What's new

DESTROYER ; AMNESIA ; GRAPEFRUIT

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
oj kazuya20 ty to napewno wiesz, jaki czeka cie problem za 3 miechy :joint:
a ta jedna Amnesia zapomni o tym ze miala nieciekawe dziecinstwo i na starosc wyjdzie na prosta heheheheheh powodzenia bracie :muahaha:

p.s. ja jakos nie mam teraz podejscia do plantow :spank: a powiedziec chce ze sa na FLO sa ale jakos je swietlowkami traktuje , a nie HPS ? jaki mnie czeka wynik za 3 miechy , ale napewno juz kazuya20 nie dogonie :headbange

pozdrawiam
 
S

Slabywh*j

Witaj, jak możesz daj nowe foty i powiedz co się tam dzieje u Ciebie w box'ie, interesuje mnie Destroyer.
 
C

Ca2

Slabywh*j: W 4 dni pewnie niewiele się pozmieniało. Destroyer wygląda jak każda inna roślinka w tym wieku.
 
A

adrianmenyo

a czy swietlowki nie powinny byc poziomo do roslin? wiecej beda "dawac" z siebie!
 

kazuya20

Active member
setup
600 hps + 125 w świetłowka

ca2 tu popełniasz błąd potrafię rozpoznac jaka roślinka jest jaka każda odmiana sie różni
 
A

akap13

powodzenia kazuya, a co do rozpoznania roslin z siewek to pieprzysz jak cyganka ziomus, nie naindyczaj sie brachu bos za krotki w tym fachu, ca2 ma racje
 

kazuya20

Active member
heh ale łsoie z was jezlei planciki mają ok 10 -14 dni to nie ma huja żebym nie zgadł co to za plant ....

mam w boxie 5 destroyerów 3 amnesie , 1 grapka i od razu poiwem wam gdzie destroyery gdzie amnesie gdzie grapek ...

grapka od razu rozpoznaje wśród 9 plantów więc o co chodzi ...........
i mi nie wkręcaJ ZE NIE
 

Yarcio

Member
Wiecie co ludzie? Jedziecie kazuya20, ze nie da rady poznac, ktora roslina, to ktora.
Ale NIKT nie zauwazyl, ze ma podpisane doniczki. Powiekszcie zdjecie.

:D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Co wy chcecie od kazuya20 , ZAZDROSC wami kieruje ??? juz nic nie rozumie
pozdrawiam kazuya20 co masz zamiar robic z tak pieknymi odmianami ? jakis ciekawy pylek narzucisz i zrobisz pesteczki ? ja to ta AMNESIA jestem zinteresowany.....

powodzenia
 
A

akap13

jak nic nie rozumiesz to po grzyba sie odzywasz, kazuya napisal farmazon, bo siewki czy to ww czy destroyer czy amnesia sa identyko, nikt nie napisal ze TY, KAZUYA, ICH NIE ODROZNISZ, bo sam je sadziles wiec poznasz po oznaczeniu, doniczce, kolejnosci wsadu etc., KAPISZI, Panowie czytajcie dokladnie, nikt tu Kazuyi nie jedzie czy atakuje, ani ca2 ani ja, chodzi o fakt, ze nie poznasz rosliny po siewce
 

Yarcio

Member
Moze sie roznic jedynie po podpisie na doniczce, nie napisalem, ze kazuya rozpoznaje je po wygladzie roslinki.

Bo to kurwa po prostu niemozliwe jest.
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Dla jednej osoby jest to normalna wypowiec , a dla innej juz nie...

akap13 said:
powodzenia kazuya, a co do rozpoznania roslin z siewek to pieprzysz jak cyganka ziomus, nie naindyczaj sie brachu bos za krotki w tym fachu, ca2 ma racje

powodzenia kazuya20
 
A

akap13

dobra zamknac pyski i nie ujadac, wybacz kazuya za ferment, ktory zasialem na twoim threadzie, tez bym nie chcial zeby ktos sie czepial polslowek na moim, czekam na update
 

kazuya20

Active member
Mylicie się mówię wam że potrafie rozróżnić planty na wegu a wy mi nie wierzycie .... osądzacie mnie że kłamie ????

CAłOSć

29347DSCF2669.JPG


Dowody

Grapefruit

29347DSCF2666.JPG


Destroyer

29347DSCF2667.JPG


Amnesia

29347DSCF2668.JPG


A teraz mały test kto miał cinnamona (femaleseeds) lub the church( grenhouse) będzie wiedział kóra jest jaka ...





POZDRAWIAM
 
A

adrianmenyo

GanJah - kazuya mowi ze wsrod swoich roslin pozna ktora jest ktora, a nie ze jak posadzi za rok to bedzie juz pamietal jak wygladaja...
 
G

Guest

kazuya20 said:
A teraz mały test kto miał cinnamona (femaleseeds) lub the church( grenhouse) będzie wiedział kóra jest jaka ...





POZDRAWIAM

Ja sie tam az tak nie znam, ale jesli chodzi o ta fotke to jesli nie ma tam duzo odmian to zeczywiscie mozna rozroznic co jest co. Np. widac roznice w szerokosci czy ilosci "palcow" u lisci. A wiadomo ze indica ma szersze.
A tak w ogole co to za box? Znajomego? :D

Zajebiste grow sie szykuje znow, pzdr! :wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top