What's new

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

T

Toxsik 8

cholera wie kiedy to bylo... w jakies wakacje...

picture.php
 

kOdO1912

Member
Otwarcie sezonu spinningowego to dla mnie duża niespodzianka w tym roku szczupak 86 cm i 4.26 kg.Co ciekawe jako przyłów na wędke z cw do 10 g :biggrin:
ps:dla odmiany w tym roku zamiast C&R każdą wymiarową zabiorę nikogo nie krzywdząc zjem


 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Witam wszystkich zielonych po kiju! Kto¶ co¶ tutaj wêdkuje???

Wczorajsza wyprawa nad jezioro
picture.php

picture.php

picture.php


I jeszcze jedno: im wiêcej ryb wypu¶cicie tym wiêcej z³owicie! Sprawdzone, polecam! :)
 
Last edited:
A

ares420

Jahu piekne sztuki! Gratulacje

Ja poluję na metrówkę w tym roku- spining na jedynej dużej nieuregulowanej rzece w europie :)

95cm
picture.php
 

dupsq

Active member
Veteran
jahman zaejebista niespodzianka jako przylow :) ( wiem wiem niezly mam zaplon, ale ostatnio tu nie zagladalem hehe ) Mi tez sie ostatnio udalo, w dodatku bylo to pierwszy wypad na rybki w tym roku. Niestety tak lapczywie polknela przynete ( miedziana karlinke 18g w pelnym zimowym sloncu ) ze kazda kotwiczke miala wbita w skrzela i podczas holu cala sie porozcinala, przyznaje sie bez bicia rybe zabralem miala 60 cm, i byla mega smaczna... moje szczurki do dzis sie slinia na ikre

picture.php

picture.php


nie moge sie doczekac cieplejszych dni, marzy mi sie splawiczek i posiadowka za linem
Pozdro :smoweed:
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
Witam!

Ostatnio miałem okazję wędkować w przepięknym miejscu. Cel pstrąg potokowy nie było tego duzo ale zabawa przednia i piękne miejsce.

picture.php

picture.php


picture.php

picture.php


pMiii what a cracking brown and rainbow trouts, brilliant view as well, tight lines mate!

Połamania wszystkim zielonym wędkującym życzę w nowym sezonie!
 
Last edited:

ziben

Active member
Veteran
Witam :tiphat:
Dwa mniejsze z poprzedniego tygodnia
picture.php


Wczorajszy szczupak - 75 cm i 3,40 kg :)
picture.php


pozdrówka :)
 
Last edited:

kunkka

Member
Veteran
Chyba na patelnie prędzej, bo cos widze ze na fotach takie dretwe. Ta jedna albo ma male albo tak ostro najedzona mamuska jedna...:D
Fajnie jak by trafily do wody.
 
Top