What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

8 dzień.. Jak dla mnie coś za mała chyba ;/ jak możecie to powiedzcie czy to może być spowodowane np podłożem . Ziemia z Canna już idzie na szczęście ;]

 
Last edited:

Escobar

Active member
@buddah_ nie powiem ci dokladnie bo nie pamietam :) ale mam to gdzies zapisane. jak bede robil podsumowanie na koniec to twedy wszystko napisze.

White Rhino







ps: dzieki za odpowiedzi w temacie 'indoor' ;)
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
New box and new genetics........

New box and new genetics........

Under 400 W
- 3x Super Silver Haze ( 60 days pheno )
- 3x Sensi Skunk
- 1x Danny Boy
- 1x ICE
- 1x Buddha
- 1x Great White Shark
- 1x True BlueBerry
- 1x Ed Rosenthal Super Bud





and under 200 CFL Blue

- 9x Master Kush on my ´´selection´´



 

Chirurg

Member
ZA WETO !! !! :bashhead: :friends: :friends:

24507P1220280.JPG



24507P1220767.JPG


:violin:
 

hodowca

Active member
Veteran
Nareszcie wolne !!! :) Jak to dobrze być nareszcie w domku...

moj 2 miesięczny stuff z outa ,z zimnego i ciemnego miejsca ,nareszcie został zakrecony w słoiki....smak mmmmmmmmm ,cudowny ,łagodny , moc sprawia iz trzeba zakaszleć...

















pozdro
 
saluto Cannaglowy

radvancan - nice strain slection
no no hodowca ale masz zapas, idealnie na swieta, szama i jaranie, gheghe
zielony - roz...waliles mnie tym dieslem
esco, silas - ladnie ladnie
soulflayer - powodzenia z SGxAK

chemdogi po curing




klony z chemamy
swiezo ciete


od 2 grudnia sa pod 400mh w koko




pozdr dla wszystkich
polski
 
O

OrganicShowmen

powazne pytanie do powaznych growerow. Panowie sytuacja wyglada tak...



Pytanie mam nastepujace. Szczerze powiem, ze nigdy nie mialem doczynienia z cieczami typu 'PK13/14, takze zaptytuje sie was drodzy weed farmerzy kiedy? Kiedy co? Kiedy podlewa sie rosliny pk13/14/. Chodzi mi konkretnie, w ktorym tygodniu kwitnienia, powinno sie go dostarczyc zielsku. Pozdrawiam topa topa , grunwalda, grzesia i bronka a dla wszystkich K+, bardzo ladnie wszystko rosnie wam.



##Pozdro organic :rasta::yes:
 
@organic - bylo o PK chyba na poprzedniej stronie, albo w indoor. Zaczynasz podawac na poczatku kwitnienia, czyli jakies 3tyd od 12/12 ale zalezy od rosliny, musza zaczac sie formowac kwiatki i wtedy wal PK. Jak nie stosowales do tej pory to zobaczysz jak kosmicznie potrafia wzmocnic produkcje kwiatostanow. Na poczatek daj nizsza dawke co by dostaly tylko impuls i pozniej zwiekszaj dawke (u mnie wyglada to mniej wiecej tak na 10 litrach pozywki).
3.tydz flo 5-10ml
4.tydz. 10-15ml
5tydz. tyle samo albo dodawaj po 5ml z kazdym kolejnym patrzac czy nie blokuje innych pierwiastkow.generalnie 25ml na 10l bym nie przekraczal. u mnie sativy wiecej niz 20ml dwa razy w tygodniu nie chcialy, indyjki jakos bardziej tolerowaly.
Producenci (u mnie canna,hesi ) podaja zeby podawac tylko przez 2-3tyg ale ja jade na PK do samego konca, no chyba ze mam w szafie rippena wtedy tydzien przed koncem faszeruje rosliny tylko woda i rippem. PK specjalnie nie wplywa na smak stuffu.
co jeszcze? hmm... PK mocno obniza pH wiec tez uwazaj... Jest bardzo szybko absorbowane przez rosliny wiec mozesz spokojnie podawac 2 razy w tyg, ale z EC metrem najlepiej. Ja czasem daje 2x w tygodniu(bo 2 razy wymieniam pozywke)10-15ml bez stopniowania,zwiekszania dawki ale dodatkowo podaje im PK dolistnie w troche wiekszym stezeniu (jakies 5ml na 1l) i tez nie sprawia to jakichs klopotow.

acha... dodam ze u mnie w jednym systemie rosnie kilka rosli, wiec jesli jedziesz w hydro i masz tylko jedna rosline na system to chyba raz w tygodniu starczy, albo 2xw tygodniu mniejsza dawke co by sie nie przejadly z tego dobrobytu
pozdr 4@ll
 
Last edited:

g1enek

Member
Siema chlopaki, wszyscy pieknie jak zwykle juz to przystalo robicie dobra robote.:jump:

Ze wzgledow na przypal swoich fotek nie wrzucalem ale dzieki HotC i Plant na prawde ten sezon byl udany, mega konkretne palonko outdorowe ktorym sie zachwycalo cale miasto.(fotki sa jak ktos chce bardzo).. no piekne dni byly dlugie i przyjmne no ale nic co dobre nie jest wieczne, cuz nie ma juz nic :( hehe a tyle tego bylo ale sami wiecie jak to jest ;)

Dobra mowiac konkretnie, jest ktos z krakowa ? nie oczekuje odpowiedzi ale nawet jedna moze byc zbawienna pozdro dla prawdziwych jo :joint:
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
g1enek: ile by nie było...wszystko stopnieje jeżeli jara się nontoper w ekipach i częstuje. Ja z grubsza kończę swoją hojność...jeden ziomuś się już za bardzo przyzwyczaił do gratisów i czasami miałem typa na karku jak kleszcza na skórze. Teraz sie nie pucuje tym co robie...wręcz redukuje kręgi wtajemniczonych do koniecznego minimum.
Lepiej gienek wciskaj foty na forum...niż masz jarać z ekipami ;D bezpieczniej;)

Tak przy okazji...chciałbym podziękować wszystkim ICfarmerom za rady, wskazówki, korekty, dobre słowo oraz kilogramy Karmy ;) Szczególnie chciałbym podziękować BReal'owi...za nominacje do POTM :headbange :headbange :jump: :jump: :bow: :bow: :smoweed: :smoweed:

Edit: color upgrade

Cinderella 99




Lavender


Williams Wonder - najsłabsze topy, najmniej żywicy


A teraz...nominowana Super G






Tutaj dopatrzyłem się tajniackiego sionka
 
Last edited:
niestety ale duże grono wtajemniczonych zawsze oznacza kłopoty. Ludzie maja skłonność do mówienia i często mówią za dużo,nawet ci najbliżsi.
a u nas ICmag`owe dzieci powoli prą do przodu.. tak na marginesie gdzieś ostatnio wpadł mi w ręce jakiś artykuł a zmianach systemów społecznych wraz z rozwojem cywilizacyjnym, teoria zakłada ze posuwając sie wraz z rozwojem technologicznym w społecznościach przestanie funkcjonować bazowa komorka jaka jest rodzina zas jej role przejmie społeczność jako taka. coś na wzor mrówek, pszczół.. I tak sobie myślę ze jest pewna analogia z naszym forum. w końcu my jak i wy wychowujemy wspólnie nasze dzieci.. ba nawet wspólnie łączymy swoje nadzieje i uczucia... hmm.. nie powinienem jarac przed 9 rano.

FLO
posadzone 21-listopada, za każdym razem mowie sobie..zrób karteczki,zapisz co sadzisz... i ch... zapominam. nie wiem co to jest za to wiem od kogo i ten ktoś tez wie ze ja wiem ale tez nie wie co.





a to mi wyglada na SGxAK bo pamietam ze wrzucalem tez na wate ale nie wykielkowaly chyba,juz samm nie wiem..nic innego nie powinno miec takiej afganskiej domieszki.


J`azzzowe kwiatki ;)

2pierwsze glowy SGxAK z szesciu..a moze 7.

i kloniki, te zolte to PB pobrane z balkonu w trakcie umierania, ale chyba sie ukorzenia.
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam po malej nieobecnosci i co moge powiedziec!? :woohoo: hehehe Zapierdalacie az milo! Topy jak smoki! hahah... komu moge karma poleci na bank!

U mnie srednio, licho, ale zawsze cos...klony pb nie ukorzenily sie...:chin:

jack33 rosnie, lst i streczuje, chodz nie wiem czy bede mial okazje go dokonczyc, bo tak czasem juz jest...
58451jack333.jpg


a tutaj goodies do testow:smile: Cud, miod i hard nugsy! hehehe! Cos pieknego, juz na oko...testy niebawem! Duzy szacunek dla wykonawcy, bo on zna sie na fachu i wie CO DOBRE!heh :respect:
sourdiesel x og kush od JLP (og pheno) ahh!:smile:
58451sdog.jpg


SW tez kozaczek jakich malo!:smile:
58451snowwhite.jpg


to by bylo na tyle, Wszystkiego dobrego na te Swieta zycze calej polskiej sekcji!:smile: Zielonej choinki!heheh...

pozdrawiam :wave:
 

kazuya20

Active member
Wesołych świąt :) kaz przeprasza za zachowanie
30 dni weg 18 Flo

29347hjehehee.JPG

Hwaiian Snow , amnesia Haze , SUper Silver hAZE , LEMON skunkn pod hps 600 powinno dac fajne efekty powierzchnia około 1m2 pozdrowienia >> hawaiian pojeb heheheh
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

siema
po pierwsze od razu poki pamietam. polskionjetski :respect: wiesz za co? te klony sa niczym ze star wars. czyli sa one na dyszke. coco to chyba bardzo dobra inwestycja? :chin:

sluchajcie pokaze wam teraz grow mojego ziomka. Wg mnie jest naprawde imponujacy wyglad tych roslin. jest co pokazywac wiec lecimy. grow to oasis i strawberry cough oraz ww z DPassion.genetyka przednia, nawozy alga-bloom, lampa 250w HPS. szafka wietrzona bez wentylacji i to wszystko. reszta do wywnioskowania ze zdjec.






pozdro :D
 

Latest posts

Latest posts

Top