What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

Z

zieloxx

picture.php


picture.php
 

t_cid

New member
1 Uprawa

1 Uprawa

1 uprawa to cudowna sprawa mam szafe hps 150W mozna liczyc na jakies dobre geny?:smokeit::dance013:
 

wdr

Active member
Veteran
1 uprawa to cudowna sprawa mam szafe hps 150W mozna liczyc na jakies dobre geny?:smokeit::dance013:

Przepraszam ale co to kurwa ma być? Skąd ty się człowieku urwałeś? Wpierdalasz sie w każdy temat i sępisz (innaczej tego nie można nazwać) pestki. Czy startując pierwszą uprawę kupując cały osprzęt (lampy,wentylatory itd) nie stać was na pestki? Jest sporo sklepów gdzie za 50-60zł kupisz dobre pestki, czy to taki duży pieniądz? Oszczędź sobie dwóch gramów i masz pestki.

picture.php


picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
1 uprawa to cudowna sprawa mam szafe hps 150W mozna liczyc na jakies dobre geny?:smokeit::dance013:

co jest korwa mac ! ja tez se chce kopnac kokos :fartyparty:
zasiales juz ziarno bracie na IC teraz zbierasz plony ....

ale do rzeczy , ja ci radze sie modlic cala noc o snieg , rano jak juz go nasypie , to okolo 5 lecisz po wsi i odsnierzasz ludzia chodniki i kasujesz po 5zl od domu , zarobione pieniadze ciezka praca , bardziej docenisz i rozsadnie wydasz , polecam ci http://www.quakemind.sklepy24h.pl/
tam za mala kase wychaczysz doskonale pestki 5zl - 7zl za sztuke to nie majatek ....

zyj i daj zyc innym -:tumbleweed:

c99 x V ...
picture.php


picture.php


pozdro
 

Amnnesia

Member
Pieknie kolorujecie panowie i panie sama chetnie bym cos dodala od siebie ale z uwagi na ograniczenia techniczne nie mam jak komp padl a z mobilnego neta w fonie nieda rady dodac fot nie wiem czemu jedynie do galery moge uploadowac te wykonane fonem wiec zapraszam w roli glownej u mnie 5 x big bang femi z ghs i white dwarf x hindu kush auto setup box wys 220 szer 200 gl 80 oswietlenie 1 x 250 w hps pila i 1 x 400 w hps pila wentylacja 2 wentyle lazienkowe z gory sorka za jakosc fot ale chwilowo lepiej sie nieda pozdro
 

Amnnesia

Member
No to i maly biedny kolorek z mojego ogrodu white dwarf x hindu kush automatic 4 dni flo na poczatku mialam z nim male problemy bo troche mutowal ale odbija powoli
picture.php
masakra z wklepywaniem recznie linku na fonie dzieki za pomoc chlopaki peace
 
P

piterr



maly weekendowy maraton :D

"7 wspanialych" nie sa mega jakies idealne lolki ale palą sie tak samo :D
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
sorry koledzy troche bylem zajety.
dzisiaj wyslalem wszystkie sionka. bylo troche z tym roboty,hehe 25+
ale wszystko po pakowane zaadresowane i wyslane,hehe powodzenia

ci co szukaja zemna kontaktu mogo go tylko osiagnac pszez icmag pm.niebawie sie w email ,gg i zadne inne programy. takze jezeli niemasz 50 postow niemasz kontaktu.



peace
 
C

czaczo

hot ja moge zostac lacznikiem ,hehe pracowalo sie w centrali :mopper: no nie hehe.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:rtfo: :dancer:


:witch:
 

Bubbles84

Member
wooo masakrator ty to jakis artysta jestes, bez kitu szkole fotograficzna konczyles chyba xD
*czaczo bardzo podobaja mi sie te fotki, maja nastroj hehe super!

a i mam pytanie, czemu reklamujecie tutaj haszysz ? tj po co wstawiane fotki maja to logo z adresem innego forum?

IMG00049-20100108-0101.jpg


IMG00043-20100108-0056.jpg


Pozdrawiam.
 

Ganja Smile

Active member
sorry koledzy troche bylem zajety.
dzisiaj wyslalem wszystkie sionka. bylo troche z tym roboty,hehe 25+
ale wszystko po pakowane zaadresowane i wyslane,hehe powodzenia

ci co szukaja zemna kontaktu mogo go tylko osiagnac pszez icmag pm.niebawie sie w email ,gg i zadne inne programy. takze jezeli niemasz 50 postow niemasz kontaktu.

peace

HOT bardzo nieprofesjonalna odpowiedz ;)) czy nie wiesz ze jesli ktos moze nie miec 50 postow to nakłania go do spamowania :hehe
tak by the way ladnie wchodzicie w nowy rok u mnie sie zbyt ostatnio duzo dzieje nawet nie zdazylem skonczyc ostanitej uprawkyy ;))
 

Feel Fine

Member
White Rhino 35 flow , jest to mój pierwszy indoor , jestem nawet zadowolny tylko nie wiem czy nie przesadzilem z pyłkiem i nie wyjdzie mi za dużo nasion .... ??!!
dscf2239.jpg

i37yhh.jpg
 
Top