What's new

DESTROYER ; AMNESIA ; GRAPEFRUIT

kazuya20

Active member
DZIEN 12 FLO

Witam jako że planty zsotaly szybko przestawione na flo dopiero ostatnio pokazały preflowery :bashhead: hehe.pozdrawiam wesołych świąt :wave:
jak shaman chciałeś rozpisałem gdzie co i jak


 
G

Guest

No i jak tam grow leci? No kazuya.. chyba za mocno sie przyssales do bonga :D hehe.. odwiedzaj to forum czesciej! brakuje mi twoich fotek :)

edit: dlaczego to takie czerwone? :D
 
Last edited:

kazuya20

Active member
witam prawda shaman za duzo z bonia daje i nie chce mnie sie nic
ładnie rosną ammnesie.. 2 destro mają problem nie wiem jaki chyba za zimno w korzonki lub troche przelane dzis wodny nie dostaną
:bashhead:
dscf2757hx4.jpg
 
G

Guest

Yo! no piknie panocku, a ze destruktory wybitnie to tez fak ... jesli chodzi o te liscie to moze byc tez wczesne stadium brakow P ja tak mialem przed chwila i poskutkowalo ale koloru nie widac w tym swietle to sie nei wymadrzam
 

fastnick1oo

Member
To ja poczekam do końca i oglądnę jak wyszła odmiana którą chciałem - Dist.
...a sam szykuje się na African Buzz i Mama Thai. Sativa!
[przyczaja się w kąciku i obserwuje]

Pozdrawiam, kazuya20.
 
Last edited:
G

Guest

:wave:
Witam! Ladnie sie zieleni!:yes: Ale lekko tracisz kontrole nad roslinka po prawej:D

pozdr
 

kazuya20

Active member
ten po prawej to destroyer pokladam w nim duże nadzieje on juz za duzo nie urośnie moze z 20 cm ..pozdrawiam ....
 
A

akap13

z sativami to nigdy nie wiadomo kolego, moze 20 moze 50, elegancko dajesz, powodzonka, aha na edicie, radze Ci nagiac wszystkie panny do tego samego poziomu, wtedy obnizysz slonce na 20cm i wsio bedzie naswietlone w rownym stopnie, same korzysci, tak to jest z roznymi odmiankami, problemy z wysokoscia i czasem kwitnienia, ale za to degustator 1 klasa roznych odmianek
pzdr
 
Last edited:
A

adrianmenyo

kazuya wymiata! A wyscie co mysleli :pointlaug :crazy:
jak by chcial to by zrobil tym roslinkom trening :whip:
ale nie chce jak widac, i tak ma dobrze doswietlone, sam widzisz jak dopierdalaja na 600 + 125... Zrobil by kilka szczytow wiecej przez lst i tyle, a i tak jara od harvestu do harvestu podejzewam :respect: :respect: :respect:

Pozdro! :smoweed:
 

kazuya20

Active member
Własnie ja nie chce robić żadnych treningów .... chce żeby rozło naturalnie bez żadnych stresów itp itd ..zreszta nie lubie okaleczać roślin ... pozdrawiam ..
Co do tego żeby wszytkie były na jednym poziomie wystarczy podłożyc cos pod donie tych mniejszych krzaczków i bedzie równo tak zrobięłm wczoraj i gra muzyka
 
G

Guest

okrutnie mocne ziolo :D hehe juz widze jak wygladales po tym joincie hehehehe. Poka jakies fotki krzaczorkow.
 

kazuya20

Active member
witam ale jestem fajtułapa haha przez przypadek pokalem zbiłem cfla 125 kórwaaa :bashhead: :bashhead: :bashhead: ale co tam :wave:

pomidory z 3 tyg flo ( topy dopieroi się rozwijają ponieważ planty musiały podrosnąć a potem dopiero zaczeły się pre flo pokazywać
najlepiej prezentują się amnesie ..acha wyje%%%%% 1 destroyera poniewaz mial dożo problemów psychicznych hahaha


:spank:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top