What's new

Dark Devil Auto (autopot)

Medicropper117

Active member
Olyan kis csúnyácskának tűnnek ezek a virágok, nem olyan mint az előző. Vagy csak a hps bassza haza a színt ennyire?
Azt látni h lilulgat de valamiert nekem 2 hete jobban tetszett. Lehet 2 het mulva ismet tetszik majd:laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
2346.jpg

user462294_pic1654796_1475077406.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
Termeszetes fenyben nagyon szep. Mindja nezek valami kepet bar mikor fotoztam mar nem voltak jok a fenyviszonyok.
Am van egy ket buga ami mar teljesen lelilult de sajna ez se vakuval se hps alatt nem latszik, a legjobb kepek ugyis a szureti balon keszulnek :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
nem effect száradjatok el.. csak levettem a hps színét, és kicsit toltam a zöldön meg a cyanon
 

iwantmorebuds

Active member
Ez igazaboleffect whip :D a szinekkel torzul kicsit :D hps kikuszobelesere a feheregyensuly allitasaval a legvalodibb csak a gepem automatikusba van e meg nem talaltam meg h kell atallitani :laughing: ezert neha jo neha nem :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
jóvan persze effect, ez csak szűrő kb 1 perc alatt. semmiféle effect nincs de majd ha lesz időm vagy kedvem csinálok effecteset is :D kár hogy nincs meg az egyik kedvencem, amit fotosoppoltam luke "sántaquados" skywalker megérkezik a szőrpamacsokganjajaért :D
azon volt effect.. na de a színkorrekció -.-
 
M

Mackosajt

jóvan persze effect, ez csak szűrő kb 1 perc alatt. semmiféle effect nincs de majd ha lesz időm vagy kedvem csinálok effecteset is :D kár hogy nincs meg az egyik kedvencem, amit fotosoppoltam luke "sántaquados" skywalker megérkezik a szőrpamacsokganjajaért :D
azon volt effect.. na de a színkorrekció -.-
lol
 

Medicropper117

Active member
Áh...még így sem. Majd 2 het mulva mikor megdagadt. Még mindig randa. Bocsi:laughing:
(Csak irigy vagyok mert ezen lehet lesz annyi mint a ket wappan volt:))
 

iwantmorebuds

Active member
Na nekm a szagtol nem kell tartanom mar mint attol hogy nem lesz, ez az alig par gramm pillanatok alatt beteliti a lakast :D a szag inkabb az a "budos" karakteres mariska szag. Viszont ami a sutoben gyorsszaritason esett at eros gyumolcsos izu volt, a fustje mar igy is marha lagy, szinte eszre s veszed h lement. beteptem de jobb lesz ez meg sokkal.
 

iwantmorebuds

Active member
Na oszintem megmondva nem nagyon birok magammal :D de kell nagyon meg ez az egy het. persze olyan agak amik hozzavoltak preselve a falra meg felse telt annyira viraggal meg hat tudnek meg magyarazkodni de minek? :D
picture.php

Ezt a ket agat mar beleszamolom majd a vegso sulyba.
Gyonyoruek ezek a viragok jobb minosegu kepen majd jobban latszik.

királyak a fotóid nagyon , de ahogy nézem a naplókat van olyan aki túltáp nélkül viszi a köröeit? :D
Koszi.
Hat ennyire durvat mint en csinaltam ritkan latni naplokban :laughing:
 
Top