What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Siema bracia!
Widzę ładnie dajecie...aż się chce tu zaglądać i uciec od szarej codzienności. Tak tak niestety nie wszystkim świeci słońce...:badday:. Pomimo przejebanej sytuacji w rodzinie jakoś brnę do przodu, w sumie rzuciłbym to wpizdu (bo nie to jest najważniejsze) ale pomaga mi to chociaż na chwile skupic myśli na czymś innym niz problemy jakie niestety mnie dotknęły. Ogolnie dzisiaj wywiozlem 10 worów podłoża warzywnego na spota gdzie beda rosły femi. Ojj ciezka to robota...ale jeszcze tylko 35 sztuk.
Co do pestek to kolejny raz moge powiedzieć ze FMS robi w chuj dobre ziarka, i pomimo tego ze mialem serię 07/08 jest 100% kiełkowalności. Narazie nic pozatym...foty dam jak peryskopy bedą nad ziemią.
Powodzenia wszystkim, trzymajcie sie bezpiecznie.
 

Hera

Member
siema , g13hazeXbigbud pod koniec marca wczesniej sobie stala tu i tam jak narazie gicik inne miejscowki w przygotowaniu
 

ssynekk

Well-known member
Veteran



tak to wygladalo wczoraj...dzis idzie na dwor...wlasnie sie szykuje elo




no i poszlo ale pewnie lipa bedzie...coz trzeba robic kolejne sadzonki a nie czekac i patrzec na innych :D pozdroo i dziekowka wszystkim za dobre slowa!!
fotka 4 dogi...od HC!!
nastepny sort jak tylko bedzie wyplata i zmienie swiatlo w mej maluckiej szafeczce teraz bedzie tam 4 x big bud, i mam do wyboru jeszcze kilka moze dogi jeszcze z dwa wezme bo za mala ta szafka na tyle co mialem wczesniej :D
 

PioK

Member
hrhr u mnie sezon tez jakis czas temu rozpoczety ;]

... a tak sie zaczelo...
IMGP6715.jpg


IMGP7465.jpg


IMGP7468.jpg
 
E

Ergonomic

Po 3 sztuki nasion następujących odmian/crossów od wiadomej osoby :D
PurplePeace/Erd x ErdPurT
"ARNE" -B3N7ErdPurT/RD
Viking x B3N7ErdPurT/RD

powędrowały na waciki celem rozmnożenia świetnych genów / krzyżówek...

BOX:
obudowa od kompa- nic specjalnego...
4 x CFL 21W

Wszystkie szczegóły (temp. i inne pierdoły) jak jutro wszystko polutuję i odpalę.... Życzcie mi szczęścia...
Znając życie wszystko poleci pierwszy tydzień 16/8, a potem flo, najlepszego samca zostawię, jak będą jakieś kijowe samice to też pójdą na wieczny spoczynek...
 
Dobra trzeba troszkę nadrobić zaległości :joint:

picture.php

Największy z największych kozaków w okolicy heheeh :yeahthats

Tu coś z bliska.. Alaskan ice który cieszy oko swymi urokami
picture.php

:woohoo::woohoo::woohoo::woohoo:

Troszke kąpieli słonecznej
picture.php


Natomiast tutaj coś z niższego piętra
picture.php


Szczytek :D:D
picture.php

Już mi się marzy aby nim uczcić mój pierwszy indoor!!

A tu całość która nieźle się prezentuje :)
picture.php


No i co by było gdyby nie nasze dzieciaczki heheh i oczywiście świąteczne ciasto!! :smoweed::smoweed:
picture.php


Mam nadzieję ,że Wam się kolorowanko podobało,pozdro zielona ekipo !!
 

orangefreak

Member
hej wam, WW x BB:

5 czy 6 dni temu:




no dziś :) :








jestem zaskoczony. niebylo mnie 5 dni a tak im cycuszki porosły. Sterydy?? nieeee.. mój zajebisty soil mix :D:D

pozdrawiam
 

Bfc

Member
Z każdymi odwiedzinami jest tu coraz ładniej, w dodatku wkoncu naturalne słonce, az prosi sie aby dać mu wychowac boskie roślinki.
Ciagły in ponizej, apropo outa to czekam, az wyjdą rośliny z ziemi.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

Popoludniowo ściety facet
picture.php

Pozdrawiam :joint:
 

hodowca

Active member
Veteran
East Coast Sour Diesel x New York City Diesel
8tydz. od przełączenia (6tydz. flow.)

nareszcie zaczęły puchnąć kwituszki... ,do końca jeszcze miesiąc :)
Oj co to będzie ,co to będzie ... ;)

picture.php


picture.php


picture.php
 
E

Ergonomic

Ta... box zrobiony





Tylko trochę światła przecieka, ale to już naprawione i zdeczka zbyt wysoka temperaturka bo 30^C- to załatwię jakimś wiatraczkiem większym niż ten co go mam (maleństwo 40x40, ale jeszcze nie podłączony do końca- może jakoś ją obniży te 5,5CFM).

Ale było z tym piertolenia.....

Zamiast 4x21W wyszło 2x40W.... mniej babrania a efekt mniej więcej ten sam... jeszcze tylko wykończyć i pestki lądują w glebie
 

lipasss

Active member
LS femini
snv30372.jpg


snv30362.jpg


snv30359.jpg


snv30352.jpg


snv30382.jpg


snv30380.jpg


snv30379.jpg


automaty pod oknem. Powyciągały sie ale i tak ida na outa :D co bedzie to bedzie.
snv30384.jpg


arbuz czerwony :D weg 3 tygodnie
snv30389.jpg
 

Latest posts

Latest posts

Top