What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

Somelier

Active member
Możesz spróbować kilka sztuk na prube ale odrazu jak wykiełkują daj je na spota i pod butelkę ja kiedyś tak zrobiłem z ciekawości pod koniec marca dałem 4 pestki i przetrzymały przymrozki ale to było 2 lata temu pamiętam wtedy wiosna była wcześnie. Sprobować zawsze można ja tez za dwa tygodnie coś kiełkuje bo już nie mogę hehe. POzdro

22501female.jpg
 

jesus.loves.us

New member
Mam 80 pestek [w tym 10 shamanów femi, które myślałem, żeby kiełkować w połowie kwietnia i na parapet do połowy maja, jednak trochę kosztowały ; p] więc mi nie żal aż tak mocno, a na próbę można dać :). Jak roślinka będzie silna to przetrzyma wszystko od początku myślę ^.^
 

tomato

Member
Veteran
uuu, u mnie snieg za oknem wali jak w grudniu normalnie :nono:
pozdro dla oczekujacych prawdziwej WIOSNY :wave:

22085maroc1_2408.jpg
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ja bede sobie tylko wspominal co sie dzialo w 2008 roku, mimo ze za oknem wiosna juz od tygodnia ...

27510zielarz1221_008.jpg


27510zielarz1221_011.jpg


27510zielarz1221_012.jpg

:laughing:Easy sativa , malo slonka miala a i ziemia to tez byla glina i cegly , dosmieszalem kupnej wysadzilem poczatkiem marca , ale tylko z przymusu , sam wysadzalem duzo sadzonek i nie mialem tez duzo miejsca i czasu na to , kielkowalem 3 razy na 4 miejscowki....

27510SP_A1127.jpg


ale jak juz mi sie zmeczylo jebanie z butelkami to wsadzalem bez butelek i tez przetrwaly mrozy , ale juz wielkie nie urosly ...

27510100_0775.jpg


pozdro

27510SP_A1130.jpg
 

Silas

Member
Veteran
Ale was na wspominki wzięło ;) Lepiej już zacznijcie wysadzać maluszki na parapety, żeby nabrały sił nim zostaną pozostawione na pastwę złodziejstwa, frajerstwa i narkomanii panującej na polskich łąkach i w polskich lasach. Ćpuńska zwierzyna czyha wszędzie ;)
 
B

bronek

dzis do boxa w zamian za 2x21W wsadzilem 100W HPS; w tej chwili mam 4x21+100
zero problemow z temperatura (dzieki Weedmaster)
problem tylko w tym, ze nadal nie kwitna...
 

SLN

Member
ziel-zielona - masz może własne kuleczki ES z sezonu 2008... ;>?
Bardzo chciałem na ten sezon sobie ściągnąć ze sklepu, ale kiedy zamawiałem, to akurat trafiłem na braki w 2 shopach :/...
Nie mogę Ci wysłać niestety priva - usunę ten post wkrótce :(.
tomato - a cóż to za piękność na Twoich wspominkowych zdjęciach :D?
 

-Bruce-

Active member
snes: bruce tylko 1?

Niestety narazie tylko jeden ale jaki.....:) mam troszke strzykawek z zarodnikami......wiec niedlugo zaszczepie cos wiekszego..... wtedy rzuce foto.... pozdro
 

Silas

Member
Veteran
Ty jesteś ze mną...lub jesteś moim wrogiem

Dziadostwo z fotki raczej mi nie pomaga wręcz nęka mnie psychicznie...Talstar 100EC nawet w dawce 200% nie skutkuje :(

{G13xWW}xHS


Actual Cindy 99


G13xWW bla bla bla crossy

 

tomato

Member
Veteran
Bruce, ladny okaz, w sam raz do jejecznicy :D
Silas, dzielne masz dziewuchy, na szczescie to juz ostatni zakret dla niektorych!
SLN, pieknosc to znany, lubiany i ceniony (..) maroc :D polecam
tu nieco pozniej, prawdziwy z niego icky-sticky madafaka :)

22085maroc2_0109.jpg


pozdro
 

-Bruce-

Active member
Silas, ja pozbyłem się przedziorka... skutecznie... za pomocą KARATE ZEON 050 CS firmy Target.... Dwa opryski i było po sprawie.... ja użyłem od razu maxymalnej dawki.... te cholerstwa mają w zwyczaju asymilować się do oprysków w zbyt małej dawce.... Powodzenia w trudnej walce....
 

Chemik

Member
Ukorzeniający sie skunk#1 od sensi seeds. Wspaniała odmiana, pełen uniwersalizm, kocham ją :joint:
picture.php

grudeczka zakupiona w Niemczech
picture.php

pzdr
 
Top