What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Dark Devil Auto 37. Nap
A novekedes meg mindig nem allt meg, szethuztam amennyire engedte, mostmar tovabb nem kotozom maximum a ha teljesen megallt hogy egymagasan legyen minden top
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

current feeding:
1.25ml sensi bloom coco a+b
1ml woodoo juice
1ml carbload
3ml CaMg
0.1ml Potsil

 

Medicropper117

Active member
10-15-nek sztem mar örülne:laughing:
Akarmilyen ronda is ez az autoflo noveny meg kell dicserjelek gubacs:laughing:
Szemely szerint asszem nem lattam eddig szebbet....asszem csak 1x de az 1,3 magas volt es 120at ledobott szoval annak tudom az eredmenyeit es lattam szuret elott. Meg odaát kf-en. Remeljük ezt a tetszik dolgot a végén is elmondhatom majd. Drukkolok, eddig fasza
 

iwantmorebuds

Active member
Muskátlidoktorral jobb lenne...de azért alakul. :D Mit vársz róla?

:laughing::laughing:

10-15-nek sztem mar örülne:laughing:
Akarmilyen ronda is ez az autoflo noveny meg kell dicserjelek gubacs:laughing:
Szemely szerint asszem nem lattam eddig szebbet....asszem csak 1x de az 1,3 magas volt es 120at ledobott szoval annak tudom az eredmenyeit es lattam szuret elott. Meg odaát kf-en. Remeljük ezt a tetszik dolgot a végén is elmondhatom majd. Drukkolok, eddig fasza

Koszonom, eleg jol nez ki, nemgondoltam volna hogy igy fekudni fog neki az lst. Az autopottal is megvagyok elegedve tokeletesen teszi a dolgat. Persze titkon remeltem h nagyra no hisz lattam mar lst autopot kombot naplokban es ezert csak ket novemyt akartam mostmar latjatok miert, nos GK a lecke felvan adva a dd-nek mert tobbet szeretnek szedni rola mint a chronicrol arrol kb 140 jott le. Nagyon kivancsi vagyok, izgalmas kor ez nekem egy csomo uj dologgal
 

Medicropper117

Active member
Kb 140..... Hogy a gecibe nem lehet tudni ezt pontosan mar nem azert?:):laughing:
Meg hagyjukmá azt a 140et....haver, 140 nedves fű abban a satorban el se fer;)
 

iwantmorebuds

Active member
Kb 140..... Hogy a gecibe nem lehet tudni ezt pontosan mar nem azert?:):laughing:
Meg hagyjukmá azt a 140et....haver, 140 nedves fű abban a satorban el se fer;)

oke, nyilvan te tudod jobban :D harom reszletbe volt szedve ezert nemtudom mar mennyi volt akkor meg irtam. Az meg h mit hiszel el meg mit sem nem az en dolgom attol meg nem kell lehuzni amit irok kossz
Egyaltalan nem is ertem mi a faxnak irtam meg. Es nem is fogok irni eredmenyt innentol majd belovitek amennyinek akarjatok. teljesen elkepzelhetetlen h egy 130 centis novenyrol lejojjon annyi. Akkora volt mint a bejarati ajto lol ezer kep van fenn medi, de konkretan leszarom mit hiszel el meg mit sem :D
Kulfoldi oldalakon naplozva volt kiveve itt, sehol nem merult fel ketseg mennyi jott le rola egyedul itt.
 

iwantmorebuds

Active member
Masodik szuret:


utolsó képnél már nagyon szépek lettek!
Koszi, hat az utolso harmad jo ket hettel tovabb ment es az maga kozel 40g volt szal nem is ertem medinek a ketelkedeset aztan az csak az also lofasz bugak. En basztam el nem keszult merleges kep sajna. Igy tamadhato :)
 

Medicropper117

Active member
Mit hisztizel mint valami qrva? Sose vontam ketsegbe h annyi lett volna csak nem erted a viccet. Amugyis leszarom kinek mennyit terem. Nekem nem attól lesz tele a raktár hogy masét saccolgatom vagy lehúzom. Azert ennyi ido utan "köztünk" .......erthetnéd a poent
Bocs ha nem ment át....Erzsike
De ha már ennyire hiú/büszke vagy a teljesitmenyedre legalabb merlegeld le rendesen. Baszhatod a nedves zöldet....főleg a talpán.....az össze is eshet stb;)
Csak nyugodtan...elvegre ez nem egy meth forum ahol remegni kellene
 

iwantmorebuds

Active member
Mit hisztizel mint valami qrva? Sose vontam ketsegbe h annyi lett volna csak nem erted a viccet. Amugyis leszarom kinek mennyit terem. Nekem nem attól lesz tele a raktár hogy masét saccolgatom vagy lehúzom. Azert ennyi ido utan "köztünk" .......erthetnéd a poent
Bocs ha nem ment át....Erzsike
De ha már ennyire hiú/büszke vagy a teljesitmenyedre legalabb merlegeld le rendesen. Baszhatod a nedves zöldet....főleg a talpán.....az össze is eshet stb;)
Csak nyugodtan...elvegre ez nem egy meth forum ahol remegni kellene
Hat eleg szar poen volt :D en teljesen nyugodt vagyok csak nem szeretem ha meghazudtolnak elvegre is semmit nem nyerek v vesztek vele ha 10-20 grammal tobbet v keveset irok lol. Mi ertelme lenne?
Am hogyne lennek ra buszke masodik korom volt. Orulok ha megegyszer osszetudom ezt hozni nem h uberelni :D
Am nem hiszem h csak nekem nem esett le a poen meg jep jep is reagalt ra :D
 

GK_420

Active member
Na...hát kinek nem jön jól ha 20gvel többet mond?! Teszed itt magad mintha nem így lett volna. :tiphat:
 

Medicropper117

Active member
Hát....az meg a másik......és amíg van mogotte valami szmajli geci en nem venném komolyan. Mimóza lelkűek:)
Amugymeg mivan azzal ha tobbet mond az ember. Én négyzetméterre nyomom. Mindig rágazudok 25g-ot fel nm2-enként:laughing:
 

iwantmorebuds

Active member
40. nap
Úgy néz ki megállt a növekedés, jöhetnek a bugák, kb napi két litert megiszik de lehet már többet is. A levegőpumpám bemondta az unalmast ugyhogy holnap bekell szereznem vmi másikat még vmit mozgat de nemtudom mibaja igazából :D
picture.php

picture.php
 

DropleX

Member
Szip! Kovi korre rendeltem creamaticot volt neked esetleg? Nagyon megtetszett a honlapra feltoltott lila plantok xD
 
Top