What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

bogusik2

Member
Hot po prostu poezja wyrażona w żywicy i kwiatostanach :D
Ja bym sie chyba dawno pogubil w takim gaszczu :p
Wilku maluszki dostają abgar 10/10 :))) pzdr
 

szok

Member
alarec said:
Czytałem gdzieś ostatnio na jakimś z forów że ktoś polecał małą dawkę Ripen'a na veg! ale niestety nie wczytałem się zbyt dobrze i teraz już nie mogę tego znależć.

to juz nie szukaj bo to jakiś debil był, równie dobrze mozesz podlac coca-colą albo moze płynem do chłodnic samochodowych bo ja kiedyś gdzieś też czytałem ale nie moge teraz tego znaleźć

HOT: ale ty sie nie przejmuj ze cie dawno nie było bo jak cie nie ma to inni wrzucaja za ciebie twoje fotki wiec mamy cie na okrągło :D
 

castlevania

Member
tez przykoloruje delikatnie;) ładnie jedziecie, Wilk ja tez jade od poczatku z hpsem jest dobrze jak na 6 dzion, HC brak słow jak zwykle :) zajebiste zdjecia i rosliny pozdrooo!


12071DSC01337-med.JPG




12071DSC01345-med.JPG



12071DSC01344-med.JPG
 
Last edited:
Witam :D Heh! Wreszcie dorwalem od kumpla aprat wiec..
Teraz ja Podkoloruje troche :D :woohoo:
Krzaczki juz sa na 7 tyg flo :) Jeszcze daje im 5 dni i .. ciach ciach :D ;p
Rosna jak rosna... Nie narzekam :D Najlepiej nie wygladaje ale zawsze bd cos swojego do palonka :d :woohoo:
Zachecam do ogladniecia zdjec w pelych rozmiarach :D
Pozdrawiam
Opinie i Komentarze Mile Widziane :D

P.S - Pieknie wam rosnie wszystkim :D :) WIdać ze Polacy maja reke do roślin :D






















:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
 

LDV

Active member
moim zdaniem to tutaj jeszcze z 2 tygodnie powinny nie byc scinane i 3 dni przed scinaniem bym im liscie troche pourywał i 3 dni zostawił w ciemn icy - by bylo wiecej zywicy...

Pozatym masz bardzo zielone liście, ja też tak miałem, moze duzo maja azotu i dlatego tak kwitną... - mialem podobnie ;]

pozdro
 

Wilk

Member
dzieki za slowa otuchy :joint: @castlevania, ładnie,ładnie ci to idzie. Chyba coś jest w tym obcinaniu liści :wink: @TMG, mniam,mniam piękne budsy :yummy: @HC, u ciebie to już totalny hardkor :respect: @ogrodnik, będzie z tego zioło I klasa :D piękne topy :yummy:

pozdro wilk :joint:
 
Siemanko :D
Dzieki wszystkim :D
Jak na swoj 1 grow indoor to i tak jestem badzo zadowolony :) Hehe
Człowiek uczy sie na bledach i juz niedlugo startuje z nowych to biecuje ze bd duzo duzo lepiej :D
LDV niestety msuze sciac juz ok sroda - czwartek bo przychodzi rachunek za prad i msuze zlikwidowac wszystkie dowody :D hehe :)
A jak ucichnie tyo znowu startuje :D
Wilk - tez mysle ze bd I klasa ziolko :d zapach ma zajebisty :D hehe Jestem ciekaw jak z moca <mysli>? :D
Pozdrawiam PeAcE

P.S w poniedzialek wylanczam lampe.. bd 3 dni w ciemni.. i ponacinam lodyge żyletka i pourywam liscie i mzoe dosc ze to cos daje :D
PeAcE
 

Esc

New member
Wielkie ukłony hehe :canabis: Piękna trawa wam rosnie duzo radosci bedzie Hot, TMG, Ogrodnik, Castelvania bardzo zajebiscie haha :biglaugh:.
Pozdro Elo.
 

L&M

Member
@ogrodnik jak na 1st grow to nieźle ci wyszlo! zajebioza :bow: :respect:
@castlevania fajne zieloniutkie roślinki, jak patrze na twoje foty to mam dziką ochote zapełnić znowu mojego boxa:D swoja drogą grał ktoś w castlevanie?? wyjebana gierka przeszlem juz pare cześci:d teraz gram w wersji na koma, a Hot to w ogole wymiata bez dwoch zdań :woohoo:
tylko u mnie zimna lampa w boxie :pointlaug trzeba cos z tym zrobic:D

powodzenia :wave:
 

Biodizel

Member
to wlasnie u nas, oracowano i opatentowano, podobno pierwszy na swiecie, czy w kraju, preparat uodparniajacy rosliny na przymrozki, jest nietoksyczny dla roslin, zwierzat, i czlowieka, mam do niego dostep (mieszkam blisko miejsca gdzie go wynaleziono, i gdzie sie go produkuje), ale jako nowosc, kosztuje 300zł/l, powinien starczyć na kilka średniej wielkości sezonow out, troche drogo, ale moze z czasem bedzie tanszy

co wy na to?
 
Last edited:

Giet

Member
dobry patent, moznaby sadzic jakies indoorowe wymiatacze i ścinać w zime ;D
Tylko ciekawe czy to naprawde działa :chin:
 

Biodizel

Member
musze sie wycofac ze zdania
powinien starczyć na kilka średniej wielkości sezonow out
preparat rozciencza sie w ilosci 0,8-2,1:500l wody, ilosc na oprysk 1 ha

przymrozki od -1C do -9C, gwarantuja duza skutecznosc

przeznaczenie, warzywa, drzewa i krzewy owocowe
:lurk:
 
Last edited:

Biodizel

Member
hehe, co najwyzej wkreta tego przedsiebiorstwa, ale istnieje od 1990r, zeby bylo smieszniej produkuja tez preparat zwiekszajacy plon o min.20%, do nawet 84% zaleznie od gatunku (Rzepak, Pszenica, Pomidory, Słonecznik, Koniczyna, Trawy nasienne, Ziemniaki, Cebula, Fasola, Bobik, Wiśnie, Poziomki, Maliny, Tytoń, Melon, Rzodkiewka, Peluszka, Chmiel, Ogórki, Kalarepa, Śliwy, Grusze, Szparagi, Aronia, Buraki cukrowe, Papryka, Porzeczka, Truskawka, Kapusta, Szpinak, Sałata, Jabłoń, kukurydza, Agrest, Jęczmień, Łąki, Winogrona, Czereśnie, Marchew, Pietruszka, Seler, Groszek, Por, Brzoskwinia, Buraczki) moze wybiore sie tam w poniedzialek

cena 50zł/0,5l

0,5 – 1,0l/ha
0,1 – 0,2 % w 500l wody/ha

stymuluje wzrost i rozwoj, chroni przed chorobami grzybowymi, opryskac dwukrotnie co 7-14 dni

posiadam, tak zwana ULOTKE, dzieci internetu hehe, widocznie nie kazdy ma www

:lurk:
 
Last edited:

Giet

Member
to jak w końcu tej strony nie mają? ;>
a już czaje produkują i sprzedają tylko koło ciebie więc wyślemy Ci 300zł a ty nam odeślesz magiczne siuśki ;P
hehe żartowałem(chyba ;P)

edit: ty edytowałeś to ja tez musze ;P

Biodizel said:
posiadam, tak zwana ULOTKE, dzieci internetu hehe, widocznie nie kazdy ma www

:lurk:
Jeśli to powazna firma napewno jest o nie jakieś info w necie
 
Last edited:

Lewar

Member
nie pisz glupot :rasta:

mam pytanie czy ktos z was uzywa przy swoim grow CO2 dostarczanego z duzej butli? HC, top, TMG, Szok stosujecie cos takiego? bo na filmach i zagranicznych growlogach czesto sie z tym spotykam i mysle czy nie wdrazyc tego do wlasnego room'iku. plan ogolnikowo wygladalby tak zeby kupic butle, do tego elektrozawor i dostarczac CO2 ciagle, a dodatkowo wylaczyc 3 razy dziennie wentylacje na 15-30 min.

pozdro, czekam na odpowiedz

ps. Bio, zajebista sprawa by z tym byla gdyby to faktycznie dzialal. przypomnijcie sobie koncowke 06... pare dni mrozu a pozniej miesiac dobrej pogody w porywach do 15*c. mysle ze outdoorowe sativy sa coraz blizej
:lurk:
 
Last edited:

Biodizel

Member
wyślemy Ci 300zł a ty nam odeślesz
hehe, no tego by tylko brakowalo

ulotka jest troche skapa w informacje, ale jak juz pisalem, moze wybiore sie tam w poniedzialek, moze dowiem sie czegos wiecej

znalazlem ich www :yoinks: wiedzialem ze nie bedzie to w 100% to czego bym chcial, zbyt piekne zeby bylo prawdziwe

prowadza tez ferme sterylnych pijawek lekarskich, maja bardzo dokladne informacje, i ujawnione dosyc szczegolowo badania, tylko po co komu wrazliwosc oka pijawki, na dane dlugosci swiatla?

:lurk:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top