What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rośnie Ci? Zielony Rok 2010! Polska rządzi!!!

P

passionman

ciach, ciach, ciach... ponad 12 h cykania 3 par nozyczek

fajnie powspominac :)

picture.php


picture.php


picture.php
 
S

Szot

SiemNKO A szocik tez sie melduje w 2010 fakt ze bez fotek ale cos tez za jakis czas cos pokaze jak tylko kabelek do aparata odzyskam fajnie ze wszystkim sie sylwester udal ale mi niestety nie :(:(:(

pozdor dla wszystkich zielonych braci i bratowych:xmastree::xmastree::xmastree::xmastree:
 
O

Ojciec

Oby Nowy Rok płynął miło i szczęśliwie. Ja również się melduje i czekam na wiosnę ! chodź do wiosny jeszcze czas nie marudzę i tak pójdę obsiać cały lassss ! :smokeit:

picture.php



peace !
 

QKI

Member
I ja melduje swą gotowość do dalszych działań !
Wszystkiego najzieleńszego dla Was wszystkich w nowym roku :)
Ode mnie wspomnienie lata... byle do wiosny koledzy,
picture.php
 

Bfc

Member
Najlepszego nowego roku :xmasnut: aby bylo zawsze lepiej, oby zdrowie dopisywalo, a diably w niebieskich mundurach trzymali sie z dala.
picture.php

picture.php

picture.php

Pozdrowienia :smokeit:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam Was:dance013:
W nadchodzacym 2010 r zyczymy Wam duzo zdrowia i spelnienia marzen , odrobiny zdrowego rozsadku przy wysokich lotach :rtfo:, pogody ducha i slonaca za oknem , abyscie zyli w milosci a wkorwienie nachodzilo TYLKO przy pelnym kuflu zimnego piwa , golonku ze chrzanem i nigdy nie gasnacym blancie @ :lightning:

super G x afgan kush - z nowym rokiem , z nowym krokiem ....:artist:
picture.php

picture.php


early dog x early skunk by HC:groupwave:
picture.php


DO SIEGO ROKU .....

pozdro:tumbleweed:
 

GRaSs

Member
Witam :) Wszystkim zycze duzych plonów w nowym roczku :) i mam odrazu zapytanie :D czy ktos uzywał nawozu IONIC grow i bloom i czy wie jak dawkowac zeby nie przesadzic :) i ogole jaka ocena działania .. z gory dzieki i sorry jezeli to lekki off. :)
 

loko17

Member
Wszystkiego najlepszego! Abyśmy wszyscy mieli możliwość zajmowania się naszym hobby bezstresowo!
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
a wiec jedziemy
]

na przodzie OB f3 w tle czyli cala reszta to BHxEG
dzisiaj przesadzane


ob f3

BHxEG
a w miedzy czasie budowa wiekszego domku dla dziewczynek mam nadzieje ze zostana tylko dwie bo na tyle przewiduje miejsce pod hps150 bo 45x70x100
czyli mozna powoli zaczac dzialac jeszcze tylko osprzet zamontowac
 

przemix

Member
trzeba troche poprzynudzac i pokolorowac:artist:

trainwreck

white rhino

super silver haze

calosc

uwzgledniajac moje szczescie jak narazie idzie bardzo pozytywnie. ssh mnie dobija bo dalej sie wyciaga na szczescie znacznie wolniej. dwie rosliny mimo tego ze ponaginane i tak maja 2m wysokosci. az strach pomyslec jak by to wygladalo gdybym ich nie fimowal.
white rhino powoli zaczynaja sie sniezyc jednak spodziewalem sie ze beda szybsze. zapachu narazie niewiele jednak przypomina mi white widow ktore uprawialem jakis czas temu.
pozdro
 

massiwo

Member
moje dziolchy New York Diesel, pierwszy raz w chodowli i calkiem niezle jak narazie ;) 8 tydzien flo jeszcze ze 2 tygodnie i pod noz ;)




 
Top