What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

P

piterr

Masakrator? jak zrobiles tego klonika? Czy rpobrales klona, przecioles lodyge u dolu, wlozyles tam korzonek od maroca i jakos to zwiazales tak jak oposywal to chyba przemix? w jakis temacie niedawno?
pozdro i K+ komu moge
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

przyslowia modroscia narodu ....

wielkich ludzi poznac morzna po uczynkach ...
HC hehehe i niech bogowie ( zeus itd.... ) wynagrodza ci twoje dobre uczynki w dzieciach - THX bro.

picture.php

( nasuwa sie mi to tak - L.A. konfident podjebal do ZEUSA 2 trenerow truskawek , ze kradli paliwo { diesel } hehehe) oj bede mogl sie poczuc

Amnesia ....
picture.php

pieknie nabity kwiatek , az kipi w nim


pozdro
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
piterr - dokladnie tak ,odciolem klonika juz w czasie flo ,przeciolem lodyge na ok 1 cm ,wsunolem korzonek wczesniej podciety z donicy maroca ,dowiazalem nitka i wsadzilem na probe do ziemi , tylko podlalem hesi root complex ,i to trwalo jakies 2 tygodnie . Metoda dziala ,choc nie jestem pewien czy korzonek maroca sie przyjol czy klonik puscil nowe korzonki ,jak bede rosline ciol to rozgrzebie do korzenia i zrobie sekcje zwlok :D
 

lob19

Member
Veteran
Wie ktos moze ile litrow jest doniczce 8" ?? Grzesiu moze ty bedziesz wiedziec ?? bo kupilem w homebase doniczki 2 7"i 8" i nie mam zadnego pojecia ile maja litrow heheh xD powiem ze sa okragle i sie zwezaja na dole tzn sa wezsze na dole niz na gorze :p wiec nie wiem jak zmierzyc ich pojemnosc xD :p

Pozdro
Melon


zmierz średnice na dole i na górze doniczki oraz jej wysokość. Policz średnią średnicę (mała + duża /2). Wynik podziel na 2 aby otrzymac r. podnies r do drugiej potęgi pomnóż razy Pi(3,14) potem pomnóż wynik przez wysokość doniczki. Wyjdzie ci objętość w cm^3 (chyba że chcesz liczyć w calach, ale lepiej zamien na cm). 1L = 1000cm^3
 

klint

Active member
Veteran
Nie jest szybciej i latwiej zrobic tak jak ktos juz napisal tzn wsadzic do doniczki worek i wlewac miarką po litrze i wszystko bedzie jasne. Po co komplikowac cos co jest proste jak walenie ? :D a po drugie melon juz otrzymal odpowiedz na swoje pytanie wiec po co odgrzewasz stare problemy ? :)

PozdrO ! :joint:
 

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
fim

picture.php

picture.php

w dresiku adidasa :D
picture.php


Mlode white mastery ,teraz widze ladnie wszystkie rowne :d
picture.php


i tu tez mlode i stare :D
picture.php
 
P

piterr

11 dzien flo, obie panny (wkoncu nasiona fem :D)
sory za slabe zdjecia ale na szybko robione. w piatek zrobie duzo lepsz i aparatem :)



 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
amnesia ...:covereyes:
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Panowie i Panie wiecej fotek na naszej stronie - prosze - niech MOC bedzie z NAMI ....:underwater:

pozdro
 
Witam ludziska ;) niebawem wrzuce swoje fotki lee tymczasowo nie posiadam aparatu niestety :/ Jestem jeszcze swierzym growerem , jak narazie to moj drugi indoor ale jakos specjalnie nie jestem z niego zadowolony ;) Mam zamiar w tym roku uderzyc z moim pierwszym outdoorem wysadzajac z ok. 20 krzakow femi biorac pod uwage ze krzaczki lubia se wyparowac mysle ze z 10 powinno przetrwac do harvestu ;P Stawiam na roznorodnosc i chce miec wiele odmian i tu moje pytanko ; jakie odmiany dochodza pod naszym slonkiem na 100 % ??
 

Latest posts

Latest posts

Top