What's new

Dark Devil Auto (autopot)

GK_420

Active member
Jah jó...azt se tudom hol járok baszki. :D
Hát csak magtól 8 9 hetes szüretet miért ír a gyártó?
 

iwantmorebuds

Active member
Jah jó...azt se tudom hol járok baszki. :D
Hát csak magtól 8 9 hetes szüretet miért ír a gyártó?

Hat azt nem irja oda milyen feltelek alatt teljesul a 8-9het.
1000 watt alatt mar viragozna sztem :D
Nemtudom a kotozgetes mennyire huzhatja a veget, vagy befolyasolja e egyaltalan. Am teljesen idoben van, nekem a legtobb 30-35 naposan kezdi a viragzast. Altalaban ami elobb kezdte az kicsi is maradt es keveset is adott. Uugy gondolom inkabb a viragzas gyorsabb. Ezt csak abbol feltetelezem hogy gyorsviragzasu fotos genetikakhoz autokkal kereszteznek.

Egyebkent ismetelten leszedegedtem par apro hajtast alul, amit ugy lattam mar eselytelen h beerje a tobbit.
 
Last edited:

iwantmorebuds

Active member
Day 31
Na hát ez komoly lesz. Lassan kezdhetek gondolkodni rajt hol fogom vegelni a fotosokat :laughing:
Nagyjából megkétszerezte a téfogatát ezalatt a három nap alatt, és még nincs vége
picture.php

 

iwantmorebuds

Active member

picture.php

ahhoz képest hogy mikor elkezdtem kötözgetni igazából azt se tudtam mi a xart csinálok nem is lett olyan rossz :D annak örülök h nem törtem eddig le egy ágat se (kopp-kopp)​
 

iwantmorebuds

Active member
Ezek a 32 napos novenyeid vagy mi? Ne szivass mar :D mint valami vadallatok az enyemek ehez kepes nudlik vagy csak nagyon jo fotos vagy :D
Ui: ertem ugy,hogy szep vastag szara van, hatalmas levelei lol! Az enyemnek kanyarba sincs ekkora..
:) jah 32 napos de csak egy van :) hat ebbol valoban gondba lennel ha ot lenne a boxba :D am meg mondtam h utolerlek
 

hungrowboy

Member
:) jah 32 napos de csak egy van :) hat ebbol valoban gondba lennel ha ot lenne a boxba :D am meg mondtam h utolerlek

Hagyjal is :D en itt szenvedek hogy jo legyen te meg utolersz az autopotoddal tok lazan, de mitol ilyen brutalak a leveleid? Ez a szilikon tema miatt van? Vagy csak rnnyit tesz egy autopot?
 

iwantmorebuds

Active member
Ja hat a ketto egyutt eleg sokat nyom, de voltak mar ennel nagyobb fan leveleim kezi ontozessel szilikon nelkul is :p hboy nem akarlak elkeseriteni de az oldalon levok kozott te szenvedtel a legkevesebbet a plantjaiddal :laughing: de nembaj a lenyeg h ragadjin valami az elso korbe, el nem fogsz tantordni, mert a kert eleg jol osszejott :D
De latszik a szilikon munkaja, eszmeletlen, ahol meghajtom a szarat masnapra duplajara duzzad.
 

hungrowboy

Member
Ja hat a ketto egyutt eleg sokat nyom, de voltak mar ennel nagyobb fan leveleim kezi ontozessel szilikon nelkul is :p hboy nem akarlak elkeseriteni de az oldalon levok kozott te szenvedtel a legkevesebbet a plantjaiddal :laughing: de nembaj a lenyeg h ragadjin valami az elso korbe, el nem fogsz tantordni, mert a kert eleg jol osszejott :D
De latszik a szilikon munkaja, eszmeletlen, ahol meghajtom a szarat masnapra duplajara duzzad.

Nagyon kivancsi vagyok milyen lesz neked a vegen :D
Kovi korbe nekem is kell szilikon az fix :D
 
Top