What's new

DESTROYER ; AMNESIA ; GRAPEFRUIT

bogusik2

Member
hehehe dlugi jak kij do baseballa i pewnie klepie tak jakby ktos przywalił w glowe :D
Kazuya co tam jeszcze w trawie piszczy? :) pzdr
 

kazuya20

Active member
To już jest KOniec !!!

To już jest KOniec !!!

Witam zaliczyłem niezły przypał tylko nie mówcie ze sobie wkręcam :bashhead:
Wczoraj wracając do domku moja opiekunka wyznała iż wszystko na co ciężko pracowałem przez ostatnie 4 miesiące poszło z dymem (zrobiła sobie ognisko ) xd :bashhead:
I tak oto zakończyć karierę trzeba nowe życie czas zacząć .. :joint:
Największa strata kochana amnesia która miała mnie dopaść już w sobotę miały być sample .. teraz już nic nie ma :nono: :nono: :nono:
POzdrawiam wszystkich miło się Spędzało czas na forum pzdr all

Teraz jest tak



tak wyglądała amnesia przed wczoraj



Były ciacha były jogurciki





Zdjęcia patriotyczne :bashhead:



Pozdrawiam będe czasami zaglądał ale rzadko ponieważ nie przeboleje widoku waszych pięknych topów .... :wave: :wave:

Chętnie przyjmę jakąś posadę na zielonych stronach ...
 
Last edited:

Tonny

Member
nie przejmuj sie ja tez dzis starciłem wszystkie seedy ( mam nadzieje ze to co juz wysadziłem bedzie rosło bo jak nie to bedzie zle ehhh...
 

Azzzzzz

Member
Veteran
O kurwa, ale niefart, piekne topki miales bratku, szkoda ich bardzo. Doswiadczenie jednak twoje - zachowaj to dla siebie a napewno jeszcze sie odbijesz. Pozdr
 
:badday: :badday: :badday: :fsu: :fsu: :fsu: :puppydoge :puppydoge :puppydoge
ehhh... jebac konfidentów!!
Kazua naprawde wspolczuje... wiem jak to jest stracic cos na co sie tak ciezko pracowalo i z czym sie wiazalo nadzieje :(
Startuj z out-em to sobie odbijesz...
A tej opiekunce HWD
Szkoda takich ladnych plancików...
pozdrawiam
 
G

Guest

ale jak to??!!
hmmm....
coz ci powiedziec, jeszcze sie w zyciu na sadzisz i naopiekujesz, za pare mesiecy bedziesz sie cieszyc nowymi krzakami...
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Ja to wogule nie jestem na czasie :bashhead: kazuya20 to ile ty masz lat? opiekunka ? a ladna chociasz ? ja jak mialem 7 lat tez mialem opiekunke :muahaha: ale byla smiga uuuuu ,

a tak na powarznie to nie zapominaj bracie ze sadzenie wciaga bardziej niz PALENIE !!!smutek minie , dobrze ze chalpa stoi cala ,

pozdro :puppydoge
 

kazuya20

Active member
już dochodzę do siebie najgorszy motyw to nie tolerancja w tym przypadku xd ja tylko chciałem robić to co lubię ... i nikt mnie przed tym więcej nie powstrzyma musze sie tylko wyprowadzić .. I ten pogląd na te sprawy zacofani ludzie ... pamiętajcie tv i gazety kłamią ./// raczej o tym wiecie pozdro

jest jeden plus dziś znalazłem jeszcze małego topka grapefruita i ten zapach pomarańczy boskie :headbange :headbange :headbange
 
Last edited:

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Kazuya brachu najszczersze wyrazy wspolczucia, wiem jak to jest zastac oxa w strzępach albo byc zmuszonym natychmiast wszystko zniszczyc.

Pozdro bracie i 3maj sie tam jakos.
 

Plantator

Active member
Veteran
siema kazuya , normalnie nie wiem co powiedziec , szczere kondolencje , jak nie masz co siac na out to się zgłoś , pozdro odemnie i ekipy:]
 

bogusik2

Member
Kazuya jestesmy z Toba :) teraz moze byc juz tylko lepiej a krzaczkow zawsze mozna posadzic od nowa.. zal zostanie na dluuugo ale po nastepnych plonach juz nie bedzie sladu :) pzdr
 
A

akap13

alee skucha, i to pod sam koniec, az zal serce sciska,
nastepna chata ty i growbox i nikogo wiecej
aha a amnesii sprobujesz szybciej niz myslisz, gheghe
 
Last edited:

Herbalistic

Herbal relaxation...
Veteran
Hola Kazuya20 :wave:

How about little Destroyer update?

If you show your, I show mine :biglaugh:











Btw, still cannot talk about cured smoke, but quickdryed sample´s were very potent & tasty, great type of high also :yes:
 

Herbalistic

Herbal relaxation...
Veteran
Ok Kazuya20... I heard the bad new´s :fsu:

You got some great friends in here, they friendly informed me about your bust :fsu:

This is reality in the fuckd up world of prohibition :fsu:

Hope you dont face any harsh sentences, dont know about the law´s you guys got there in Poland, but I would imagine that they are seriously harsh :chin:

All the strenght for you Kazuya brethren, you gonna need it! It´s very awful feeling to be in your grow spot when everything is ripped by po-po, it can seriously depress grown man, so try to hang on and neva eva give up for prohibition!!!

Try to move into secure location where you dont have nousy landlord and stay hush about your grow. If you wanna share your grow, then do it with us here at IC, but not in a real world :2cents:

Please let me know when you everything set-up for new things and PM me, im sure I can share some genetics you are interested, so we can get you back on your feet´s, ok?

As I remember Kazuya dont talk/understand English too well, so it would be my sincere wish that someone in this thread who handle English & Polish, could translate my post for Kazuya, thank you for that, who ever that will be...

Once again -> STRENGHT for you Kazuya, dont let that depress you too much, life goes on and plants will grow again, but only this time they are goign to be bigger & stronger with more potency :D
 

Latest posts

Latest posts

Top