What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Silas said:
Błyskotki....






@lukiplayer - ale shitowatą ziemie zarzuciłeś :p już chwasty rosną :D :spank:


Siema Silas!Ziemia chu*** bo pół było ze sklepu a drugie pół z ziemi ehehe. Zmienie jak wsadze do większej doniczki. A na razie poradź coś na chwasty :muahaha:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Pieknie dajecie panowie :), karma rozdana.
A ja kapcanieje az do wiosny heh..i mam przeczucie ze w 09' Polska bedzie zielona jak nigdy :canabis:

@Luki: na takie chwasty jak ty masz to najlepsza jest...penseta
:fsu:
 

cardiel

Member
Witam wasz wszystkich serdecznie :smile:

u mnie juz zaczely sie swieta i wreszcie w spokoju moglem zabrac sie do napisania jakiegos smoke reporcika hehe.

Przedmiotem badan jest Alpha dog ( Alpha diesel x Chemdog dd ) genetyka spod reki HOT-CARGO (heh ciekawe mistrzuni czy zdajesz sobie sprawe z tego ile osob uszczesliwiles wysylajac swoje pestki do kraju... :D )

Uwazni uzytkownicy wiedza od kogo pochodzi sampelek ( :dance: )




Wyglad 10/10 Topy wyjatkowe zbite i twarde. Po probie 'zgniecenia' stawiaja bardzo silny opor, nie kruszac sie przy tym. Obficie pokryte w wiekszosci mleczno-bialymi trichomkami. Gdzie niegdzie pomaranczowe wloski :smile:

Zapach i smak 7/10 Delikatny zapach, raczej przyjemny. Nie szczegolnie intensywny. Podobny do ekhm... zapachu desek... Ciezko opisac. Mnie zapach raczej nie ujal. Dym bardzo lagodny, nie drapie w gardlo, nie czuc chemi. Nie zauwazylem tez efektu 'rozpychania' pluc powodujacego czasami kaszel. Po spaleni zostaje czysty, szary popiol. Widac bardzo dobry flushing i curring.

Moc 11/10. Hehhehe moge jedynie powiedziec ' one hitter-quitter ' Moc powala na lopatki. Zdecydowanie nie dla poczatkujacych uzytkownikow. :smile: Biore jednego hita, wypuszczam dym i czuje, ze juz wiecej nie potrzebuje. Nie musze dopalac w trakcie trwania fazy. Co mi sie bardzo podoba to to, ze to ziolo nie uzaleznia... Trafiaja mi sie czasem sample, ze faza nie zdazy jeszcze dobrze zejsc a juz chce sie znowu palic. Tutaj nie ma tego efektu. Sam high trwa bardzo dlugo i nie odczuwa sie nieprzyjemnego zejscia

High 6/10 Mam na mysli tutaj jakosc highu... Czuc tutaj mieszanke indica z sativka, jednak nie taka jaka lubie najbardziej... Jezeli pale sativke lubie uczucie pobudzenia, gonitwy mysli. gdy pale indice lubie stan kiedy nie moge sie ruszyc hehe. Tutaj jednak nie ma ani tego ani tego. Czuje sie poprostu upalony. Troche idzie w cialo, troche w glowe. Ciezko mi opisac ten stan, ale moge wam powiedziec jak wyglada ideal ( heh blockhead ktorego miale kiedys okazje palic .. pozdr H. :bow: ) Doslownie nie mialem sily przewrocic sie na drugi bok a w glowie dzialy sie wrecz psychodeliczne stany.




Reasumujac 8/10 Moc, jakosc, curing przekozak, tylko cos ten high nie daje mi spokoju... Widocznie subiektwne odczucie skoro Jahman dal 11/10 ( :wave: ) Tak czy inaczej elita forumowych sampelkow ktore mialem okazje palic :D





Pozdro :smile:
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Bylo ciezko ale jest coraz lepiej :) OD przedwczoraj zauwazylam powrot do normy. 0 nawozow. Nie spieszy sie, niech sobie powolutku rosna :)
Pozdro!



 
M

Mr.TopTop

Hej, początek czasu sadzenia i dzień kwiatu zaczyna się jutro o 7 rano i kończy się w poniedziałek o 2, może komuś się przyda - pozdro top :)
 

quakemind

Member
pewnego jesiennego dnia bardzo sie nudzilem. Sredniej jakosci sort postanowilem bardziej skoncentrowac, ale do tego celu znalazlem tylko jakas pończoche. To co powstalo wyglada na troche zanieczyszczone, jest pod bardzo duzym zblizeniem. Nie wyszlo tego duzo ale jakosciowo jest hoho... a ta mala gruda fingerhash powalila mnie na glebe, mialem odjazd taki jak za młodu gdzie zaczynalo sie zabawe z MJ





ja z niecierpliwoscie czekam na outdoor :) niestety od lat juz wije sie w bólach ze nie moge bawic sie w indoor i zadowalam sie tylko odmianami out, ale i tak jest dobrze


 

Azzzzzz

Member
Veteran
Witam, dzis zaprezentuje malego kurdupla klona Alpha dog, ktorego zapylilem g13 diesel, takze szykuje sie niezwykle smakowita odmianka :>

Cardiel: Super opis, Alpha dog rzadzi !!! :bashhead:

12505PC100002.jpg

12505PC100004.jpg

12505PC100006.jpg


Pozdros
 
O

OrganicShowmen

siemanko, u mnie 3 tydzien 12/12. idze bardzo ladnie. pierwsza dawka plagrona terra bloom w polowie zalecanej dawki. wszystko ma wielki vigor. Po podniesieniu lampy rosliny wyraznie odzyly, chyba stresowaly sie zbyt goracym powietrzem. wiatrak teraz jest ponad oprawa i wyciaga uciekajace do gory cieple powietrze. dodatkowo, czego tu pewnie nie widac przesadzone wszystko do 8,4L doniczek. ziemia z dodatkami. podloze niemieckie hydro plus i do tego keramzytowy drenaz na dno kazdej z doniczek. fem Northern lights tez odzyl po przypadkowym zalaniu. Pamietajcie nie podlewac swoich roslin gdy stozki wzrostu za bladozielone a roslinka marudzi mimo podlewan biohumusem. u nas byl to znak ewidentnego przelania. Przesadzenie do swiezej ziemi z drenazem od razu pomoglo. Planciki odzyly. Karotka x WR tez ladnie idzie bedzie maly z niej potworek. Pozdro top. @Azzz Twoje planty bardzo ladne. wszystko jest na dobrej drodze.
zz said:
luki powodzenia ci zycze , a za okolo 3 miechy mozesz sie spodziewac takich oto topow...
ta pod warunkiem, ze sie jest takim pro growerem jak ZZ :D:D

Boxik w 21 dniu 12^12.





Nice girl te Twoje maluchy przeszly ciezkie czasy, ale teraz przy dobrych wiatrach odbija. :yes:
:wave: pozdro organic
:rasta::yes:
 

massiwo

Member
siema, mam pytanie jak liscie opadaj to znaczy ze jest przelana czy przesuszona ? zawsze mi sie to myli..
pozdro
massiwo
 

Ghonox

Member
Nareszcie aparat...

W tamtym roku temat miał więcej stron ; < Coś 2008 gorszym rokiem

Tutaj rośliny z micro boxa 20x30 z dwoma świetlówkami 23W! ;>
Wszyscy mi odradzali, że za mały, że nic nie urośnie, że szkoda nasion.

LR2 zapylony (dzisiaj 1 nasionko wydłubałem, całkiem ładne). Za tydzień scinam:












A tu nowa roślinka Killer Queen :] Na razie w 0,5l kubku op piwie. Już go korzenia całego opanowały : O




I topek mniejszej KQ (Malutka, ale za to oblewa się żywicą. Jej większa koleżanka jeszcze tego nie robi)


Więcej zdjęć nie wyszło. Robione przy lampce nocnej ;d aparat co chwile błyskał lampą i nic nie było widać na 90% fotek.
 
cze ekipa...
u nas pomor jak po muchomorze, prawie sami faceci mi wyskoczyli, nawet wymarzona SGxAK.
Silas :) nie dalo rady heheh pochlonelismy ja zanim zdazyla dojrzec, ale kolejne juz w drodze tym razem na klony... bardzo.. bardzo fajny shit z niej wyrosl (respecto). a w ogrodzie dzieje mi sie..

identyfikacja

dezintegracja

Azzzowe dzieci ( thx bro)




kolejne podejscie pod SGxAK nie chca je....e kielkowac


no i Flo PB ale ktore to nie mam pojecia, hyba te w hydro po lewej


pozdr 4@ll
 

Silas

Member
Veteran
Ajjj soul ostro polecieliście ;) Ja też ostatnio fryzjera dopierdalam aż boje sie o yeld ;)

Dziś pierwszy shoot ripena na 2 planty. 2ml/1L ...czekam na efekt...at next...5ml/L
 

Latest posts

Latest posts

Top