What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

G

Guest

link do tej strony jest na tej przestraszonej emoikonce po słowach "znalazlem ich www" (jak widać nie tylko ja się w tym nie połapałem :p )
 

LDV

Active member
podejrzewam że on działa tak:

soki(woda) w częściach rośliny podczas przymrozku zmieniają się w kryształki lodu co rozsadza i niszczy komórki rośliny itd itp... Pewnie ten preparat powoduje taki efekt jak rośliny paruletnie same potrafią spowodować, że woda pod wpływem niskich temperatur nie zmienia sie w kryształy lodu...
Teraz właśnie sie wszyscy srają że było ciepło, ciepło i nagle pizgneła fala mrozu i że rośliny nie wytworzyły enzymów które zabezpieczają przez zamarzaniem wodu w łodygach, liściach itd...

EDIT: no troche sie spoznilem, no mialem racje heheh ;P


@Biodizel

Myśle że to nie bedzie zbytnio przydatne do konopii, bo konopia zanim zamarznie zazwyczaj najpierw zaczyna pleśnieć... Niech wynajdą coś na pleśń dobrego i w 100% skutecznego to bedzie lepiej...

Pozdro
 
Last edited:

Cannagraphic

Active member
Pare fotek z boxa z gory sorki za jakosc byly robione na szybko i lipnym aparatem w boxie 12 dzien vega 2x WW 1x No name 3x C99 i to by bylo na tyle :)


Widok ogolny


WW



No name





3 cintadrelki prezentuja sie poki co najlepiej ;]



 

Biodizel

Member
LDV, moze ich super plon SL?

PRZYSPIESZA WZROST I ROZWÓJ ORAZ ZWIĘKSZA PLONOWANIE ROŚLIN.
CHRONI ROŚLINY PRZED CHOROBAMI GRZYBOWYMI.
JEST ABSOLUTNIE BEZPIECZNY DLA LUDZI, ZWIERZĄT ORAZ ŚRODOWISKA.
NIE WYMAGA STOSOWANIA OKRESÓW KARENCJI ANI PREWENCJI.
MOŻE BYĆ STOSOWANY NA TERENACH UZDROWISK, OTULIN PARKÓW NARODOWYCH ORAZ W UPRAWACH EKOLOGICZNYCH.
DOSKONALE REGENERUJE USZKODZENIA ROŚLIN POWODOWANE PRZEZ SZKODNIKI, ŚRODKI CHEMICZNE, PRZYMROZKI, GRAD ORAZ SUSZĘ.
DWUKROTNIE PRZYSPIESZA WZROST PYLNIKÓW, KIEŁKOWANIE PYŁKU ORAZ WYDŁUŻANIE SIĘ ŁAGIEWKI PYŁKOWEJ, ZAPEWNIAJĄC SKUTECZNE ZAPŁODNIENIE KWIATOW ORAZ WZROST PLONOWANIA ROŚLIN.
REGULUJE ODPOWIEDNIO PRZEPŁYWEM ELEKTRONÓW W CHLOROFILU ROŚLIN, ZWIĘKSZAJĄC BARDZO ISTOTNIE "WYDAJNOŚĆ" PROCESY FOTOSYNTEZY CO STYMULUJE ROZWÓJ, WZROST I PLONOWANIE ROŚLIN.
kosztuje 50zł/0,5l, co przy rozcienczeniu daje ogromne ilosci preparatu
 
Last edited:

Fish131

Active member
Hej Ekipo!
Mam straszne problemy z netem wiec nie obrazajcie sie jak komus nie odpisuje na PMy czy cos... Jak juz wszystko bedzie OK to poodpisuje!
Narazie co jakis czas tylko tutaj zagladam zeby wszystko przeczytac i zapostowac jakies foto.
A propo fotosa to oto moje Grapefruity (nie wiem jaki dzien, pozniej policze). Sa po fimie i powyginalem je lekko:

7983GF_270107.jpg

:wave:
 

LDV

Active member
LDV, moze ich super plon SL?

to jest z opisu gitara, tylko jaki to ma skład?
czasami się zdaży że to zwykły nawóz NPK+Mg + mikroelementy z przewagą P i K bo te substancje są używane do wytwarzania owoców, kwiatów itd...
No a taki nawóz ma takie działanie jak oni napisali... chyba ze oni tam pododawali hormony rośline itd - trzeba sie tego dowiedziec przed zakupem bo czasami moze wyjsc ze zakup jest nieoplacalny ;P

Cudów oni nie stworzą, poprostu może byc odpowiednia proporcja składników odżywczych w jak najbardziej przyswajalnej formie i ewnetualnie hormony jakieś dodane do tego... trzeba dobrac jak najodpowiedniejszy do konopii i najbardziej jakosciowy nawoz i odpowiednio go dawkowac to jest klucz do sukcjesu moim zdaniem...

Takie moje zdanie...

BTW: w Hurtowni Sumin jest wiele ciekawych rzeczy... - sumin.com.pl albo sumin.com albo sumin.pl byl adres ;P Sobie poogladajcie ;P

Pozdro
 
Last edited:
G

Guest

5i3mka w5zystkim! :wave: własnie się dopiero co zarejestrowałem więc to mój pierwszy post :bigeye: . Zajebiste to forum! Szkoda tylko, że mam narazie małe (prawie zerowe) odświadczenie w hodowli. Jeszcze się w pełni nie zorientowałem w obsłudze profilu eheh

To White Widow pod żarówą halogenową 150 W (= 2300 lm). Warunki są ostro spartańskie. Po paru dniach łodyżka była tak cienka, że się zwaliło pod własnym ciężarem. Ale to też wina nasionek ... powinienem kupić je gdzie indziej, a nie na chwast.com
:pointlaug







 

Biodizel

Member
LDV, pisza ze mozna stosowac rownolegle z nawozami dolistnymi, wiec to chyba nie NPK, ale jeszcze sie upewnie

za wysoko ta lampa, w dodatku to halogen, jak zauwazyl Fish hehe, nawet dobre genetyki moga (i raczej beda) sie wyciagac w takich warunkach
 
Last edited:
Siema Glegot ;)
Skoro to pestki z chwast.com to nie jest to ww a zwykla przemyslowka hehe a wyciagaja sie nie z winy pestek tylko oswietlenia...
 

Fish131

Active member
Glegot jezeli kupiles te nasiona na chwast.com to zapewne nie jest to WW...
Warunki naprawde spartanskie!
Lampa ktorej uzywasz to nieporozumienie... Halogen daje w chuj ciepla a bardzo malo swiatla... 2300lm- masakra ;/...
Zainwestuj lepiej w HPSa. Ta sama moc (150W) lampy sodowej daje okolo 8 razy wiecej swiatla...
A jak nie HPS to chociaz w jakies swietlowki bo naprawde pod takim oswietleniem jakie masz nie wroze niczego dobrego...
Zreszta to juz widac po Twoim plancie a raczej bo tym kłosie trawy...
Na przyszlosc pamietaj- najpierw przygotowanie, pozniej sadzenie... A wogole podstawa to prawdziwe nasiona...
Pozdro!
 
Last edited:
G

Guest

Dzi3ki! mam nawet żarówe 400 W HPS ale raz ze brak mi do niego reszty osprzętu (cienko narazie z forsa), a dwa że ze starą mieszkam jeszcze, więc nie mogę tak po prostu wybudować se boxa z wentylkiem, żaróweczką i .. rośłinką :yoinks:

Miesiąc temu stara jeszcze nie wiedziała co hoduję więc mogłem robić co chcę, ale gdy stary z Angli na święta przyjechał od razu się skapnął o co kaman i kazał wywalić.

Tera se parę posadziłem na parapecie, ale jak już mi wyrosło to podczas mojej nieobecności matka wyrwała z doniczki (strzał w serce!) :puppydoge:

Wniosek jest jeden... planuje outdoora!!!!!!!!! hehe
 

bogusik2

Member
Gelot heh wywal ten kłosik i kup dobre sionka - jak nie stać Cie na f1 to poszukaj f2.. jak chcesz kilka adresów to PM..
Sionka od chwasta to strata czasu i pieniędzy.. jak matka Ci je wyrwała to niechcący oddała przysługe :D
HPS 400W to sprzecior na boxa 1m2 około, wiec jak chciałbyś upchać w mniejszym boxie to wyłożysz krocie na głośna wentylacje...
Na 1 rośłinke kup 3-4 świetlówki i dowal na flo HPS 70W - nawet wiecej niz 1 sie zmieści pewnie.. i nie kombinuj z halogenem już :p tylko swietlówka lub HPS.. pzdr
edit: jak sprzedasz żarówe HPS400W to za tą kase spokojnie skombinujesz świetlówy albo HPSa 70W.. wiec nie czekaj tylko kombinuj!!! :D pzdr2
 
Last edited:
Glegot hehe ja na twoim miejscu by to wypier..! :D
Wez poczytaj na necie toche wiecej.. jak oglaasz to forum to mysle ze powinienes sie juz troche nauczyc :D :p
Proponuje ci uzbierac cos kasy i zaczać wszystko od nowa :D
Wez z 3 pestki od seed.pl bo maja tam na sztuki i duzo cie to nie wyniesie!
A te pestki od chwast.com mozesz tam pojechac do goscia i mu wsadzic w dupe :p
Takie moje zdanie :D
Pozdrawiam
 

castlevania

Member
ema chłopy! patrze kilka osob siedzi w sobotni dzionek wiec moze pogadamy troszke o pierdołach:) dawac linka na czata bo nie wiem jaki jest !! pozdro
 
G

Guest

Mam pytanko a raczej pare :
-Gdzie można kupić świetny matriał odblaskowy do grow rooma?
-Jaka jest najlepsza mieszanka ziemi waszym zdaniem?
-CZy roślinka przetrwa w temperaturze 18s.C ??? ;] :chin:
 

Latest posts

Latest posts

Top