What's new

Dark Devil Auto (autopot)

iwantmorebuds

Active member
Nem ismerem, milyen ceg az? Auto? Mivan veled? 30grammoy akarsz szuretelni? :D
Hat nagyon felve jegyzem meg de mintha egy ket helyen egy kis lilat veltem volna felfedezni de hps miatt egyelore nem vagyok benn biztos, a kovetkezo egy ket hetben kiderul milyen fenom, van nagyon remenykedem :p
 

iwantmorebuds

Active member
Hagyjuk mar ezt :D az h lila feno bem azon fog mulni h milyen a homerseklet ha lila febo akkor pila lesz ivyis ugyis 32 fokba is :D
 

iwantmorebuds

Active member
Ha meg lila fuvet akarsz es nem akarsz autot akkor kim's grandaddy purple nekem az a kovetkezo a listan utos kis indika raadasul allitolag :)
 

iwantmorebuds

Active member
persze persze..
nem minden grandaddy purple lila..
https://www.leafly.com/indica/granddaddy-purple/photos#/529428

hideg vízzel locsolni se olyan túl jó ötlet.. ezt konkrétan nem is értem miért..
hőmérséklet csökkentéssel több esélyed van.. klimatizált helység.. 12-14 fok és lila lesz
a dp purple #1 a leglilulósabb fajta amit valaha is láttam

Persze h nem mindegyik nem tudok olyat ami minden pheno lilul, de a grandaddy a legindikasabb lilulos fajta igy ertettem ;) ez tuti
Otos pakkbol mar ellehet csipni egy lilat oszt felre koll tenni
 

iwantmorebuds

Active member
picture.php
 

iwantmorebuds

Active member
Viszont a grandaddy puprleket eleg sok helyen felemlegetik a legjobb indikak kozott, csak kikell fogni belole a lila phenot :/
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🍆 Special 🍆
purple 1.. hát .. sok jót nem tudok róla mondani,, nagyon jól terem..
viszont korai fajta és magos lesz nagy valószinűséggel. több benne a cbd mint a thc az is sanszos, nem szakadsz be tőle viszont jó fájdalomcsillapító
 

iwantmorebuds

Active member
Baxik ez megallni :D alapesetben ennek orulnek de most igy annyira nem :D a toppok is a 33. Napig jol neztek ki addig faszan egymagasan voltak, mostma elmentek, nem is tom mar hova kotni :D az osszes ag a pot szelehez koppra levan mar huzva :D
 

Latest posts

Latest posts

Top