What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Itt van par kep az elso dark devilemrol, amiert ugy megszerettem, talan paran emlekeztek rá.
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

Na ez most nem igy fog kinezni :DD
 

Medicropper117

Active member
That's all ya need bro

That's all ya need bro

A növény leszarja a marketinget, ph allitasra jó a sav is, egy stabil rendszerben max azert maszik el a ph mert felborul a víz/táp arány.
Tudod hogy birlak de kibaszod a penzed ezekre a tapokra:)
Hozzateszem a flo alatt adagolt tápanyag 5,8-ra lövi be a vizet. Az RO vizem 7;)
 

Attachments

  • image.jpg
    image.jpg
    33.9 KB · Views: 39
Last edited:

Medicropper117

Active member
Nem csodaszer. Csak benne van minden ami az elejetol a vegeig kell a kendernek. Egyszerű és jó minőség teljesen megfizetheto aron. Meg nálam is pedig hetente cserélek. Nem (csak) fűhöz árulják mint a plagront es tsai-t pl
Az elejen meg nyomattam a pk-t meg grín szenzésönt meg root stimet meg mittudomenmit nem. Mg, Ca.....a kisfaszom, ez az....
Bullshit;)
Lehet az autoflowerek kihegyezettebb novenyek mas igenyekkel....de sztem ahoz is jo
 

iwantmorebuds

Active member
Elhiszem es koszonom de teljesen megvagyok elegedve an-el lehet h nem olcso de am rohadt sokaig eleg akar evekig is ez most nem azon ment el :D aztan max belatom legkozelebb :laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
Sar :D ez jo :D kivancsi lennek ha te nem hydroznal mibe mennel :D tudom kokusz :D
De kell de egy literes kiszereles es maximum 1ml/l el lehet menni. Mar a harmadik korom vele tobb mint a fele megvan ugy hogy egyszer kiloccsantottam. Es eddig nem is volt grow tapom csak bloom
 

iwantmorebuds

Active member
Am csodalkozom h nincs fejlodes azt kb harom napja kikapcsoltam az autopotot mikor kicsereltem benn az oldatot, most lett gyanus h nem iszik lol.
 

Medicropper117

Active member
Trololol....jah amugy kókuszban mennék valszeg. De inkabb nem szopatom magam;)
Vegulis igy nem olyan veszes az AN. Nah de azert valtani nem fogok, nem bonyolitom az eletem:)
 

DropleX

Member
Hboy azert ne tulozz,bocs gubi de nem fogok nyalizni mert mod vagy xD szerintem elegge gyatra,en is calcinitet hasznalok,milyen adagban adod? Szerintem az alaptapokat cserelhetned biora jobban szeretik mint a muanyagot :)
 

Medicropper117

Active member
Hidrózik ba**meg. Az egyedüli hidrós bio táp az a GHE tápcsaládja de az egeszen mas teszta....nem attol lesz jo vagy szar egy noveny h bio vagy nem bio tapot adsz....
Arrol nem is beszelve h sokan azt se tudjak mi az h bio táp....mondjuk neked mar illene
 
Last edited by a moderator:

hungrowboy

Member
Hboy azert ne tulozz,bocs gubi de nem fogok nyalizni mert mod vagy xD szerintem elegge gyatra,en is calcinitet hasznalok,milyen adagban adod? Szerintem az alaptapokat cserelhetned biora jobban szeretik mint a muanyagot :)

En nem tartanam ezt nyalizasnak :D szerintem tenyleg fasza jol benotte a feher resz ahot kepest hogy annyira nem nagy noveny. De persze en nem vagyok szaki az igaz, de nekem tetszik :D
 

iwantmorebuds

Active member
Senkinek nem kell nyalizni, ez egy tuletett noveny egy hidrorendszerbe, attol fuggetlenul az elozo dark devilemen akkora volt mint az a jobb oldali ag egyedul :D
ez nem azon mulik h biotap vagy nem sztem se, egszeruen tul van love N-el.
 

iwantmorebuds

Active member
Senkinek nem kell nyalizni, ez egy tuletett noveny egy hidrorendszerbe, attol fuggetlenul az elozo dark devilemen akkora volt mint az a jobb oldali ag egyedul :D
ez nem azon mulik h biotap vagy nem sztem se, egszeruen tul van love N-el.
Hboy lehet nem nagy noveny de elfoglal 0.7 m2-t, nekem még nem volt nagyobb :D
 
Top