What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

D

dEv-9

Wszystkim znajomkom oraz tym mniej znanym
zycze Wesolych Swiat :)

I zdjatko z uprawy indoor ktorej juz dawno nie ma ale przeslanie jak najbardziej aktualne
3815low_ryder_1_day_40.jpg



Trzymajcie sie koledzy, jak tylko rusze z jakas uprawa to zaczne czesciej zagladac na forum. A to juz niedlugo... Pozdrawiam :wink:
 

Silas

Member
Veteran
Jutro już wigilia Panowie....dziś muszę pomyśleć co sobei na jutro naszykować ;) A do was mam jedno przesłanie...
Niech fotki będą niczym lampki bombki i łąńcuchy na bezkresnym drzewie ICmagowej mądrości :muahaha:

62813DSCF4589.jpg


62813DSCF4592.jpg
 

Cinnamon

Member
Życzę wszystkim spełnienia najskrytszych marzeń. Aby zieleniło się w naszym pięknym kraju z roku na rok coraz bardziej, aby hipokryci przejrzeli w końcu na oczy. Aby przestali uważać nas za ćpunów a nasze panienki za największe zło tego świata. Życzę tego wam jak i sobie :).

Łezka w oku się kręci gdy przeglądam wasze piękne panie oraz to co pozostało po moich... słodkie wspomnienia...


Peace iG... :kissass:
 
O

OrganicShowmen

Wesolych swiat growerzy. Niech sie wam zieleni w szafkach i dobrego out '09. Szczegolnie doboru dobrych genow pod polskie warunki. U mnie dzieki podpowiedziom jednego z userow [pozdro zwoju ;)] to wszystko idzie wrecz doskonale. powiedzialbym ze nawet za dobrze bo miejsca mi w szafie juz brakuje a to dopiero poczatek kwitnienia. dalem ostatnio duzy koktajl terra bloom [6ml/1,5L wody] plus PK13/14 [3ml/1,5L wody]. Teraz beda podlane dwa razy czysta woda przed sylwestrem, a za kilka dni dojdzie rowniez 5L butla produkujaca CO2 w procesie fermentacji alkoholowej :D i bedzie juz gitarka. oczekuje z niecierpliwoscia nowego roku.





pozdro organic ;)
:rasta::yes:
 

orangefreak

Member
Hej Wam chlopaki i kobieca czesc forum :]

Mi nic nie rosnie ale za to:



siedze i zgrywam muzyke z winyli przy grolshu. luz na maxa. Wesolych, ladnie jedziecie, oby tak dalej !
 
O

Ojciec

Ile Rydzyk ma moherów,ilu w Sejmie jest frajerów.Ile Kwachu dni się bawił i kolesi ułaskawił.Ile Lepper ma wyroków,tyle konopi w nowym roku ! życzę wam wszystkim hehe . Oraz wesołych świąt ! Wesołych również bez trawy ! Żeby nigdy nie spotkało was nieszczęście i jakie kolwiek przypały. By te święta były nad zwyczaj wesołe, dużo prezentów i w ogóle hehe





Nie będę już wspominał bo zdjęcia wyrażają to bez słów , ale jednak to zrobię ... ZAJEBIŚCIE TU SIĘ ZIELENI!
Peace !
 
Last edited:

GrowBoy

Active member
Panowie i Panie poprostu wszystkiego naj naj najlepszego w ten dzien :)
Obysmy spokojnie i radosnie go przezyli... :)
Moze kiedyś doczekam wspolnej wigili IC-magowiczów :p hehe :laughing:
I Jeszcze raz Wesolych Świąt :joint: :joint: :joint: :joint: :joint:

 
4

4-LifeMan

aaa

aaa

Wszystkiego najlepszego wszystkim Tym którzy z nami walcza o legalizację;p
Życzę zdrowia waszego, waszych rodzin i waszych roślin;p
oby ten rok 2009 był lepszy od ostatniego;p



żeby niebyło offtopa to coś takiego do mnie ostatnio przyleciało

dzięki wodzu;p






 

Bfc

Member
Pieknie naprawde pieknie :]
Również zycze wszystkim Wesolych i zdrowych świąt
Fotka dla koloru

Pozdrawiam
 

castlevania

Member
oj wieki mnie tu nie było, ale życzonka muszą być:)

WSZYSTKIEGO DOBREGO STARYM I NOWYM ZIOMALOM, ABY NASTĘPNY ROK BYŁ JESZCZE LEPSZY I OWOCOWAŁ W JESZCZE WIĘKSZE SUKCESY OGRODNICZE I OSOBISTE :)

pozdrawiam

btw. planuje reaktywację i mam nadzieje że w końcu wypali ;)
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Wszystkim poświęconym saprawie wszystkiego zielonego :canabis: z okzaji Świąt. Oby najblizszy rok był dla Was owocny w oblepione żywicą szczyty, złodziejom pousychały ręce, a psy podążały fałszywymi tropami :spank:. Niech matka Natura obsyouje Was choinkami przez cały czas.
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Wszystkiego najlepszego oraz Wesołych Zielonych Świąt całej załodze życzę z całego serca!!

Niech Wam Mikołaj prezentów nie poskąpi!


Pozdrawiam, kov


 

57fun

Member
Sry za OT ale nie mam nic do pokazania...chyba ze czystą fifke :p
Wesołych i pogodnych świąt BN, dużych krzaczków i dobrego palonka w przyszłym roku życze wszystkim amatorom uprawy domowej i komercyjnej :)
 

Bedouin

Active member
Veteran
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim wam znajomi :wave: i tym mniej znajomym też :rasta: jak każdemu ogromnych plonow i zdrowia :D

58083shaman_top_6_09_08.JPG
 

Latest posts

Latest posts

Top