki się tak z tyłu wyciągają?
 

kazuya20

Active member
Witam w ogrodzie najlepiej rośnie amnesia "samo rośnie" z destro troche problem
zarzucam fotami jakis małych topków ... czas szykować sie na out

29347DSCF2961.JPG




29347DSCF2959.JPG
 
G

Guest

kazuya chyba przyssales sie do tego bonga i nie mozesz odessac sie :D
odwiedzaj czesciej to forum i wzucaj wiecej fotosow bo grow jest imponujacy
jestem bardzo ciekaw co ci z tego wyjdzie :]
pzdr! :wave:
 

CIECIU

Member
po pierwsze GRATKI :) po drugie czy mógłbyś coś napisać o problemach z destro ? moje zerowe doświadczenie zmusiło mnie to tego wpisu a pestki destro już zakupiłem (pewno nie jeden się obśmiał) pozdrufki
 

kazuya20

Active member
Problemy z destro... np jeżeli uprawiasz w kokosie to ta roslina jest bardzo wybredna zawsze podlewalem wszystkie roslinki z jendego baniaczka otóz dla destro musże osobno mieszczać nawozy w mniejszym stężeniu .....:bashhead:

amnesia rośnie sama .. a grapek jest wyśmienity w następnym wsadzie bede mial 3 x amnesia 3 x afghan kush z wos .. w boxie mam takze grapek x zamal którego dostałem od kolegi z forum rośnie on w doniczce o pojemności 500 ml a skurczybyk ma 120 cm odbiło mu metoda dla grapka x zamal to one bud :joint: :joint:
sry ale za dużo spaliłem i nie mogę więcej już pisać shama więcej fot up zrobię jutro ..aha polecam bat guano roślinki nie widać żadnych niedoborów pozdrooo





 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
WOW kazuya te planty zaraz i ciebie przerosna hehehe,
Powodzenia brachu , oj ach ta Amnesia ... pozdrowienia dla 3 Grapefruit-ow ,

pozdro
 
G

Guest

No mistrzu niezle zpaodajesz :yes:
Nie przejmuj sie tak tymi destroyerami
Na pewno wyjda wysmienite
I beda pozostawiac za soba duzo zniszczenia :D
pzdr :wave:

EDIT: Kazuya tak sobie mysle ze powinienes zaczac sie bawic w robienie klonow
Wybierz 2 lub 3 najlepsze phena i do roboty, hyhy.. :D
Ta lodowka to swietne miejsce na kloniki mi sie wydaje
 
Last edited:
G

Guest

:wave:

super, pieknie, ladnie!!!:yes: ale mysle, ze 'to' troche 'przeroslo' Twoje oczekiwania... :D:wink: gesto tam?:smile::chin:
ps: gdzie kupujesz 'bat guano'?
pozdro!

:wave:
 
Last edited:
C

Ca2

Kazuya: nawet w sumie w soil jest podobnie, że jedne są wrażliwsze na stężenia inne bardziej głodne i ogarniają temat do momentu aż innym liście się palą. W coco rośliny są o tyle wybredne, że są nonstop głodne. Jak nie ma śladu przenawożenia to nie ma miejsca czasu na czystą wode.

Top konkretny będzie na tym plancie z dołu ;) marzą mi się właśnie takie skunkowate topy jak tobie rosną....
 

Herbalistic

Herbal relaxation...
Veteran
Hola kazuya20 :wave:

I can see things are looking quite nice at your corner :yes:

I cannot read/understand Polish, so could you please make little favor and collect some Destroyer pics of your and post them in post, so a Finnish grower can see & read them?

Here´s couple pics from my little Destroyer which was flowered as a rooted clone for seedmaking, she is pollinated with Purple Kush pollen, so great things coming ahead :woohoo:





 
G

Guest

Tak byc nie moze! Skladam petycje o fotorelacje... obszerna fotorelacje :D
 

kazuya20

Active member
hahhah witam wszystkich przepraszam ale mam duzo pracy i zero czasu na nic :bashhead:
herbalistic my destoyer looks llike fucking Christmas tree slowly flowering :bashhead: :bashhead: sry my english is bad :bashhead:
destroyer





chyba grapek maly top nie wazne ile bedzie z niego chce tylko posmakowac ten boski smak grapka xd myśle ze z 45 g bedzię na 3 tyg dla mnie i kolegi styknie xd


 

kazuya20

Active member
witam up foto
amnesia

29347DSCF3605.JPG



29347DSCF3609.JPG


zamal x grapek w 1 l doniczce xd jeszcze dużo mu brakuje ale zaopiekuje ssie nim moj ziomek wiec luz





29347DSCF3617.JPG
 
G

Guest

"You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later."
Nic dodac nic ujac, hehe..
Rozdawac reputacje ziomki! To rozkaz! :D

Kazuya ten zamal to byc moze tak sie opuznia bo dnica za mala
Przesadz ostrozne do czegos wiekszego i bedzie gites
Slyszalem, ze wielkosc donicy tez ma spory wplyw na plon

pzdR! :wave:
 
C

Ca2

Hahaha jaki badyl ;D kiedyś w 2 klasie gimnazjum (ponad 6y temu) też miałem takie badylaki w domu ;D tyle, że to były siejuchy ;)
 
Top