What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

57fun

Member
@57, może to nie był klon trawy tylko weeda jakiegoś albo skuna. Co Ty tu za głupoty pieprzysz w ogóle... echhhh szkoda słów
grunwald wez sie odpierdol odemnie jak gowno wiesz....byles widziales..? tylko umiesz komus dokuczać, a sam gowno wiesz...ale wiecej napisame ci na PM.
 
G

Guest

Kurde...
@57,Trawa może sobie żyć i żyć. Przy oświetleniu 24h/dobę niektórzy trzymają matki przez parę lat nawet. Ale na parapecie? Przy zmieniajacym się fotoperiodzie plant powinien zacząć kwitnąć. A jak już zacznie to chyba nie może przestać aż dojdzie.
Przy założeniu, że sadziłeś jesienią gdy dni były krótkie mogło być tak rzeczywiście jak mówisz. Roślina była za młoda by zacząć kwitnąć, a wydłużający się dzień nie pozwalał jej również wejść w ten stan. Później, gdy nadeszła jesień, dzień się skrócił i roślina zaczęła kwitnąć by dojść późną jesienią.
Sorki za poprzedni tekst.
PEACE?
1410
 
Last edited:

franzPL

Member
Witam wszystkich jestem tutaj nowy ale w sprawach mj juz nie az tak nowy :) oto moje 2 boxy i to co w nich siedzi


6szt pestek f2 Afghan x skunk x durban siedzi i czek na swoje przeznaczenie w krazkach peczniejacych docelowa beda rosnąc w coco




Box nr 1 widok ogolny i boczny roslinki są już 32 dni na wegu







Box nr 2 widok ogolny i widok boczny roslinki mają juz 32 dni






Klonik Top 44 siedzi sobie w coco :) ma ok 8-9 dni wczesniej był w wylęgarni po 20W energo philips i perlicie




WHite Window mam nadzieje ze bedzie jakis meski osobnik



info o uprawie

pestki femi :

Arjan's Strawberry Haze DP femi 1szt
Skunk #11 femi 2szt
Twilight DP femi 2szt
Blubleberry regular f1 1szt
Big Bud regular f1 2szt
Aurora Indica f1 2szt

to zakupiłem w sklepie seed.pl wszystko wykielkowała jedynie Aurora Indica nic :(

oswietlenie box nr 1 hps 400w
box nr 2 hps 250w

rozmiary boxa box nr 1 0,68m2
box nr 2 0,48m2


UWAGA CAŁY CZAS POTRZEBUJE PYŁKU Z DOBREJ ROSLINKI(F1) CIEKAWEJ ODMIANY
 

LDV

Active member
57,Trawa może sobie żyć i żyć. Przy oświetleniu 24h/dobę niektórzy trzymają matki przez parę lat nawet.

tak cos mi sie teraz kojarzy ze koło 12 lat jest żywotność konopii ktore rosną na wegu...

fotoperiodzie plant powinien zacząć kwitnąć. A jak już zacznie to chyba nie może przestać aż dojdzie.

moze, wtedy jest takzwana rewegetacja czyli planta spowrotem sie oswietla fotoperiodem takim jak na wega i plant wraca do wegetacji...

-A w sprawie grzybów... czy można pozbyć się problemu wstawiając ziemię przed posadzeniem do piekarnika? To powinno je pozabijać, ale też jakieś toksyny mogą się powstać bodajże

"Ziemie kompostowe przeznaczone do produkcji rozsady odkażać ter-micznie"
problemy z czytaniem?

@FranzPL
Kiedy zamierzasz przełączyć na flo? Rosliny juz sa dosyc duze a beda jeszcze sporo wieksze...

pozdro
 

gigi

Member
moze mi wkoncu napiszecie ktora to ktora bo sie juz gubie tak duzo rozzych przejzalem porownan plci ze sam juz niewiem kilka postow wczesniej jest druga fotka i wezcie mi powiedzcie z doswiadczenia.... sory za niewyrazne foty ale niewiem jak sie wyostrza roslinke a nie tlo


zreszta macie juz 2 foty obok siebie


 
G

Guest

LDV said:
...moze, wtedy jest takzwana rewegetacja czyli planta spowrotem sie oswietla fotoperiodem takim jak na wega i plant wraca do wegetacji...


...pozdro
rewegetacja przy płynnie zmieniającym się fotoperiodzie? na pewno nie ma mowy o rewegetacji na parapecie,imo.
 

szok

Member
kto mi pomoże określić płeć prezentowanej roslinki?



Odmiana C-4(Chimera Seeds), 3tygodnie vega, planton K + B'cuzz Bloei+pk 13/14+400W HPS+delikatne molestowanie tj. elestowanie (LST). Generalnie uważam że veg był za długi o okolo tydzien bo urosła wysoka ale malo kwiatkow na dole ma. Wczesniej mialem nizsza z wieksza iloscia kwiatów. Dużo ludzi z forum pytało mnie wczesniej jak z mocą? Jako że nie jestem miarodajnym źródłem zaczerpnąłem wiedzy u kolegów i jest to najprawdopodobniej najmocniejsze palenie jakie udalo mi sie otrzymać.
 

Wilk

Member
elo
@łoł franz, dobry masz ogródek :yoinks:

dzisiejszy apdejt:
10 dzień wega na górze 2x Sensi Skunk x Sensi Star, na dole 2x White Russian x Afghani





Na jednej pojawiły brązowe plamki :badday: . Roślinki rosną pod HPS. Może to od tego ?


A o to niewypał NIRVANY. Nasionko PPP wykiełkowało dopiero po tygodniu. Z bliska wygląda jak jakiś mutant :biglaugh:

Pozdro wilk :joint:
 

quakemind

Member
Ja zmontowałem boxika, bedzie to malutki boxik bo na wiekszego nie ma miejsca

powierzchnia, 0,2m2 (40x50)
weg: swietlowki 4 x 23 W osram
flow: hps 70w + 4x23W osram swietlowki
10 x top44 regular f2

Roslinki teraz maja 1.5 tygodnia od wyjscia z ziemi. Dzisiaj dopiero bedzie box pomalowany :D, troche sie powyciagaly ale jest swietlowki sa juz 5 cm nad roślinkami
 

tredowaty

Member
ja pierdole zaraz wykorkuje tak mi cisnienie skacze za kazdym razem jak tu wchodze a do wietnia jeszcze daleko rrrrrr..
 
C

Ca2

szok: bardzo ładnie spuchnięty męszczak :woohoo: :yoinks: patrząc na foto nie powiedział bym, iż było stosowane na niej LST :p
 
C

Ca2

Coś takiego to natural mi na out rośnie ;D LST to cudowna technika... niezastąpiona ;D Osobiście bardziej preferuje srogie LST niż montowanie jakichś dziwnych siatek ;p
 
T

technoMAXgrower

Pózno jest ja nie do końca świadomy więc wrzuce szybko foto, ciag dalszy z fotorelacji z ciachania grejfruta. Zdjecia przedstawiają gotowe opitolone budy staram sie to robic dokladnie by po wyschnieciu palenie w worku prezentowało sie zabojczo.

Grejfrut pheno#2 niesamowicie sztywny i twardy top Jest jedną z moich miss, na żywca prezentyje sie czadowo. To jeden z tych topów na które mógłbym się patrzec godzinami, hehe.

6276DSC5233-med.JPG


6276DSC5225.JPG






Grejfrut pheno#1

6276DSC5214.JPG






White Russian



Może kwiatka z okazji walentynek? :bat:kwiatki dlaAgatki
od l. Grapefruit#1,WR, Grape#2 i porównanie z zapalniczka



Rodzinka bobików: tatuś synus i mamusia :p
 
Last edited:

szok

Member
tak tak ca2, z tym LST to troche przegiąłem, szedłem wykonczony spac jak pisałem tamtego posta i troche uproscilem, chodzilo mi o zwykle podwiazywanie bocznych łodyg aby gapiły sie prosto w żarówe bo pod ciezarem topow sie uginaly strasznie na boki i w zasadzie nie moglem ich przez to poprzesówac w boxie bo zachaczaly o siebie i prawie sie lamaly. z drugiej strony to gdyby nie to "nakierowywanie" w ten sposób łodyg na bank bym osiągnął mniejszy plon wiec można to również podciagnąć pod LST. ale ja tam nie wiem trzeba by sie takiego @57fun zapytać.... :D

ps. w zwiazku z pytaniami na PM dywanu nie ma bo to ostatni z remontowanych pokoi w ktorym nie mam jeszcze mebli i najlatwiej mi wyniesc tam planta aby mu pstryknac fotkę..

acha TMG: troche mnie zaskoczyłeś grubością topów, nie żebym popadał w paranoję ale musze trochę jeszcze popracować widocznie


ten jest dobry: "szukam osob mających dobre ziarną i chcących współpracować z seed shopem, kontakt PW"/ user:quakemind
 
Last edited:

szok

Member
oki juz zostalem poinformowany ze quakemind prowadzi sklepik, nie wiedzialem o tym ale generalnie gratuluję odwagi, w naszym kraju o ja bym sie nie odważył bo jak sie jakiś LPR-owiec uprze to dojedzie kogo chce...
 

Latest posts

Latest posts

Top