What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Dark Devil Auto (autopot)

Medicropper117

Active member
Olyan kis csúnyácskának tűnnek ezek a virágok, nem olyan mint az előző. Vagy csak a hps bassza haza a színt ennyire?
Azt látni h lilulgat de valamiert nekem 2 hete jobban tetszett. Lehet 2 het mulva ismet tetszik majd:laughing:
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
2346.jpg

user462294_pic1654796_1475077406.jpg
 

iwantmorebuds

Active member
Termeszetes fenyben nagyon szep. Mindja nezek valami kepet bar mikor fotoztam mar nem voltak jok a fenyviszonyok.
Am van egy ket buga ami mar teljesen lelilult de sajna ez se vakuval se hps alatt nem latszik, a legjobb kepek ugyis a szureti balon keszulnek :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nem effect száradjatok el.. csak levettem a hps színét, és kicsit toltam a zöldön meg a cyanon
 

iwantmorebuds

Active member
Ez igazaboleffect whip :D a szinekkel torzul kicsit :D hps kikuszobelesere a feheregyensuly allitasaval a legvalodibb csak a gepem automatikusba van e meg nem talaltam meg h kell atallitani :laughing: ezert neha jo neha nem :D
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
jóvan persze effect, ez csak szűrő kb 1 perc alatt. semmiféle effect nincs de majd ha lesz időm vagy kedvem csinálok effecteset is :D kár hogy nincs meg az egyik kedvencem, amit fotosoppoltam luke "sántaquados" skywalker megérkezik a szőrpamacsokganjajaért :D
azon volt effect.. na de a színkorrekció -.-
 
M

Mackosajt

jóvan persze effect, ez csak szűrő kb 1 perc alatt. semmiféle effect nincs de majd ha lesz időm vagy kedvem csinálok effecteset is :D kár hogy nincs meg az egyik kedvencem, amit fotosoppoltam luke "sántaquados" skywalker megérkezik a szőrpamacsokganjajaért :D
azon volt effect.. na de a színkorrekció -.-
lol
 

Medicropper117

Active member
Áh...még így sem. Majd 2 het mulva mikor megdagadt. Még mindig randa. Bocsi:laughing:
(Csak irigy vagyok mert ezen lehet lesz annyi mint a ket wappan volt:))
 

iwantmorebuds

Active member
Na nekm a szagtol nem kell tartanom mar mint attol hogy nem lesz, ez az alig par gramm pillanatok alatt beteliti a lakast :D a szag inkabb az a "budos" karakteres mariska szag. Viszont ami a sutoben gyorsszaritason esett at eros gyumolcsos izu volt, a fustje mar igy is marha lagy, szinte eszre s veszed h lement. beteptem de jobb lesz ez meg sokkal.
 

iwantmorebuds

Active member
Na oszintem megmondva nem nagyon birok magammal :D de kell nagyon meg ez az egy het. persze olyan agak amik hozzavoltak preselve a falra meg felse telt annyira viraggal meg hat tudnek meg magyarazkodni de minek? :D
picture.php

Ezt a ket agat mar beleszamolom majd a vegso sulyba.
Gyonyoruek ezek a viragok jobb minosegu kepen majd jobban latszik.

királyak a fotóid nagyon , de ahogy nézem a naplókat van olyan aki túltáp nélkül viszi a köröeit? :D
Koszi.
Hat ennyire durvat mint en csinaltam ritkan latni naplokban :laughing:
 
Top